Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikos biggrin.gif

Ačiū visoms, pasidalinusioms mintimis apie tolerancijos laivą. Mano mokiniai mane nudžiugino tuo, kad pamatę mokykloj žodį "tolerancija" patys manęs paklausė, ką jis reiškia. O aš juos skatinu visada aiškintis nesuprantamus žodžius, kai tenka skaityti naujus tekstus. Vadinasi, mano pamokymą kažkas užfiksavo, smagu thumbup.gif
Atsakyti
informacija toms kurios moko anglų kalbos smile.gif))

Yra paskelbtas šaunus konkursas smile.gif)))


Oxford University Press Representative Office is inviting primary students and teachers to the song contest "Sing Along"!


http://www.lakma.vpu.lt/en/news/

Atsakyti
Sveikutės,

Ačiū už mintis apie laivą 4u.gif
Ryt pamoką vedu apie Gintarą, j raidę. Toje pamokoje per užduotis "plauksime laivu". Tai būtinai reiks įterpti ir apie toleranciją kažką, ačiū už netyčia pakištą mintį thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Extra greitai reikia senosios animacijos filmuko "Kaip asiliukas laimės ieškojo" blush2.gif . Gal kuri turit? Labai labai reikia rytojui verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 15, 22:37)
Labas vakaras,

prašau paaiškinti man, tundrai sad.gif, kaip interpretuojamas laivas- tolerancijos simbolis. Kodėl laivas? Kaip tai pateikti?

kaip jis interpretuojams, galas zino ax.gif mes tai darem taip: pati korpusa ir buriastiebius is spalvoto kartono, o bures formavom is spalvotu lipuku, o nat ju vaikai rase, kai supranta, kas tai yra tolenacija. aisku, pries tai daug apie tai kalbejom. kita kolege maciau su antrokais lankste laivelius, ant ju taip pat rase kazka apie tolerancija, o po to tuos laivelius suklijavo suformuodami laivo forma. dar kita klijavo visa burlaivi ir stiiebus ir bures is vieno kartono, o burlaivio denyje vklijavo mazus vaiku piestus zmogucius, jie, aisku, gavos skirtingi. ir mintis, matyt, tokia mes visi skirtingi, bet vienas kitam tolerantiski.
gal kiek suprasit...
Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 15, 22:46)
Gal kuri esate pasidariusi ką nors stendui ir galite pasidalinti. Jau galva neišneša, skaitinėju, o nieko doro nepadarau  doh.gif

as isvis jo nedarau ax.gif ir ne viena kazkaip pas mus nedaro, siaip sienas visokiais dalykiniais informaciniais savo gamybos plakateliais apkleckiojam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 11 16, 19:50)
Sveikos merginos.  Extra greitai reikia senosios animacijos filmuko "Kaip asiliukas laimės ieškojo"  blush2.gif . Gal kuri turit? Labai labai reikia rytojui  verysad.gif ...

Ar cia filmukas su mike pukuotuku?

Jei labai reikia ir niekas neturi galiu atsiusti is interneto. Kokybe bus nelabai gera, bet klases perziurai tikrai tiks. Seksiu tema, pabandysiu pagelbeti, tik sukonkretink, ko reikia.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 16, 19:57)
Ar cia filmukas su mike pukuotuku?

Jei labai reikia ir niekas neturi galiu atsiusti is interneto. Kokybe bus nelabai gera, bet klases perziurai tikrai tiks. Seksiu tema, pabandysiu pagelbeti, tik sukonkretink, ko reikia.

Ne, ne apie Mikę Pūkuotuką. Ten senas filmukas (atrodo lėlinis) kaip asiliukas nežinojo, kas yra laimė ir visokių gyvūnų klausinėjo, o kiekvienas vis kitaip aiškino. Niekur nerandu internete...
Atsakyti
randu toki, gal apie si kalba eina: http://www.youtube.c...h?v=i2ddb19iVnU
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 16, 20:04)
randu toki, gal apie si kalba eina: http://www.youtube.c...h?v=i2ddb19iVnU

Nea, ne tas verysad.gif . Ten taip ir vadinasi "Kaip asiliukas laimės ieškojo"
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 16, 17:16)
Sveikutės,

Ačiū už mintis apie laivą  4u.gif
Ryt pamoką vedu apie Gintarą, j raidę. Toje pamokoje per užduotis "plauksime laivu". Tai būtinai reiks įterpti ir apie toleranciją kažką, ačiū už netyčia pakištą mintį  thumbup.gif

Oho, čia su pirmokais jau Jj raidę mokotės, taip toli nuėjote? Ar kažką ne taip supratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2011 11 13, 23:27)
Ašura ir linius, veluojantys, bet dideli ir silti sveikinimai praejusiu gimtadieniu proga!  4u.gif  4u.gif  happybday.gif  happybday.gif

Ačiū, malonu, kad buvau pastebėta biggrin.gif .

Aš nelinkusi reikšti jokių pretenzijų, esu ramus žmogelis, tik noriu paklausti, o jūs čia tiesiogiai nededat visai darbelių? Ir jau seniai ar niekad ir nedėdavot? Nes labai liūdna skaityti išsiunčiau tą, išsiunčiau aną, nuotrauka pašte, dainelė pašte ir pan.
O pati, tai džiaugiuosi skaitydama jūsų pokalbius, nes toks stebėtinai šiltas bendravimas, greita pagalba wub.gif .
Atsakyti
O apie asiliuką, tai tik rusų kalba jutubėj yra filmukas.
pasaka
Atsakyti