Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutes, gal kuri pirmokele kita savaite vaziuoja i seminara i Utena Antrasis zingsnis??? g.gif
Atsakyti
Labutis. Norėčiau paparašyti įvertinti vieną foto tų, kurios užsiregistravusios FACEBOOK'e. Labai padėtumėt vienai mano artimai giminaitei fotografei "Adore fotografija", jei peržiūrėjus nurodytą nuotrauką, ji jums patiktų ir pakomentuotumėt arba paspaustumėt, kad patinka:

http://www.facebook....3...5573&type=1

Nebūtina balsuoti, jei šita nuotrauka atrodo neverta dėmesio.
Papildyta:
QUOTE(simba3 @ 2011 11 19, 10:41)
Sveikutes, gal kuri pirmokele kita savaite vaziuoja i seminara i Utena Antrasis zingsnis??? g.gif

Ne nevažiuoju. Dabar nuo seminarų ir visokių kitokių mokslų noriu šiek tiek pailsėti. Darbais apsivertus, reik išlysti iš to kalno nenudirbamų darbų kada nors. Kai ateina pavaduotoja su pasiūlymu apie seminarą kokį, tai "dedu į kojas" biggrin.gif
Atsakyti
Viena mano kolegė iš Klaipėdos ketvirtokams išleistuvių proga kartu su tėvais vaikams dovanoja profesionalios fotografės sumontuotą didelę iš trijų arba keturių kadrų nuotrauką, kurioje matosi vienas vaikas, su savo artimiausiai klasės draugais ir visa klase bei mokytoja.
Gal ir jums kada prireiks profesionalios fotografės paslaugų. Galit žvilgtelt į vieną puslapiuką, kur sudėtos jos vaikų ir kitokios foto. Tiesa, ne prie visų fotografijų prieist, nes jos užslaptintos ir viešos tik jos asmeninės ir tų, kurie sutinka rodyti savo fotografijas:
http://adore.smugmug...4384292_CddHsdf

Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 19, 12:25)

JAU PABALSAVAU smile.gif
IR PAŽIŪRĖJAU NTR
O VA ŠITĄ ĮSIRAŠIAU IR SU VAIKAIS PER BŪRELĮ NORĖČIAU PADARYT TOKĮ DARBELĮ
http://adore.smugmug...4392337_VWbQm4J
Atsakyti
Labas, mergaitės!
Pagaliau ir vėl galiu prisijungti prie jūsų. Nepykit, kad taip ilgokai prapuoliau. Šie metai man labai sunkūs, o savo problemų nenoriu užkrauti kitiems.
Perskaičiau visas žinutes, o kiek daug gerų Naujametinių idėjų! Šaunuolės! Kaip gražiai viskuo dalinatės.
Mes tai visos klasės programėles jungiam į vieną bendrą programą. Kiekviena klasė paruošiam savo numerį. Tada surandam kokią pasaką, per kurią sujungiam visas klases į vieną bendrą pasirodymą. Kartais tą bendrą pasaką vaidinam pačios mokytojos arba vyresnieji pradinukai. Gaunasi gražūs pasirodymai . Mes su vaikais nevaidinam pasakų su žodžiais, scenoje nesigirdi, kiekviena klasė ruošia muzikinį numerį pvz. velniukai, angeliukai, raganėlės, nykštukai, seniai besmegeniai ir t.t. Visa klasė su tėvelių pagalba apsirengia atitinkama apranga. Manau supratot. O per jungiamąją pasaką – ateina į svečius visų klasių artistai. Programėlę rodom visiems tėveliams, o po šventės einame į klases ir kas kaip nori pratęsia Naujametinį žiburėlį kartu su tėveliais.
Ir dar, baigsiu sutvarkyti diską kurį dar nesutvarkiau.
Atsakyti
Ačiū labai už įvertinimą.
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 19, 13:32)

O VA ŠITĄ ĮSIRAŠIAU IR SU VAIKAIS PER BŪRELĮ NORĖČIAU PADARYT TOKĮ DARBELĮ
http://adore.smugmug...4392337_VWbQm4J

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 19, 11:25)
Viena mano kolegė iš Klaipėdos ketvirtokams išleistuvių proga kartu su tėvais vaikams dovanoja profesionalios fotografės sumontuotą didelę iš trijų arba keturių kadrų nuotrauką, kurioje matosi vienas vaikas, su savo artimiausiai klasės draugais ir visa klase bei mokytoja.
Gal ir jums kada prireiks profesionalios fotografės paslaugų. Galit žvilgtelt į vieną puslapiuką, kur sudėtos jos vaikų ir kitokios foto. Tiesa, ne prie visų fotografijų prieist, nes jos užslaptintos ir viešos tik jos asmeninės ir tų, kurie sutinka rodyti savo fotografijas:
http://adore.smugmug...4384292_CddHsdf

Labai graios nuotraukėlės. Aš pati iš Klaipėdos , o ir ketvirtokai pas mane. Reikėtų pamąstyti, gal ir visai įdomu būtų tokios nuotraukėlės smile.gif Ačiū už nuorodą.
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 18, 20:51)
Dar prisiminiau dėl susirinkimo... Gal pasinaudosit...

Atėjusiems tėveliams į susirinkimą, duoti pasirinkti spalvotą lipnų lapelį. Jis atliks dvi funkcijas. Viena - jūs sužinosit, kokią to tėvelio šiandien nuotaika ir kaip su juo bendrauti. Jeigu raudona, tai laikytis atsargumo. Jei žalia- viskas puiku. ( Plačiau pasiskaitykit apie spalvų reikšmę, nes nelabai pamenu). O pabaigoje paprašykit, kad tėveliai ant to lapeliai parašytų ką nors savo vaikui, gal kokį linkėjimą ir suklijuokit ant lentos. Vaikai tikrai apsidžiaugs, kai ryte suėję į klasę ras tėvelių laiškelius. O kurio nebus tėvelio susirinkime, tai bus paskatinti vaikų kitą kartą ateiti rolleyes.gif

Man ši idėja labai patiko smile.gif
Atsakyti
Nors šiandien niekas nekalba apie Kalėdas, bet aš pagalvojau, gal jums pravers. Pasidalinsiu Kalėdine švente, kurią vedžiau anais metais. Vedžiau priešmokyklinei, 1-4 klasėms. Tai teko derinti veiklas ir nebuvo lengva, nes mažiukas kiek ilgokai, o vyresniukams pats tas. Bet nors laikas užtruko, bet neprailgo smile.gif Buvo toks smagi, bet kartu rami popietė.
Atsakyti
QUOTE(limpopo73 @ 2011 11 19, 14:54)
Labai graios nuotraukėlės. Aš pati iš Klaipėdos , o ir ketvirtokai pas mane. Reikėtų pamąstyti, gal ir visai įdomu būtų tokios nuotraukėlės smile.gif Ačiū už nuorodą.

Ačiū, kad skyrėt laiko ir pažiūrėjot.

Aš taip pat kątik padirbėjau ir išsiunčiau kalėdinių eglučių-stovelių šablonus į paštą. Nuotraukas tų stovelių jau anksčiau buvau įkėlusi į pašto skyrelį "nuotraukos".
Vaišinkitės, ką tik iškepti šablonai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 11 17, 09:57)
thumbup.gif  thumbup.gif

Sutinku su tavo žodžiais 100 procentų  drinks_cheers.gif
Aš irgi iš tų, kuri nenusėdi vietoje- reikia eiti, daryti, organizuoti, ar bent jau organizuojantiems padėti.... Niekada per renginius nesėdžiu koją ant kojos susikėlusi- visada randu kaip pagelbėti ir kaip prisidėti...

Buvo vienas momentas kai man reikėjo rinktis- ar prisidėti prie masės ir būti amžinai bambančia, kitus kritikuojančia- ar daryti tai kas man patinka ir suteikia džiaugsmo man bei vaikams. Gerai, kad nepasidaviau spaudimui ir pasirinkau pastarąjį variantą... Nesvarbu, kad tai atima išmanęs daugiau laiko- kad reikia pasilikti keliomis pamokom ilgiau- kai tuo tarpu visi kiti tik ir skuba kuo greičiau uždaryti klasės duris biggrin.gif Nesvarbu, kad tos pačios kolegės kalba, jog tai yra "padlaižiavimas" valdžiai lotuliukas.gif Per ilgą laiką supratau- tai tik pavydas...Nes juo daugiau judu aš tuo mažiau matosi, kad kitos dirba  cool.gif
O svarbiausia- tai pastebi mokiniai ir pasidžiaugia, kad aš labai aktyvi, ir kad kitos mokytojos taip nesistengia kaip aš... Tai pats geriausias įvertinimas...  ax.gif  Ir džiaugiuosi, kad galiu būti pavyzdžiu  bigsmile.gif
Na va ir aš išsikalbėjau  biggrin.gif Ir kaip Rutagra sakė: "kaip gerai čia - išsikalbi... Gal kas ir ignoruoja, bet kažkaip tiek neskaudina"

Kas kitas šuniui uodegą pakels jei ne jis pats ! SUPER PATARLĖ thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, tiek prisiskaičiau, kad nė nežinau kam ką atsakyti g.gif
Todėl labai dėkoju visoms už superines mintis įvairioms veikloms. Dar apie Kalėdas negalvoju, nes laukia dar vienas renginys, Turiu daug darbo, visoms gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos kolegės. Turiu prašymą. Gal padėtumėt, nes reikia senosios animacijos filmukų apie draugystę. Trečiadienį prevencinė diena ir 3-4 pamokos senosios animacijos pamokos
Atsakyti