Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

[quote=rutagra,2011 10 29, 20:30]
Oi, kaip geraaaaa
ploja.gif !!!!!!!!!!ATOSTOGOSSSS!!!!!!!!! bis.gif

Išduokite paslaptį, kaip jūs spėjate atlikti visus darbus, kad nereiktų į mokyklą beiti?
Jergau, aš apie tai net nesvajojau : atsikopijuoti papildomos medžiagos, kad nereiktų per mokslo metus,; susitvarkyti klasę; ištaisyti sąsiuvinius; pasikviečiau "perestukinus" trečiadienį ateiti ir t.t.t. ir t.t.t ... Kad tik spėčiau viską pasidaryti doh.gif
vacation4.gif GERŲ VISOMS ATOSTOGŲ [B] vacation1.gif
[/quo
Man tas pats. Nežinau kaip kitos suspėja. Gal su metais apsukos nebe tos. Nors anksčiau mes nebuvom taip apverstos darbu, kai dabar. Dar vienas konkursas/akcija nesibaigė ,o jau žiū kitas... doh.gif . O parėjus dar ir pamokoms reikia pasiruošt (dabar mokiniai ir pamokos tik tarp kitko mokykloje lotuliukas.gif );svarbiau popierių pildymas ir komentarų -žodinių įvertinimų rašymas) Ar ne?
Tai prisijungti galiu prie jūsų tik atostogų metu, nes jau net saviems vaikams nebeturiu laiko-mano mažasis sako "Nu tu mama visada-neturiu laiko, neturiu laiko", net sąžinė griaužia. Net ir atostogų metu žinau kiek turiu darbo... doh.gif
P.S. Pasiprašiau pakeisti niką. (turiu svarią priežastį).Tai turėtų įvykt 10-2,3.
Kas galit ilsėkitės, ilsėkitės- o man neišeina-testus taisysiu, suvedinėsiu į Tamo. Rašysiu komentarus ir t.t.
Nusiųsiu į paštą nuorodą gražių darbelių, gal kam pravers, gal tokios nežinote... schmoll.gif g.gif
Atsakyti
rama, jei atidžiai permečiau sąrašiuką, tavęs jame nėra.... Kai jau turėsi naują nicą atsiųsk man savo duomenis, pvz pirmame puslapyje.

Atostogos puikus laikas apdovanoti rakteliais smile.gif. Tos kurios su mumis bendraujate aktyviai ir jau ne pirmas mėnuo parašykite man į až. Visko nesužiūriu, tikrai nenoriu nieko nuskriausti. Prašau ir kitų narių pasisakyti šia tema. Prasidės mokslai vėl nebus kada šniukštinėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 30 spalio 2011 - 22:56
QUOTE(agė-melagė @ 2011 10 30, 13:59)
Dabar pasižiūrėjau kas vyksta mano tinklarašty. Kaip faina, pasirodo jis gyvena savarankiškai, be manęs lotuliukas.gif Jau sulaukė dutūkstantojo lankytojo lotuliukas.gif

Mielai užsukčiau Į tavo tinklapį smile.gif Pasidalink nuoroda mirksiukas.gif Būsiu 2001 lankytoja biggrin.gif
Atsakyti
zuzanėlė, mes kol kas dar negavom dovanėlių už piešinius , bet vis dar kantriai laukiam biggrin.gif
Darbuosimės ir mes per atostogas, man svarbiausias darbas - popierių susidėliojimas atestacijai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 10 31, 08:44)
zuzanėlė, mes kol kas dar negavom dovanėlių už piešinius , bet vis dar kantriai laukiam  biggrin.gif
Darbuosimės ir mes per atostogas, man svarbiausias darbas - popierių susidėliojimas atestacijai  doh.gif

Mes ir negavom. Kažin kai ten bus su jų pažadais. Vis dėl to dalyvavao beveik 2000 mokinių g.gif
Šią informaciją radau facebook tinklalapyje. Vis ieškojau kokių nors žinių rolleyes.gif Daugiau nieko nebuvo užsiminta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 10 30, 23:53)
Mielai užsukčiau Į tavo tinklapį smile.gif Pasidalink nuoroda mirksiukas.gif Būsiu 2001 lankytoja biggrin.gif

http://vilma-manouzrasai.blogspot.com/ Laukiu svečiuose blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 31 spalio 2011 - 09:25
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 10 30, 23:52)
Atostogos puikus laikas apdovanoti rakteliais smile.gif. Visko nesužiūriu, tikrai nenoriu nieko nuskriausti. Prašau ir kitų narių pasisakyti šia tema.

Peliuk,jau anksčiau siūliau ir dabar manau, kad raktelio nusipelnė šypsenelė. Ji mūsų pagalbininkė, ypač muzikinių dainelių ir fonogramų greitoji pagalba. Pastebėjau, kad skubiai nuskenuodavo forumo bičiulėms trūkstamas knygeles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 31 spalio 2011 - 09:31
QUOTE(agė-melagė @ 2011 10 31, 10:20)

Puikus tinklapis 4u.gif Anūkėlis- žavingas stebuklas thumbup.gif Labai norėčiau išmokti susikurti tokį blogą. Ar pabūtum už mokytoją? ax.gif Būčiau labai Tau dėkinga. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 30, 19:25)
Štai kokią radau informaciją apie konkursą "Pagalbos telefonas 112"



Aš jau šią savaitę irgi ieškojau info apie rezultatus, bet tame tinklapyje jos visai nėra. Ačiū zuzanele už informaciją. Mes taip pat dar dovanėlių negavome. Viena mergaitė manęs vis klausia, neturiu atsakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 30, 19:25)
Štai kokią radau informaciją apie konkursą "Pagalbos telefonas 112"

Baigėsi mūsų skelbtas vaikų piešinių konkursas "Pagalbos telefonas 112". Gavome virš 1700 darbų iš visos Lietuvos. Dešimt geriausių iškeliavo į Estiją. Jų autoriai: Diana Sungailaitė (9 m., Kaunas), Ugnė Butkutė (10 m., Mažeikių rajonas), Edgaras Girdvainis (7 m., Vilnius), Kamilė Šeputytė (8 m., Šilutės rajonas), Edita Paviliūnaitė (8 m., Vilnius), Rūta Šakytė (10 m., Skuodas), Agnė Dudonytė (10 m., Kaunas), Mykolas Vyrukaitis (11 m., Vilnius), Ieva Braznauskaitė (9 m., Kaunas), Karina Jerofejeva (12 m., Švenčionys). Vienas jų pateks į Estijos Europos Parlamento Informacijos biuro leidžiamą kitų metų kalendorių. Ačiū už aktyvų dalyvavimą!


Na smagi informacija, laimetojams, bet mano mazieji piesejai dar negavo jokių žinių ax.gif , labai laukiam.
Na, o atostogos puikus dalykas, kaip gaivus gurksnis, porą dienų visai nieko negalėjau daryti, tik miegojau ir ilsejausi, labai jau sunki paskutinė savaitė buvo miegoti teko tik po 4-5 val, dabar jau geriau atsigaunu, patvarkiusi imesiu darytą projektą apie skėčius , labai patiko visiems ir vaikams ir teveliams, na tik koleges nevisos liko patenkintos (papildomi darbai gi nevisas dziugina).
Smagių atostogų visosms 4u.gif , pailsekim, prieskalėdinis laikotarpis ne ką lengvesnis laukia, as su pirmokeliais statysiu spektakliuką, vargelio bus, pradesim repetuoti iskarto, kai tik grįsime po atostogų.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 10 31, 10:49)
Labai norėčiau išmokti susikurti tokį blogą. Ar pabūtum už mokytoją? ax.gif  Būčiau labai Tau dėkinga. 4u.gif  4u.gif


Aš irgi turiu jau tokią mintį. labai noriu, bet vis laiko pritrūkstu...Prisijungčiau į mokines... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 10 31, 15:22)
Na smagi informacija, laimetojams, bet mano mazieji piesejai dar negavo jokių žinių ax.gif , labai laukiam.
Na, o atostogos puikus dalykas, kaip gaivus gurksnis, porą dienų visai nieko negalėjau daryti, tik miegojau ir ilsejausi, labai jau sunki paskutinė savaitė buvo miegoti teko tik po 4-5 val, dabar jau geriau atsigaunu, patvarkiusi imesiu darytą projektą apie skėčius , labai patiko visiems ir vaikams ir teveliams, na tik koleges nevisos liko patenkintos (papildomi darbai gi nevisas dziugina).
Smagių atostogų visosms 4u.gif , pailsekim, prieskalėdinis laikotarpis ne ką lengvesnis laukia, as su pirmokeliais statysiu spektakliuką, vargelio bus, pradesim repetuoti iskarto, kai tik grįsime po atostogų.

Įdomu kokį spektakliuką ruošitės, mano irgi pirmokėliai, tai jau suku galvą, ką sugalvoti doh.gif
Atsakyti