Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(limpopo73 @ 2011 11 17, 19:36)
Visai neseniai radau, kad čia dalijasi savo patirtimi pradinukės. Ačiū, mielosios, už jūsų padrąsinantį darbą, idėjas, norą tobulėti ir tuo dar dalintis. Sėkmės visoms lapkritį smile.gif


sveika smile.gif sekmes ir tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuko_mama: 17 lapkričio 2011 - 22:11
QUOTE(Betukas @ 2011 11 17, 20:11)
Jetau, mergikes, maniškiai irgi dalyvauja, bet nedrįstu ir beprašyt, kai tiek aplink konkurentų  lotuliukas.gif
Bet jei netyčia spustelsit - bus dideliausias AČIŪ nuo mano kleckų  ax.gif  4u.gif
http://www.ingman.lt/ziurim?id=135701

Darbas atliktas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 17, 14:11)
4u.gif Sveikutės. Kaip seniai buvau namučiuose... Slaugiau ligoniuką ligoninėje. Pasiskaičiau jūsų nagrinėjamas temas, kurios iki skausmo pažįstamos. Šaunuolė, jugeta, kad atradai save ir nevirtai pilka mase. smile.gif Man ši pozicija taip pat tinka. Plaukiu prieš srovę. Sunku būtų be galo, bet kaip smagu, kad suradau tiek bendraminčių, kurios nebijo eksperimentuoti, keistis, būti netradiciškos ir jaustis baltomis varnomis pilkame kolektyve. Už mus! drinks_cheers.gif



Dėkui už šiltus žodžius 4u.gif kaip gera, kai čia yra bendraminčiųsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
Sudalyvaukite žaidime smile.gif


http://www.llbm.lt/zaidimas/
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 17, 21:11)
Jetau, mergikes, maniškiai irgi dalyvauja, bet nedrįstu ir beprašyt, kai tiek aplink konkurentų  lotuliukas.gif
Bet jei netyčia spustelsit - bus dideliausias AČIŪ nuo mano kleckų  ax.gif  4u.gif
http://www.ingman.lt/ziurim?id=135701


Prabalsuota, juk vienas malonumas.
Papildyta:
QUOTE(elimak7 @ 2011 11 17, 21:29)
Sveiikutes. O maniskiu ketvirtoku tevai nusprende pas Kaledu seni uzsakyti zurnalo prenumerata kiekvienam mokiniui. Aisku ne metams, bet bent nors trims menesiams.  ax.gif


Kai buvom antrokai, tai "Naminukas'"mums buvo - JĖGA( tevai kalėdoms buvo metams užsakę.
Atsakyti
Prabalsavau už visas Ingman ledų reklamas, kurios prašėte. Jeigu teisingai pastebėjau, tai lyderiauja kad ji kur galas. Visoms kuo didžiausios sėkmės šaltajame-sladžiajame konkurse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 17, 20:28)
Prabalsavau už "konkurentus"  lotuliukas.gif  thumbup.gif
tikiuosi ledų visiems užteks lotuliukas.gif



QUOTE(Inusia @ 2011 11 17, 20:38)
prabalsuota tongue.gif



QUOTE(calkusl @ 2011 11 17, 22:35)
Darbas atliktas drinks_cheers.gif



QUOTE(klaipedike @ 2011 11 18, 15:11)
Prabalsuota, juk vienas malonumas.
Papildyta:
Kai buvom antrokai, tai "Naminukas'"mums buvo - JĖGA( tevai kalėdoms buvo metams užsakę.



QUOTE(lutute1 @ 2011 11 18, 16:00)
Prabalsavau už visas Ingman ledų reklamas, kurios prašėte. Jeigu teisingai pastebėjau, tai lyderiauja kad ji kur galas. Visoms kuo didžiausios sėkmės šaltajame-sladžiajame konkurse 4u.gif

wub.gif AČIŪ 4u.gif
Taip džiaugias mano kleckai, kai pamato padidėjus bent balseliui...Vargšiukai nemato, kad kiti jau po visą 1000 turi doh.gif lotuliukas.gif Bet smagu, kai sako, o, prašiau tetos, pusbrolio ir pan. kad pabalsuotų. biggrin.gif

Sveikutės 4u.gif
Pas mus kažkaip dovanų tradicijos mokykloje nėra. Kaimas, nėra iš ko...Nors Kalėdoms randa tėveliai, tik, kadangi šventė būna visų pradinukų, tai sunkiau ir suderinti, kad neišsišokt su dovanomis... Tai sutariams, kad saldainiai ir viskas. O šieiemt, tai net išvis po vienodą sumą renkame ir visiems bus vienoti saldainiai. VISKAS PO LYGIAI lotuliukas.gif Kiap trybiniais laikais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 17, 19:26)
Ačiū už mintį apie ketureilius. Būtinai pasinaudosiu. Sudomino mintis keistis per žiburėlį ir prie tėvelių. Gal gali konkrečiau parašyti, kaip organizuoji tą žiburėlį? Ar jis būna po kokio kalėdinio spektaklio, ar specialiai į žiburėlį susirenkat?



Kaip smagu, kad galiu kažkuo padėti smile.gif Jūs į paštą tooookius dalykus dedate, kad jau pradedi žmogus jaustis tik imančiu ax.gif Taigi, žiburėlis. Vyko prieš kelis metus, tai atsimenu tiek. Rinkomės vakare specialiai į žiburėlį su tėvais. Pirmiausia vienoj patalpoj buvo keičiamasi dovanomis. Iš anksto vaikai žinojo,kam turi turėti dovaną - berniukui ar mergaitei. Jau vakarėlio metu traukėm konkrečius vardus. Vaikai stovėjo dideliu ratu, tėvai- žiūrovai antram plane. Visas dėmesys į tuos, kurie įteikia- priima dovaną. Sveikinantysis padeklamuoja posmelį, įteikia dovaną. Tas užtruko, nes visi buvo atidžiai išklausyti. Tada ėjom į kitą patalpą. Tėvai sėdo prie stalo, o vaikai pasveikino juos deklamuodami tokį mini montažiuką. Akcentas buvo deganti kalėdinė žvakė, kurią vaikai laikydavo rankoje tol, kol deklamuodavo, o paskui perduodavo sekančiam, kol paskutinis pastatė ją ant stalo. atrodo, smulkmena, bet labai gerai nuteikė. Aš buvau padariusi tokį plakatą- sveikinimą, kurį pakabinau prieš akis tėvams ir skaitydama tekstą jame "piešiau" tai, ką skaičiau. Buvo pasivaišinta, paskui prie stalo skaitėm šeimų sukurtą kalėdinę pasaką. Kiekviena šeima turėjo perskaityti savo sukurtą tekstą garsiai visiems. Žinokit, žmonės suaugę, o jaudinosi smile.gif Nepratę viešai kalbėti/skaityti. Bet įsidrąsino, ir buvo smagu. Dar vėliau aš uždavinėjau visiems klausimus kalėdine tema (su humoru ir klastomis smile.gif, kurių buvau internete prisirankiojusi. Dar visi šokom pagal kalėdinę muziką. Na, gal viskas. Jeigu dar ką atsiminsiu, pridursiu. Buvo labai mielas pasibuvimas.
Papildyta:
Tas mano sveikinimas "piešimu" buvo toks:

Jei likimas uždėjo ant širdies kryželį +
Uždėk tikėjimo brūkšniuką- turėsi (čia reikia nupiešti kryželį ir perbraukti jį įstrižu brūkšneliu, išeina žvaigždelė)

Jei gyvenimas nubrėžė tau aštrų minusą -
Padėk svajonių spinduliuką, turėsi + (iš minuso padaromas pliusas)

Jei piktas angelas suplėšė paskutinę viltį,
Uždeki skutelius, iš jų užkurki laužą- turėsi kur sušilti.


Ar ką nors supratot iš bandymo paaiškinti tokį sveikinimo būdą?
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 17, 21:11)
Jetau, mergikes, maniškiai irgi dalyvauja, bet nedrįstu ir beprašyt, kai tiek aplink konkurentų  lotuliukas.gif
Bet jei netyčia spustelsit - bus dideliausias AČIŪ nuo mano kleckų  ax.gif  4u.gif
http://www.ingman.lt/ziurim?id=135701




PRABALSUOTA bye1.gif

Mergaitės, o kaip padaryti, kad už visus "mūsiškius"balsuoti ir nesusimaišyti, taip norisi nors kuo prisidėti prie mūsų būrelio gėrio sklaidos blush2.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 18, 16:00)
Prabalsavau už visas Ingman ledų reklamas, kurios prašėte. Jeigu teisingai pastebėjau, tai lyderiauja kad ji kur galas. Visoms kuo didžiausios sėkmės šaltajame-sladžiajame konkurse 4u.gif

labai labai aciū 4u.gif

QUOTE(Betukas @ 2011 11 18, 16:30)
wub.gif AČIŪ  4u.gif 
Taip džiaugias mano kleckai, kai pamato padidėjus bent balseliui...Vargšiukai nemato, kad kiti jau po visą 1000 turi  doh.gif  lotuliukas.gif Bet smagu, kai sako, o, prašiau tetos, pusbrolio ir pan. kad pabalsuotų.  biggrin.gif

Aš taip pat visas gimines agituoju, taip įsijauciau lotuliukas.gif pirmokeliai taip nuoširdziai dziaugiasi ir man smagu.

Sveikutės  4u.gif
Pas mus kažkaip dovanų tradicijos mokykloje nėra. Kaimas, nėra iš ko...Nors Kalėdoms randa tėveliai, tik, kadangi šventė būna visų pradinukų, tai sunkiau ir suderinti, kad neišsišokt su dovanomis... Tai sutariams, kad saldainiai ir viskas. O šieiemt, tai net išvis po vienodą sumą renkame ir visiems bus vienoti saldainiai. VISKAS PO LYGIAI  lotuliukas.gif Kiap trybiniais laikais  doh.gif  lotuliukas.gif


As pirmokams rekomenduoju pirkti knygas, kai pas mane vis papuola stiprios klases tai labai gerai po naujų visi atsinesa ir visą pusmetį turime ką skaityti.
vienais metais pirkom Sukio"kodel juokiasi katytė", super knyga, gaila dabar jų nera, o su kita laida pirkom Kasperaviciaus knyga. vaikams dovana-o as darbui panaudoju.
ką mes čia dar esame dovanoję g.gif aaaaa dovanos ne atskirai mokinukui, o bendrai klasei. pvz. maišą stalo zaidimų įvairių, muzikinį centrą.

QUOTE(linius @ 2011 11 18, 17:33)
Kaip smagu, kad galiu kažkuo padėti  smile.gif Jūs į paštą tooookius dalykus dedate, kad jau pradedi žmogus jaustis tik imančiu  ax.gif  Taigi, žiburėlis. Vyko prieš kelis metus, tai atsimenu tiek. Rinkomės vakare specialiai į žiburėlį su tėvais. Pirmiausia vienoj patalpoj buvo keičiamasi dovanomis. Iš anksto vaikai žinojo,kam turi turėti dovaną - berniukui ar mergaitei. Jau vakarėlio metu traukėm konkrečius vardus. Vaikai stovėjo dideliu ratu, tėvai- žiūrovai antram plane. Visas dėmesys į tuos, kurie įteikia- priima dovaną. Sveikinantysis padeklamuoja posmelį, įteikia dovaną. Tas užtruko, nes visi buvo atidžiai išklausyti. Tada ėjom į kitą patalpą. Tėvai sėdo prie stalo, o vaikai pasveikino juos deklamuodami tokį mini montažiuką. Akcentas buvo deganti kalėdinė žvakė, kurią vaikai laikydavo rankoje tol, kol deklamuodavo, o paskui perduodavo sekančiam, kol paskutinis pastatė ją ant stalo. atrodo, smulkmena, bet labai gerai nuteikė. Aš buvau padariusi tokį plakatą- sveikinimą, kurį pakabinau prieš akis tėvams ir skaitydama tekstą jame "piešiau" tai, ką skaičiau. Buvo pasivaišinta, paskui prie stalo skaitėm šeimų sukurtą kalėdinę pasaką. Kiekviena šeima turėjo perskaityti savo sukurtą tekstą garsiai visiems. Žinokit, žmonės suaugę, o jaudinosi smile.gif Nepratę viešai kalbėti/skaityti. Bet įsidrąsino, ir buvo smagu. Dar vėliau aš uždavinėjau visiems klausimus kalėdine tema (su humoru ir klastomis smile.gif, kurių buvau internete prisirankiojusi. Dar visi šokom pagal kalėdinę muziką. Na, gal viskas. Jeigu dar ką atsiminsiu, pridursiu. Buvo labai mielas pasibuvimas.
Papildyta:
Tas mano sveikinimas  "piešimu" buvo toks:

Jei likimas uždėjo ant širdies kryželį  +
Uždėk tikėjimo brūkšniuką- turėsi (čia reikia nupiešti kryželį ir perbraukti jį įstrižu brūkšneliu, išeina žvaigždelė)

Jei gyvenimas nubrėžė tau aštrų minusą -
Padėk svajonių spinduliuką, turėsi + (iš minuso padaromas pliusas)

Jei piktas angelas suplėšė paskutinę viltį,
Uždeki skutelius, iš jų užkurki laužą- turėsi kur sušilti.
Ar ką nors supratot iš bandymo paaiškinti tokį sveikinimo būdą?


Labai gražu ir nuoširdu, ačiū, puikios mintys pasinaudosiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(R.@usra @ 2011 11 18, 17:38)
PRABALSUOTA bye1.gif

Mergaitės, o kaip padaryti, kad už visus "mūsiškius"balsuoti ir nesusimaišyti, taip norisi nors kuo prisidėti prie mūsų būrelio gėrio sklaidos blush2.gif  gathering.gif


galima butų visas nuorodas į viena sukelti, tada prisedi ir iskarto uz visas prabalsuoji
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 11 17, 19:34)
PRABALSUOTA drinks_cheers.gif


Prabalsuota.
Papildyta:
Prabalsuota.
Atsakyti
Labas vakaras. Pagaliau savaitgalis. Bet jai pagalvoji, tai oj kaip lekia laikas. O jūs jau ir apie kalėdas pradėjusios kalbėt. Aš kitą savaitę darysiu tėvelių susirinkimą, todėl galvoju, gal kokių minčių iki tol „šaus“ į galvą. Ar tėvų susirinkimus darot „prie arbatos“? Gal yra mokykloje, klasėse tokios tradicijos. Žadu pabandyti. Reikia pakalbėti, kaip vaikam sekėsi adaptuotis pirmus mėnesius mokykloje. Bandysiu pasinaudoti rutagros patarimais. Dar aptarti kalėdinę šventę. Taip norėtųsi kažką pakeist - nežinau. - gal į mišką reiktų traukti kartu visiems?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 18 lapkričio 2011 - 18:31
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 18, 17:54)
ką mes čia dar esame dovanoję g.gif aaaaa dovanos ne atskirai mokinukui, o bendrai klasei. pvz. maišą stalo zaidimų įvairių, muzikinį centrą.

blink.gif Juokus gal mėgsti? Iš kur tokie pinigai doh.gif Jei į fondą klasei į mėnesį po 1 Lt atneša...ir tai ne visi. O čia centro dovanų užsiprašyčiau lotuliukas.gif

Žinau, kitur taip yra, bet aš taip nepratusi ax.gif

QUOTE(b.s @ 2011 11 18, 18:31)
Labas vakaras. Pagaliau savaitgalis. Bet jai pagalvoji, tai oj kaip lekia laikas. O jūs jau ir apie kalėdas pradėjusios kalbėt. Aš kitą savaitę darysiu tėvelių susirinkimą, todėl galvoju, gal kokių minčių iki tol „šaus“ į galvą. Ar tėvų susirinkimus darot „prie arbatos“? Gal yra mokykloje, klasėse tokios tradicijos. Žadu pabandyti. Reikia pakalbėti, kaip vaikam sekėsi adaptuotis pirmus mėnesius mokykloje. Bandysiu pasinaudoti rutagros patarimais. Dar aptarti kalėdinę šventę. Taip norėtųsi kažką pakeist - nežinau. - gal į mišką reiktų traukti kartu visiems?

Galvoju ir aš kitą savaitę sukviest tėvelius. Susirinkimus visad darau prie arbatos. ždegu žvakutes, paskaitau ką gražaus, o tada jau griebiu už rago lotuliukas.gif
Atsakyti