Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(linius @ 2011 11 18, 18:33)
Aš buvau padariusi tokį plakatą- sveikinimą, kurį pakabinau prieš akis tėvams ir skaitydama tekstą jame "piešiau"

thumbup.gif patiko ir manau, kad pasinaudosiu Tavo idėja greitu laiku. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 18 lapkričio 2011 - 18:49
QUOTE(b.s @ 2011 11 18, 18:31)
Labas vakaras. Pagaliau savaitgalis. Bet jai pagalvoji, tai oj kaip lekia laikas. O jūs jau ir apie kalėdas pradėjusios kalbėt. Aš kitą savaitę darysiu tėvelių susirinkimą, todėl galvoju, gal kokių minčių iki tol „šaus“ į galvą. Ar tėvų susirinkimus darot „prie arbatos“? Gal yra mokykloje, klasėse tokios tradicijos. Žadu pabandyti. Reikia pakalbėti, kaip vaikam sekėsi adaptuotis pirmus mėnesius mokykloje. Bandysiu pasinaudoti rutagros patarimais. Dar aptarti kalėdinę šventę. Taip norėtųsi kažką pakeist - nežinau. - gal į mišką reiktų traukti kartu visiems?


Darau prie kavos ar arbatos, su "vakaro skaitiniais", sukarpau vieną teksta į gabaliukus ir duodu teveliams skaityti, diskutuojam. surengiu išbandymus -atspėk kur vaiko darbas ar sąsiuvinis, sąsiuvinių viršelius prieš tai uždengiu. Nušaunu du zuikius iškarto - tai smagus išbandymas, o kartu tevai pamato savo vaiko lygi perziūrinėdami sąsiuvinius.
Iš pradzių susirinkime vaikus išliaupsinu visus, po to pasikabinėjų.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 18, 18:58)
surengiu išbandymus -atspėk kur vaiko darbas ar sąsiuvinis, sąsiuvinių viršelius prieš tai uždengiu. Nušaunu du zuikius iškarto - tai smagus išbandymas, o kartu tevai pamato savo vaiko lygi perziūrinėdami sąsiuvinius.


būtinai realizuosiu šią mintį
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 18, 19:33)
Kaip smagu, kad galiu kažkuo padėti  smile.gif

Ačiū už idėjas 4u.gif

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 18, 20:58)
Darau prie kavos ar arbatos, su "vakaro skaitiniais", sukarpau vieną teksta į gabaliukus ir duodu teveliams skaityti, diskutuojam. surengiu išbandymus -atspėk kur vaiko darbas ar sąsiuvinis, sąsiuvinių viršelius prieš tai uždengiu. Nušaunu du zuikius iškarto - tai smagus išbandymas, o kartu tevai pamato savo vaiko lygi perziūrinėdami sąsiuvinius.
Iš pradzių susirinkime vaikus išliaupsinu visus, po to pasikabinėjų.

Prie kavos nebedarau. Nes tėvai žiūri į kavos puodelius, į sausainius ir saldainius ir nesivaišina, nebent koks vienas. Tada pačiai tenka vėl susikrauti į krepšius ir neštis namo. Tėvai neįvertina. Jie motyvuoja, jog kavos darbe atsigėrė. Et... unsure.gif Jie tik nori kuo greičiau pakalbėt ir namo bėgt... Beveik visi dirbantys, tad po darbo dar susirinkime užtrukt, visai neturi noro schmoll.gif

Susirinkimą ir aš darysiu kitą savaitę. Pasinaudosiu vienos iš mūsų kolegių mintimi apie pelėdą. Tik mes neklijuosim, o spalvinsim. Su vaikais jau tą darbą padariau. Liko su tėveliais. Susivedžiau rezultatus ir mane nudžiugino thumbup.gif Tik viena, kas nuolat kelia problemą, tai vaikų konfliktai. Iš pelėdų supratau, kad pusė jų nori būti dėmesio centre, pastebėti doh.gif Tai kaip nebus konfliktų....
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 11 18, 20:31)
Labas vakaras. Pagaliau savaitgalis. Bet jai pagalvoji, tai oj kaip lekia laikas. O jūs jau ir apie kalėdas pradėjusios kalbėt. Aš kitą savaitę darysiu tėvelių susirinkimą, todėl galvoju, gal kokių minčių iki tol „šaus“ į galvą. Ar tėvų susirinkimus darot „prie arbatos“? Gal yra mokykloje, klasėse tokios tradicijos. Žadu pabandyti. Reikia pakalbėti, kaip vaikam sekėsi adaptuotis pirmus mėnesius mokykloje. Bandysiu pasinaudoti rutagros patarimais. Dar aptarti kalėdinę šventę. Taip norėtųsi kažką pakeist - nežinau. - gal į mišką reiktų traukti kartu visiems?

mes tai prie arbatos ax.gif
nesupratau, ar prabalsavau, kai suspaudinejau, patinka, ismete raudonm raidem : klaida ax.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau dėl susirinkimo... Gal pasinaudosit...

Atėjusiems tėveliams į susirinkimą, duoti pasirinkti spalvotą lipnų lapelį. Jis atliks dvi funkcijas. Viena - jūs sužinosit, kokią to tėvelio šiandien nuotaika ir kaip su juo bendrauti. Jeigu raudona, tai laikytis atsargumo. Jei žalia- viskas puiku. ( Plačiau pasiskaitykit apie spalvų reikšmę, nes nelabai pamenu). O pabaigoje paprašykit, kad tėveliai ant to lapeliai parašytų ką nors savo vaikui, gal kokį linkėjimą ir suklijuokit ant lentos. Vaikai tikrai apsidžiaugs, kai ryte suėję į klasę ras tėvelių laiškelius. O kurio nebus tėvelio susirinkime, tai bus paskatinti vaikų kitą kartą ateiti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 18, 21:51)
Dar prisiminiau dėl susirinkimo... Gal pasinaudosit...

Atėjusiems tėveliams į susirinkimą, duoti pasirinkti spalvotą lipnų lapelį. Jis atliks dvi funkcijas. Viena - jūs sužinosit, kokią to tėvelio šiandien nuotaika ir kaip su juo bendrauti. Jeigu raudona, tai laikytis atsargumo. Jei žalia- viskas puiku. ( Plačiau pasiskaitykit apie spalvų reikšmę, nes nelabai pamenu). O pabaigoje paprašykit, kad tėveliai ant to lapeliai parašytų ką nors savo vaikui, gal kokį linkėjimą ir suklijuokit ant lentos. Vaikai tikrai apsidžiaugs, kai ryte suėję į klasę ras tėvelių laiškelius. O kurio nebus tėvelio susirinkime, tai bus paskatinti vaikų kitą kartą ateiti rolleyes.gif

Liuks mintis thumbup.gif Būtinai padarysiu per artimiausią susirinkimą thumbup.gif Pas mus tai gruodžio pirmą savaitę bus susirinkimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 18, 22:51)
O pabaigoje paprašykit, kad tėveliai ant to lapeliai parašytų ką nors savo vaikui, gal kokį linkėjimą ir suklijuokit ant lentos. Vaikai tikrai apsidžiaugs, kai ryte suėję į klasę ras tėvelių laiškelius. O kurio nebus tėvelio susirinkime, tai bus paskatinti vaikų kitą kartą ateiti rolleyes.gif

Čia tai geras patarimas. thumbup.gif Reiks taip ir padaryti.
Atsakyti
Prieš 8 metus (Jėzau, kaip bėga metai!) paskutinę dieną prieš kalėdines atostogas mano mokinukai į pamokas atėjo apsirengę pižamom. Nors ir kaimietukai, bet tikrai pakankamai tvarkingom ir gražiom. Mokėjom lb gražią dainelę "Dievui reikia manęs". Ji su judesiais. per ilgąją pertrauką atėjom į mokytojų kambarį, degė tik žvakės ir vaikai fainai fainai padainavo. Vaizdas buvo nerealus! Mažiai su pižamytėm... Tai buvo neplanuota. Tiesiog ekspromtu. Bet mokytojai buvo sužavėti.
O saldainiams pinigų nerenkam. Visada saldainius perka centralizuotai. Bijau nusišnekėt (matot tik pernai po dekreto pradėjau dirbt ir nekreipiau labai į tai dėmesio), bet saldainių davinį kažkas tai skiria. Ar valstybė, ar per seniūnijas. Pas mus lyg tai buhalterė viską reguliuoja. Tik paklausia ar tie ir tie saldainių maišeliai gerai? Ir jų ten tikrai nemažai. O pas ne taip?
Čia Betukas rašė apie saldainius, tai aš parašiau, kaip pas mus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 18 lapkričio 2011 - 21:26
QUOTE(linius @ 2011 11 18, 19:33)
Kaip smagu, kad galiu kažkuo padėti  smile.gif Jūs į paštą tooookius dalykus dedate, kad jau pradedi žmogus jaustis tik imančiu  ax.gif  Taigi, žiburėlis. Vyko prieš kelis metus, tai atsimenu tiek. Rinkomės vakare specialiai į žiburėlį su tėvais. Pirmiausia vienoj patalpoj buvo keičiamasi dovanomis. Iš anksto vaikai žinojo,kam turi turėti dovaną - berniukui ar mergaitei. Jau vakarėlio metu traukėm konkrečius vardus. Vaikai stovėjo dideliu ratu, tėvai- žiūrovai antram plane. Visas dėmesys į tuos, kurie įteikia- priima dovaną. Sveikinantysis padeklamuoja posmelį, įteikia dovaną. Tas užtruko, nes visi buvo atidžiai išklausyti. Tada ėjom į kitą patalpą. Tėvai sėdo prie stalo, o vaikai pasveikino juos deklamuodami tokį mini montažiuką. Akcentas buvo deganti kalėdinė žvakė, kurią vaikai laikydavo rankoje tol, kol deklamuodavo, o paskui perduodavo sekančiam, kol paskutinis pastatė ją ant stalo. atrodo, smulkmena, bet labai gerai nuteikė. Aš buvau padariusi tokį plakatą- sveikinimą, kurį pakabinau prieš akis tėvams ir skaitydama tekstą jame "piešiau" tai, ką skaičiau. Buvo pasivaišinta, paskui prie stalo skaitėm šeimų sukurtą kalėdinę pasaką. Kiekviena šeima turėjo perskaityti savo sukurtą tekstą garsiai visiems. Žinokit, žmonės suaugę, o jaudinosi smile.gif Nepratę viešai kalbėti/skaityti. Bet įsidrąsino, ir buvo smagu. Dar vėliau aš uždavinėjau visiems klausimus kalėdine tema (su humoru ir klastomis smile.gif, kurių buvau internete prisirankiojusi. Dar visi šokom pagal kalėdinę muziką. Na, gal viskas. Jeigu dar ką atsiminsiu, pridursiu. Buvo labai mielas pasibuvimas.
Papildyta:
Tas mano sveikinimas  "piešimu" buvo toks:

Jei likimas uždėjo ant širdies kryželį  +
Uždėk tikėjimo brūkšniuką- turėsi (čia reikia nupiešti kryželį ir perbraukti jį įstrižu brūkšneliu, išeina žvaigždelė)

Jei gyvenimas nubrėžė tau aštrų minusą -
Padėk svajonių spinduliuką, turėsi + (iš minuso padaromas pliusas)

Jei piktas angelas suplėšė paskutinę viltį,
Uždeki skutelius, iš jų užkurki laužą- turėsi kur sušilti.
Ar ką nors supratot iš bandymo paaiškinti tokį sveikinimo būdą?

Nu labai įdomus scenarijus. Būtų smagu su visom smulkmenom , eilėraštukais pamatyt tą scenarijų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 18, 22:26)
Nu labai įdomus scenarijus. Būtų smagu su visom smulkmenom , eilėraštukais pamatyt tą scenarijų  blush2.gif



Kad jo nebeturiu... Senokai tai buvo. Gaila, bet tik idėją šį kartą galiu pamėtėti...
Atsakyti
Aš tai irgi dažniausiai paruošiu bendrą stalą(kad visi tilptų susėsti ratu) su arbata, žvakutėmis. Kažkokiais metais pamokinau mamytes stalo papuošimui išsilankstyti roželes iš servetėlių, tai labai patiko, nes juk artėja kalėdos galima labai gražiai pasipuošti stalą(spalvą pasirenki kokios nori). Dar visada padarau skaidres su nuotraukomis iš klasės gyvenimo: kur vaikai dalyvavo, važiavo, gal laimėjo, šventė gimtadienius ir t.t. ax.gif
Atsakyti