Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(jugeta @ 2011 11 17, 10:57)
Buvo vienas momentas kai man reikėjo rinktis- ar prisidėti prie masės ir būti amžinai bambančia, kitus kritikuojančia- ar daryti tai kas man patinka ir suteikia džiaugsmo man bei vaikams. Gerai, kad nepasidaviau spaudimui ir pasirinkau pastarąjį variantą... )

4u.gif Sveikutės. Kaip seniai buvau namučiuose... Slaugiau ligoniuką ligoninėje. Pasiskaičiau jūsų nagrinėjamas temas, kurios iki skausmo pažįstamos. Šaunuolė, jugeta, kad atradai save ir nevirtai pilka mase. smile.gif Man ši pozicija taip pat tinka. Plaukiu prieš srovę. Sunku būtų be galo, bet kaip smagu, kad suradau tiek bendraminčių, kurios nebijo eksperimentuoti, keistis, būti netradiciškos ir jaustis baltomis varnomis pilkame kolektyve. Už mus! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 11 16, 19:22)
Oho, čia su pirmokais jau Jj raidę mokotės, taip toli nuėjote? Ar kažką ne taip supratau doh.gif


Mes antrokai mirksiukas.gif Tema minkštumo ženklas, j raidė. mirksiukas.gif
QUOTE(linius @ 2011 11 17, 06:20)
Labas 4u.gif

Neseniai perskaičiau Juozo Statkevičiaus pasakymą:"Jeigu apie tave loja, vadinasi tu laimėjai" smile.gif smile.gif  Taip kad - aukščiau galvą  4u.gif Juk darote ne dėl kolegių, o dėl vaikų. O vaikų reakcijas matėtė pati smile.gif

drinks_cheers.gif Kai jau nieks nebekalbės ir nebematys mūsų, va tada reiks susirūpinti biggrin.gif Laikykimės. Visur tas pats doh.gif

Sveikutės 4u.gif
Mažasis savaitgalis jau, ar kaip ten sako thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 16, 23:26)
Echhhh...
Kaip gerai čia - išsikalbi... Gal kas ir ignoruoja, bet kažkaip tiek neskaudina  biggrin.gif

Visada skaudu, kai stengiesi, o tave nuvertina tie, kurie patys nieko nedaro. Labai pažįstama situacija. Turėjau kolegę, kuri visom keturiom ėjo prieš mane, kad tik negaučiau metodininko vardo. Paskutinę gynimosi dieną net raštą į švietimo skyrių parašė. Buvau sudirbta prie savo mokinių, išpeikta, kad mokiniai neišmokinti. Aišku, mano mokiniai buvo eiliniai, kokius gavau, su tokiais ir dirbau. O ji susirinko sau klasę ir gyrėsi, kaip gerai išmoko. Jei pasitaikydavo koks nelabai raštingas, stebuklingu būdu palikdavo jos klasę (keisdavo mokyklą). Ji jautėsi mokykloje svarbiausia, kiti jai buvo "nulis". Kai ji išėjo iš mūsų mokyklos, mokytojos atsigavo. Trasi pražydo, nes nebuvo kas tyčiojasi ir peikia.
Ne veltui sakoma, kad šaukštas deguto pagadina visą statinę medaus.

Norėjau jūsų pasiteirauti, ką darote su ketvirtokais- ar keičiatės dovanomis, ar gauna visi vienodas? Šiemet norėčiau pasiūlyti pasikeiti dovanėlėmis, bet bijau, kad vaikai nenusiviltų. Gal geriau visiems vienodas, kaip ir kitais metais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 17, 18:02)
Visada skaudu, kai stengiesi, o tave nuvertina tie, kurie patys nieko nedaro. Labai pažįstama situacija. Turėjau kolegę, kuri visom keturiom ėjo prieš mane, kad tik negaučiau metodininko vardo. Paskutinę gynimosi dieną net raštą į švietimo skyrių parašė. Buvau sudirbta prie savo mokinių, išpeikta, kad mokiniai neišmokinti. Aišku, mano mokiniai buvo eiliniai, kokius gavau, su tokiais ir dirbau. O ji susirinko sau klasę ir gyrėsi, kaip gerai išmoko. Jei pasitaikydavo koks nelabai raštingas, stebuklingu būdu palikdavo jos klasę (keisdavo mokyklą). Ji jautėsi mokykloje svarbiausia, kiti jai buvo "nulis". Kai ji išėjo iš mūsų mokyklos, mokytojos atsigavo. Trasi pražydo, nes nebuvo kas tyčiojasi ir peikia.
Ne veltui sakoma, kad šaukštas deguto pagadina visą statinę medaus.

Norėjau jūsų pasiteirauti, ką darote su ketvirtokais- ar keičiatės dovanomis, ar gauna visi vienodas? Šiemet norėčiau pasiūlyti pasikeiti dovanėlėmis, bet bijau, kad vaikai nenusiviltų. Gal geriau visiems vienodas, kaip ir kitais metais... g.gif


Labutis,
na jau mano patikrintas dalykas, aišku, nieko naujo: iš anksto vaikai išsitraukia kam pirks dovanėlę mergaitei ar berniukui. Su tėveliais jau būname aptarę už kokią kainą. O jau šventinę popietę traukiame vardus: kas buvo ištraukę mergaites - iš mergaičių vardų dėžutės, kas berniuką-iš berniukų. Tik svarbu, kad visi išsitrauktų, neskubėti atiduoti, nes gali paskutinysis išsitraukti savo vardą. O jau tada mes susėdame ant žemės rateliu ir iš eilės duodame tam, ką išsitraukė, tada kas gavo - kitam ir t.t. Jau iš anksto su vaikais pakalbame, kaip teikti dovaną, kaip pasidžiaugti ja, nesiraukyti jei nepatinka ir t.t. Ir šiais metais taip darysime vėl. {mes ketvirtikai}. Daug prirašiau, bet gal suprasite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inusia @ 2011 11 17, 18:26)
Labutis,
na jau mano patikrintas dalykas, aišku, nieko naujo: iš anksto vaikai išsitraukia kam pirks dovanėlę mergaitei ar berniukui. Su tėveliais jau būname aptarę už kokią kainą. O jau šventinę popietę traukiame vardus: kas buvo ištraukę mergaites - iš mergaičių vardų dėžutės, kas berniuką-iš berniukų. Tik svarbu, kad visi išsitrauktų, neskubėti atiduoti, nes gali paskutinysis išsitraukti savo vardą. O jau tada mes susėdame ant žemės rateliu ir iš eilės duodame tam, ką išsitraukė, tada kas gavo - kitam ir t.t. Jau iš anksto su vaikais pakalbame, kaip teikti dovaną, kaip pasidžiaugti ja, nesiraukyti jei nepatinka ir t.t. Ir šiais metais taip darysime vėl. {mes ketvirtikai}. Daug prirašiau, bet gal suprasite  blush2.gif



Viską esu dariusi taip, kaip parašė Inusia, tik dar vaikams iš anksto duodavau visiems skirtingus ketureilius- pasveikinimus išmokti padeklamuoti. Tai prieš įteikdamas dovanėlę dar draugui ir posmą- palinkėjimą padeklamuodavo. O kitiems, žiūrovams (tėveliams) gražu paklausyti, kaip deklamuoja. Veiksmas vyko žiburėlio metu.
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 17, 18:56)
Viską esu dariusi taip, kaip parašė Inusia, tik dar vaikams iš anksto duodavau visiems skirtingus ketureilius- pasveikinimus išmokti padeklamuoti. Tai prieš įteikdamas dovanėlę dar draugui ir posmą- palinkėjimą padeklamuodavo. O kitiems, žiūrovams (tėveliams) gražu paklausyti, kaip deklamuoja. Veiksmas vyko žiburėlio metu.

Mes irgi keičiamės dovanėlėmis. Susitariame, kad pirktų dovaną, tinkamą tiek berniukui, tiek mergaitei (aišku, tai sudėtingiau), o traukiame prieš pat pasikeitimą. Pvz. atvirukus perkerpu pusiau ir traukia po puselę. Paskui ieško savo atviruko antros pusės ir abu pasikeičia. Šiemet gal darysim pagal Inusios variantą ir labai patiko liniaus mintis su ketureiliais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 17, 19:56)
Viską esu dariusi taip, kaip parašė Inusia, tik dar vaikams iš anksto duodavau visiems skirtingus ketureilius- pasveikinimus išmokti padeklamuoti. Tai prieš įteikdamas dovanėlę dar draugui ir posmą- palinkėjimą padeklamuodavo. O kitiems, žiūrovams (tėveliams) gražu paklausyti, kaip deklamuoja. Veiksmas vyko žiburėlio metu.


Ačiū už mintį apie ketureilius. Būtinai pasinaudosiu. Sudomino mintis keistis per žiburėlį ir prie tėvelių. Gal gali konkrečiau parašyti, kaip organizuoji tą žiburėlį? Ar jis būna po kokio kalėdinio spektaklio, ar specialiai į žiburėlį susirenkat?
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 17, 14:11)
4u.gif Sveikutės. Kaip seniai buvau namučiuose... Slaugiau ligoniuką ligoninėje. Pasiskaičiau jūsų nagrinėjamas temas, kurios iki skausmo pažįstamos. Šaunuolė, jugeta, kad atradai save ir nevirtai pilka mase. smile.gif Man ši pozicija taip pat tinka. Plaukiu prieš srovę. Sunku būtų be galo, bet kaip smagu, kad suradau tiek bendraminčių, kurios nebijo eksperimentuoti, keistis, būti netradiciškos ir jaustis baltomis varnomis pilkame kolektyve. Už mus! drinks_cheers.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(linius @ 2011 11 17, 17:56)
Viską esu dariusi taip, kaip parašė Inusia, tik dar vaikams iš anksto duodavau visiems skirtingus ketureilius- pasveikinimus išmokti padeklamuoti. Tai prieš įteikdamas dovanėlę dar draugui ir posmą- palinkėjimą padeklamuodavo. O kitiems, žiūrovams (tėveliams) gražu paklausyti, kaip deklamuoja. Veiksmas vyko žiburėlio metu.


Puiki mintis su posmais ir palinkejimais, Aciū 4u.gif pasinaudosim

Mano mažieji pirmokeliai jau taip pat dalyvauja ingman zaidime.
Būsime dekingi uz kiekvieną atiduotą balsą.

http://www.ingman.lt/ziurim?id=135727 "Vyšninis desertas"
http://www.ingman.lt/ziurim?id=135726 'Ledinė staigmena"
http://www.ingman.lt/ziurim?id=135692 "Gardus lobis"
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 17, 19:33)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Puiki mintis su posmais ir palinkejimais, Aciū  4u.gif pasinaudosim

Mano mažieji pirmokeliai jau taip pat dalyvauja ingman zaidime.
Būsime dekingi uz kiekvieną atiduotą balsą.

http://www.ingman.lt/ziurim?id=135727  "Vyšninis desertas"
http://www.ingman.lt/ziurim?id=135726  'Ledinė staigmena"
http://www.ingman.lt/ziurim?id=135692  "Gardus lobis"

drinks_cheers.gif Jau prabalsavau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 11 17, 18:39)
drinks_cheers.gif  Jau prabalsavau  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 11 17, 19:39)


mirksiukas.gif Už visus ir dar anksčiau prašiusius balsai atiduoti.
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 16, 22:26)

Bet kolegės žiauriai nuvylė mane...

tu joms nesiulyk, daryk del saves, del savo mokiniu, savo tevu, o jos tegul niuzga savo klasese piktos smile.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 11 17, 18:02)


Norėjau jūsų pasiteirauti, ką darote su ketvirtokais- ar keičiatės dovanomis, ar gauna visi vienodas? Šiemet norėčiau pasiūlyti pasikeiti dovanėlėmis, bet bijau, kad vaikai nenusiviltų. Gal geriau visiems vienodas, kaip ir kitais metais... g.gif

pas mane tokia tradicija, 1,2 klasems dovaneles nesa senis saltis, o 3,4 - keiciames
Atsakyti