Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(rutagra @ 2011 11 16, 22:26)
Kokia pagalba  thumbup.gif -  greičiau nei 112!!!!  drinks_cheers.gif

Kaip tik šią savaitę pas mane lankėsi pamokoje kolegės ir pavaduotojos. Kiek nervų, kiek sveikatos - jau galvojau, jog riks kreiptis į gydytojus dėl normalių raminamųjų. Sedatif nebepadės blush2.gif Bet viskas praėjo ir vėl gyvenu  lotuliukas.gif Stiprybės visoms besiginančioms vardą  drinks_cheers.gif

O dabar noriu papasakoti apie senovinių žaidimų ekspertus. Sutiko žmogus atvažiuoti į kitą Lietuvos galą. Pernakvojo viesbutyje. Pamokos mokykloje pas jį vyko dvi dienas po penkias pamokas. Turėčiau pasakyti, kad pirmokams kai kuriems gal buvo per sunku. Jei jie namuose nėra žaidę šaškėmis. Bet mano ketvirtokai tiesiog siautėjo - maloniai - labai patiko. Buvo į juos smagu žiūrėti  thumbup.gif  Ačiū, kuri pasidalinote šia informacija  bis.gif
Bet kolegės žiauriai nuvylė mane... Pradėjo skalambyti, kad nieko verta.. Kad sau pliusiuką užsidėjau (tik nežinau kur jį dėti). Viena atėjusi pavaduoti susirgusios mokytojos, pareiškė, kad jų visai neleis, nes ten nesąmonė... Oi, ir kiek aš dar tikriausiai nežinau  doh.gif ... Nu vienu žodžiu - stenkis ir še tau - spjūvis į veidą. Atrodo, kad viskas daroma tik dėl asmeninių savanaudiškų paskatų  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Ir kaip toliau ką nors daryti? Siūlyti? Organizuoti?
Echhhh...
Kaip gerai čia - išsikalbi... Gal kas ir ignoruoja, bet kažkaip tiek neskaudina  biggrin.gif


Sveikute, nenusimink, tu ne viena. Pas mane lygiai tokia pati situaija. Ir aš organizavau šį susitikimą. Vaikai džiaugėsi, aš irgi buvau patenkinta, kol kolegės nepradėjo burbėti ir kritikuoti. Čia tikriausiai lietuviškas būdas jau toks - jei kiti daro, tai būtina peikti, o jei patys klysta - pastabų nenori girdėti. Bandau ir aš save raminti, bet sunku nekreipti dėmesio. Gal kiek ramiau, kad ne tik pas mus tokios problemos. Va ir pasidžiaugiau kaip tikra lietuvė. Stiprybės mums visoms.
Atsakyti
Čia visur tokių dalykų pasitaiko, jei jau ką darai, tai tik kokios nors naudos. Nesupranta kartais žmonės, kad mlonu kažką daryti, matyti, kaip tai veikia vaikus. Aš kartais net bijau sakyti kam nors iš kolegių ką darau ir kiek man tai laiko kainuoja doh.gif .

Nenuleisk rankų. Tik dirbantys mokykloje žmonės yra reikalingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 16, 22:45)

Nenuleisk rankų.  Tik dirbantys mokykloje žmonės yra reikalingi smile.gif

Bet kartais nuvarytus arklius nušauna... biggrin.gif lotuliukas.gif Nepalūškim....

Atsakyti
O gal tinka popierinis variantas pasakos Mergaitė ir laimė? Siunčiu į paštą.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 16, 23:53)
O gal tinka popierinis variantas pasakos Mergaitė ir laimė? Siunčiu į paštą.

Graži, pamokanti ir man dar negirdėta pasaka
Atsakyti
Ačiū, ačiū , ačiū už gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
[B] Tai sveikinu visas su Tolerancijos diena 4u.gif ir linkiu būti tolerantiškoms visokioms protingosioms bendradarbėms bei išradingosioms pavaduotojoms biggrin.gif , kaip sakant, ,,šunys loja, o karavanas eina,, biggrin.gif
O mes pasižiūrim į vaikų akis ir dirbam toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 11 16, 23:15)
[B] Tai sveikinu visas su Tolerancijos diena 4u.gif ir linkiu būti tolerantiškoms visokioms protingosioms bendradarbėms bei išradingosioms pavaduotojoms biggrin.gif , kaip sakant, ,,šunys loja, o karavanas eina,,  biggrin.gif
O mes pasižiūrim į vaikų akis ir dirbam toliau 4u.gif

Gražiai pasakyta biggrin.gif
Atsakyti
Nieko nesugalvoju vaidinti kalėdoms 4kl. verysad.gif Norisi kažko įdomaus, šiuolaikiško ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 16, 22:26)
Bet kolegės žiauriai nuvylė mane... Pradėjo skalambyti, kad nieko verta.. Kad sau pliusiuką užsidėjau (tik nežinau kur jį dėti). Viena atėjusi pavaduoti susirgusios mokytojos, pareiškė, kad jų visai neleis, nes ten nesąmonė... Oi, ir kiek aš dar tikriausiai nežinau  doh.gif ... Nu vienu žodžiu - stenkis ir še tau - spjūvis į veidą. Atrodo, kad viskas daroma tik dėl asmeninių savanaudiškų paskatų  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Ir kaip toliau ką nors daryti? Siūlyti? Organizuoti?
Echhhh...



Labas 4u.gif

Neseniai perskaičiau Juozo Statkevičiaus pasakymą:"Jeigu apie tave loja, vadinasi tu laimėjai" smile.gif smile.gif Taip kad - aukščiau galvą 4u.gif Juk darote ne dėl kolegių, o dėl vaikų. O vaikų reakcijas matėtė pati smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už pagalbą. Net susigraudinau, kai pamačiau, kiek daug žmonių tau gali ištiesti pagalbos ranką 4u.gif . Pasirinkau filmuką apie septynžiedę gėlelę ir mergaitę. Manau tikrai tiks. Turiu šį filmuką CD variante thumbup.gif . Dar kartą ačiū, tikiuosi pamoka pavyks (nors labai pykstu, kad ateina į paskutinę - penktą pamoką- ir dar mišrią klasę, kur pirmokams 35 min, o kitiems 45, o tu padaryk pagal visus reikalavimus doh.gif . Durnių laivas doh.gif )...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 17 lapkričio 2011 - 07:36
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 16, 21:45)
Čia visur tokių dalykų pasitaiko, jei jau ką darai, tai tik kokios nors naudos. Nesupranta kartais žmonės, kad mlonu kažką daryti, matyti, kaip tai veikia vaikus. Aš kartais net bijau sakyti kam nors iš kolegių ką darau ir kiek man tai laiko kainuoja  doh.gif .

Nenuleisk rankų.  Tik dirbantys mokykloje žmonės yra reikalingi smile.gif




thumbup.gif thumbup.gif

Sutinku su tavo žodžiais 100 procentų drinks_cheers.gif


Aš irgi iš tų, kuri nenusėdi vietoje- reikia eiti, daryti, organizuoti, ar bent jau organizuojantiems padėti.... Niekada per renginius nesėdžiu koją ant kojos susikėlusi- visada randu kaip pagelbėti ir kaip prisidėti...

Buvo vienas momentas kai man reikėjo rinktis- ar prisidėti prie masės ir būti amžinai bambančia, kitus kritikuojančia- ar daryti tai kas man patinka ir suteikia džiaugsmo man bei vaikams. Gerai, kad nepasidaviau spaudimui ir pasirinkau pastarąjį variantą... Nesvarbu, kad tai atima išmanęs daugiau laiko- kad reikia pasilikti keliomis pamokom ilgiau- kai tuo tarpu visi kiti tik ir skuba kuo greičiau uždaryti klasės duris biggrin.gif Nesvarbu, kad tos pačios kolegės kalba, jog tai yra "padlaižiavimas" valdžiai lotuliukas.gif Per ilgą laiką supratau- tai tik pavydas...Nes juo daugiau judu aš tuo mažiau matosi, kad kitos dirba cool.gif


O svarbiausia- tai pastebi mokiniai ir pasidžiaugia, kad aš labai aktyvi, ir kad kitos mokytojos taip nesistengia kaip aš... Tai pats geriausias įvertinimas... ax.gif Ir džiaugiuosi, kad galiu būti pavyzdžiu bigsmile.gif


Na va ir aš išsikalbėjau biggrin.gif Ir kaip Rutagra sakė: "kaip gerai čia - išsikalbi... Gal kas ir ignoruoja, bet kažkaip tiek neskaudina"
Atsakyti