Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Oi, kaip geraaaaa
ploja.gif !!!!!!!!!!ATOSTOGOSSSS!!!!!!!!! bis.gif

Išduokite paslaptį, kaip jūs spėjate atlikti visus darbus, kad nereiktų į mokyklą beiti?
Jergau, aš apie tai net nesvajojau : atsikopijuoti papildomos medžiagos, kad nereiktų per mokslo metus,; susitvarkyti klasę; ištaisyti sąsiuvinius; pasikviečiau "perestukinus" trečiadienį ateiti ir t.t.t. ir t.t.t ... Kad tik spėčiau viską pasidaryti doh.gif


vacation4.gif GERŲ VISOMS ATOSTOGŲ [B] vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 10 29, 20:46)
O penktadienį per šventę tai gėdos apturėjau - nuėjo maniškiai dainuot ir iš baimės žodžius pamiršo, gerai, kad netoli stovėjau, tai žiopčiojau  blush2.gif

Nemanau, kad reikia gėdintis, jei vaikams kas nepasiseka. Neišgyvenk. Juk ir jie tik žmogeliai biggrin.gif Man irgi visko yra pasitaikę. Man labiau gėda tada, kai pati aš būnu vaikams per silpną prisistatymą paruošus. Tada jau tikrai jaučiuosi nekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 10 28, 17:56)
Kaip gerai, kad atostogos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Nors mums reikia į darbą eiti kasdien, nes bet kada gali sugalvot patikrint, ar esi darbe. Manau tai tik laiko gaišimas, nes namuose aš daugiau pasiruošiu pamokoms, negu sėdėdama klasėje. Bet yra kaip yra. Visoma gerų, ramių atostogų!!!


user posted image
Mes ir eisim į darbą. Bet nieko tokio, nes atsiranda visokių darbelių, kuriuos pasidarai. Yra porą dienelių ir rimtesnių - susirinkimas ir kt.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 10 30, 13:15)
user posted image
Mes ir eisim į darbą. Bet nieko tokio, nes atsiranda visokių darbelių, kuriuos pasidarai. Yra porą dienelių ir rimtesnių - susirinkimas ir kt.


Mes irgi eisim į darbą. Dar profsąjungos susirinkimas. Be to reikia sveikatą pasitikrint. Jau mano knygelės galiojimas baigiasi. Tikrai visokių darbelių atsiranda biggrin.gif

Dabar pasižiūrėjau kas vyksta mano tinklarašty. Kaip faina, pasirodo jis gyvena savarankiškai, be manęs lotuliukas.gif Jau sulaukė dutūkstantojo lankytojo lotuliukas.gif Štai ką reiškia visagalis internetas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 30 spalio 2011 - 13:02
Sveikutės 4u.gif Ir mes keliausime į darbą visas dienas, ir darbelio ten gausime, tad vėl savo darbus reikia nudirbti namuose.Pradėjau galvoti apie kalėdinį vaidinimą, bet kažkaip ,,nesiklijuoja".Į paštą išsiunčiau ,,kalėdinę pasaką", gal kas panaudosit
Atsakyti
Mes nestatysim jokio vaidinimo ir tuo džiaugiuosi, nes per kelias pamokas nieko nepadarysi, o skirti tam reikalui kitas - gaila. Betkaip pasiruošti nemėgstu. Man turi būti labai gerai arba nieko. Tad tradiciškai važiuosim į spektaklį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 10 30, 14:49)
Sveikutės 4u.gif Ir mes keliausime į darbą visas dienas, ir darbelio ten gausime, tad vėl savo darbus reikia nudirbti namuose.Pradėjau galvoti apie kalėdinį vaidinimą, bet kažkaip ,,nesiklijuoja".Į paštą išsiunčiau ,,kalėdinę pasaką", gal kas panaudosit

Ačiū
labai graži pasaka. Bet mes darysim, ką nors paprastesnio. blush2.gif Labai jau čia turi būt dainingi vaikai, kad solo tiek padainuotų
Atsakyti
Pagaliau, pagaliau, pagaliau atostogos, bet kažkaip negaliu negalvoti apie darbą doh.gif
Pirmokės, gal kas turite kokių patarimų kaip pravesti suprantamiau pamoką apie nosines raides: Ą ir Ę, kai jau pradėsite dirbti, tai labai lauksiu Jūsų pasiūlymų.
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 10 30, 19:04)
Pagaliau, pagaliau, pagaliau atostogos, bet kažkaip negaliu negalvoti apie darbą doh.gif
Pirmokės, gal kas turite kokių patarimų kaip pravesti suprantamiau pamoką apie nosines raides: Ą ir Ę, kai jau pradėsite dirbti, tai labai lauksiu Jūsų pasiūlymų.


Aš dirbu su ,,Pupa", tai lygtai visai suprantamai vyko ta pamoka.

Atsakyti
Štai kokią radau informaciją apie konkursą "Pagalbos telefonas 112"

Baigėsi mūsų skelbtas vaikų piešinių konkursas "Pagalbos telefonas 112". Gavome virš 1700 darbų iš visos Lietuvos. Dešimt geriausių iškeliavo į Estiją. Jų autoriai: Diana Sungailaitė (9 m., Kaunas), Ugnė Butkutė (10 m., Mažeikių rajonas), Edgaras Girdvainis (7 m., Vilnius), Kamilė Šeputytė (8 m., Šilutės rajonas), Edita Paviliūnaitė (8 m., Vilnius), Rūta Šakytė (10 m., Skuodas), Agnė Dudonytė (10 m., Kaunas), Mykolas Vyrukaitis (11 m., Vilnius), Ieva Braznauskaitė (9 m., Kaunas), Karina Jerofejeva (12 m., Švenčionys). Vienas jų pateks į Estijos Europos Parlamento Informacijos biuro leidžiamą kitų metų kalendorių. Ačiū už aktyvų dalyvavimą!
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 30, 21:25)
Štai kokią radau informaciją apie konkursą "Pagalbos telefonas 112"

Baigėsi mūsų skelbtas vaikų piešinių konkursas "Pagalbos telefonas 112". Gavome virš 1700 darbų iš visos Lietuvos. Dešimt geriausių iškeliavo į Estiją. Jų autoriai: Diana Sungailaitė (9 m., Kaunas), Ugnė Butkutė (10 m., Mažeikių rajonas), Edgaras Girdvainis (7 m., Vilnius), Kamilė Šeputytė (8 m., Šilutės rajonas), Edita Paviliūnaitė (8 m., Vilnius), Rūta Šakytė (10 m., Skuodas), Agnė Dudonytė (10 m., Kaunas), Mykolas Vyrukaitis (11 m., Vilnius), Ieva Braznauskaitė (9 m., Kaunas), Karina Jerofejeva (12 m., Švenčionys). Vienas jų pateks į Estijos Europos Parlamento Informacijos biuro leidžiamą kitų metų kalendorių. Ačiū už aktyvų dalyvavimą!

Sveikiname nugalėtojus!!! Nors rašė, kad visiems dalyviams atsiųs dovanėles. Belieka laukti. Gal jau kas nors gavote, kurios dalyvavote?
Papildyta:
Gal kuri nors turite filmuką apie daktarą dantistą triušį? Filmukas apie dantų priežiūrą. Internete radau tik angliškai. Gal kas turi lietuvišką?
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 10 24, 22:36)
Persiųsiu ir į taviškį. Tikiuosi, kad mūsų nepamirši ir pagelbėsi bėdoj, kai galėsi  ax.gif

Turiu ir aš prašymą jau  blush2.gif . Gal turi Ivanovo „Kūno kultūros pamokų turinys 1 kl.“?

Ačiū dar syk Snaudale. Aš su jumis, viską seku,bėgti niekur nesiruošiu, gera čia mirksiukas.gif .

Ivanovo neturiu, bet matau merginos jau ištiesė pagalbos ranką.

Ačiū ir 22peliukui22,kad jau tilpau į pirmą puslapiuką biggrin.gif .
Atsakyti