Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(vaiduuse @ 2011 10 27, 20:55)
Auryte, kaip tau smagu, nors ta paskutinė diena greit praeina.

O aš rytoj su vaikais pramogauju Oze- keliaujame apžiūrėti Leonardo Da Vinčio išradimų. O po to vaikai galės padūkti X- planet atrakcionuose. Ir nuosavus berniokus prigriebsiu pakeliauti po trąsas, pamėginti įlipti į uolą... Lengvos darbo dienelės visoms dirbančioms plušančioms 4u.gif
Man tai jau kvepia atostogomis biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 27 spalio 2011 - 20:07
QUOTE(Aurute @ 2011 10 27, 15:36)
VALIO... ATOSTOGOS...  clap.gif  clap_1.gif  bis.gif  man jau ryt į darbą nereikia  nail.gif

Linkiu ir jums atlaikyti rytdienos krūvį ir pailsėti  user posted image

O tai jūs iš vis neinat per atostogas ?

Mes vieną dieną posėdžiaujam, kitą dieną - seminaras... schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 10 27, 22:15)
O tai jūs iš vis neinat per atostogas ?

Mes vieną dieną posėdžiaujam, kitą dieną - seminaras... schmoll.gif

Pas mus , tai irgi visas dienas į darbą reikia eiti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 10 27, 22:15)
O tai jūs iš vis neinat per atostogas ?

Mums sudaro darbotvarkę, ką kada veikt... user posted image bet labai jau tolerantišką... blush2.gif Rytdiena skirta netradiciniam ugymuisi ir kūrybiniams darbams user posted image user posted image . Pirmadienis ir taip išeiginė user posted image . Trečiadienis - savišvietos diena user posted image , ketvirtadienis bus atidirbtas per atvirų durų dieną kitą ketvirtadienį . Penktadienį - metodinis susirinkimas jau vyks mokykloje. Tai tikrai pajusiu išeiginių dienų džiaugsmą. Tuo labiau, kad sūnus iš Airijos grįžo atostogų ir gimtadienio atšvęst... user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 10 26, 22:24)
Mes vesdavom seminarus apie kokius nors darbelius, kviesdavom stebėti atviras pamokas ar renginius, būdavo paskaitos apie pasakas ir pan.

Sveika. Pas mus vyksta "Raštingiausio pradinuko" konkursas 3-4 KL. MOKINIAI RAŠO DIKTANTĄ, ATRENKA PO 2 IŠ MOKYKLOS. TADA JIE RAŠO RAJONE IR IŠRENKAMAS GERIAUSIAS.)
Vyksta ir šokių konkuras "Sukim trypkim šokimėlį" Mokykloje išrenkamos šokėjų poros, jos rajone rungiasi. Šoka du šokius, polką ir dar vieną, kurį kiekvienais metais keičiam.
Atsakyti
Sveikos visos, sulaukusios ir baigusios paskutinę d.d. prieš atostogas. Aš susitvarkiau klasę, nufotografau stendą darbelių ir įkėliau į naują albumą pašte jūsų peržiūrai ax.gif
Atsakyti
Aš jau irgi atsipūčiau... Oi sunki buvo dienelė- visi kalba, niekas negirdi doh.gif

QUOTE(calkusl @ 2011 10 28, 00:38)
Pas mus , tai irgi visas dienas į darbą reikia eiti doh.gif

Pas mus taip pat verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės, mergaitės 4u.gif . Turiu problemėlių su sūnaus mokslais (o tiksliau viena mokytoja) gimnazijoje, tai nekyla noras nei rašyti, nei kalbėti unsure.gif . Kai pas mus buvo atvažiavęs viceministras į mokyklą ir kartu miesto šv. skyriaus vedėjas, tai abu pūtė į vieną dūdą palyginimais, kad vidurinė mokykla - tai zaporožietis, o jau gimnazija - tai mersedesas doh.gif . Tai žinokit arba tas mersedesas labai jau pasenęs, surūdjęs, arba į normalų mersedesą mano sūnaus nepriima g.gif . Visų pirma nustebau, kai per klasės tėvų susirinkimą buvo viešai aptarinėjami vaikų pasiekimai doh.gif - su visompavardėm, vardais ir mokytojų komentarais, paskui pritėškė matematikė, kuri moko tik dešimtukininkus, o tokius, kaip maniškis smukdo ir stumia į B lygį. Nors vaikas stengiasi, pasamdžiau ir korepetitorę, bet vistiek jį niuksina ir jokio palaikymo, jokio paskatinimo. Nuėjo vaikinas į tos savo matematikės konsultacijas, kad ji matytų, jog jam rūpi ta matematika, kad jam jos reikia, tai visą konsultaciją prie kitų vaikų vėl niuksino - kodėl tu rinkaisi A lygį, tu nepaveši, tau persunku ir t.t. "Leido" perrašyti blogai parašytą testą, tai davė daug sunkesnių užduočių, ne tokių, kokios buvo aname, kad tik vistiek neparašytų doh.gif Tai čia mokytoja???? Eisiu po atostogų su ja aiškintis, nes jeigu taip ir toliau, tai visai nusmukdys mano vaiką... Man jau net sapnuojasi ta matematikė, o sūnukas labai nenori, kad eičiau kalbėtis, bijo, kad bus dar blogiau, tai va ir galvoju, kaip čia pasielgti - tylėti, ar kalbėti g.gif ? Gal išvis pas kitą mokytoją prašytis, ji juk ne viena, srautų yra daug g.gif ...
O dabar apie mažiukus. Kaip maniškiai šiandien apsidžiaugė gavę liemenes thumbup.gif . Visi iškart apsivilko, klausė, ar galima su jom eiti į mokyklą, nes būna tamsu thumbup.gif . Plojo man ir vis dėkojo, tai jeigu ir tėvai įvertins, tada labai smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 28 spalio 2011 - 15:23
QUOTE(smilga1972 @ 2011 10 28, 15:21)
O dabar apie mažiukus. Kaip maniškiai šiandien apsidžiaugė gavę liemenes  thumbup.gif . Visi iškart apsivilko, klausė, ar galima su jom eiti į mokyklą, nes būna tamsu  thumbup.gif . Plojo man ir vis dėkojo, tai jeigu ir tėvai įvertins, tada labai smagu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

DŽIAUGIUOSI, kad vaikai tokie supratingi thumbup.gif thumb_yello.gif smile.gif Tikiuosi, kad tėvai nepakeis vaikų nuomonės dėl liemenių nešiojimo , nebus tokių nesusipratimų kaip vienai iš mūsų kolegių verysad.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad atostogos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nors mums reikia į darbą eiti kasdien, nes bet kada gali sugalvot patikrint, ar esi darbe. Manau tai tik laiko gaišimas, nes namuose aš daugiau pasiruošiu pamokoms, negu sėdėdama klasėje. Bet yra kaip yra. Visoma gerų, ramių atostogų!!!
Atsakyti
Nusiunčiau ir aš šiek tiek nuotraukų į albumą smile.gif Idėjos paimtos iš šio forumo 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 10 28, 07:45)
Rytdiena skirta netradiciniam ugymuisi ir kūrybiniams darbams user posted image  user posted image . Pirmadienis ir taip išeiginė user posted image . Trečiadienis - savišvietos diena user posted image , ketvirtadienis bus atidirbtas per atvirų durų dieną kitą ketvirtadienį . Penktadienį - metodinis susirinkimas jau vyks mokykloje. Tai tikrai pajusiu išeiginių dienų džiaugsmą. Tuo labiau, kad sūnus iš Airijos grįžo atostogų ir gimtadienio atšvęst...  user posted image

Labai spalvinga ir džiaugsminga Tavo atostogų darbotvarkė. thumbup.gif Aš irgi šįmet turėsiu daugiau atostoginių dienų nei darbo. drinks_cheers.gif Mat rajonas neapmoka už pavadavimus, o mes kaip tik šią savaitę dirbome už sergančią kolegę. Tai direktorė sutiko mums pailginti atostogas. drinks_cheers.gif
Tiesa, kas dar nematė Leonardo Da Vinčio išradimų, paskubėkite. Paroda veiks iki 11.06 Aš šiandien su vaikais jau buvau. Įspūdžius ir foto patalpinau čia:
http://ejournal.emok...ndex.php?action[]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 28 spalio 2011 - 18:02