Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(22peliukas22 @ 2011 10 26, 20:39)
Turiu darbe, galėsiu ryt nuskenuot, kaip tik morališkai ruošiuosi juos taisyti. Vakar daviau savo chebrai parašyt, tai net rankos nekyla taisyt, kelis peržiūrėjau, regis nebuvo nieko mokyti.

Gal galetum trumpai parasyti, kokios ten uzduotys. Ryt sunui testas, tai noriu zinoti ka pasiruosti
Atsakyti
Labukas visoms, mergaitės, matau, kad vėl nieko gero neatsiunčiau, nors stengiausi. Man ruošiasi peliukas pagelbėti. tikiuosi, kad savaitgali sukelsiu viską ką turiu. Aš dabar keliu daineles su nauju kompu, nes senajam perdegė kietasis diskas ir kai jį pakeitė, gavosi nesuderinami dalykai. Daineles kai sukeliu, jos čirškia. O naujojo, su kuriuo dabar dirbu 2007 metų windowsai, kai įkeliu, viskas gerai, o kai atsiunčiu jums negroja. Tiesiog nesuprantu. Jeigu dar nepavyks, vėl savaitgalį teks eiti į mokyklą ir sutvarkyti kaip pirma dariau. Teks truputį palaukti.
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 10 26, 22:34)
Gal kas turite 4kl. Kiseliovų antrą testą?

Tuoj įkelsiu flirt.gif
Dar turiu teminius testus. Įkelsiu taip pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaudale: 26 spalio 2011 - 22:20
QUOTE(VAMI @ 2011 10 24, 16:25)
mane pritrenkia toks tėvų požiūris  doh.gif džiaugtųsi kad mokytoja stengiasi ir rūpinasi už juos jų pačių vaikų saugumu, tai ne mat - negražu jiems  doh.gif  toks vaizdas kad i mokyklą kaip ant podiumo turi vaikščioti. atsiprašau, bet nesusilaikiau  ax.gif
ir dar stebina tėvų abejingumas vaikų reikalams  verysad.gif mano dukra pirmokė, prieš porą dienų mokytoja organizavo klasės tėvų susirinkimą, parašė - dalyvavimas būtinas. ir ką jūs manot - išsižiojau įėjus į klasę. iš 22 mokinių tėvų atėjo vos 7 doh.gif ir kaip spręsti klasės reikalus? baisu, kitokio žodžio nerandu.



QUOTE(rutagra @ 2011 10 25, 21:48)
drinks_cheers.gif  - džiaugiuosi, jog tiko.... Buvo proga prisiminti šį žaidimą - prieš ketverius metus vaikams labai patiko. Reiks ir dabartiniams pabandyti suorganizuoti  rolleyes.gif
Bet tiek skauda širdį dėl jų, kad nieko nebesinori daryti  - iš 23 vaikų 11 nedaro namų darbų. Tikrinau teksto suvokimo užduotis. Jas duodu parsinešti ketvirtadieniais namo ir atnešti pirmadienį. Pamatytumėt, kokių nesąmonių prirašo - tiesiog neįmanoma taip ir sugalvoti... Jau kyla mintys  juos visus adaptuoti... Taip jau buvo atsitikę su ana laida. Išleidau tinginius, bet pakankamai protingus vaikus. Tai vyresniųjų mokytojos kaip su šluota prasisuko - vos ne pusę adaptavo.. Ir kas keisčiausia, kad net neįtariau, jog jiems reikia. Ne kvaila gi esu.. Per keturis metus pažinau juos ir tikrai gebėjimus mačiau..  doh.gif  blink.gif  unsure.gif



Vaje, vaje, kas čia dedas ant tos Lietuvėlės. Aš galvojau, kad aš nesugebu, kaltinau save. Bet tėvų abejingumas pasirodo visur. Aš esu užvedus elgesio lapą, tai vienas nešiojas visa savaitė ir tėvai niekaip nesirašo, sako, kad atsisako. Laukiu skambučio, nesulaukiu. Bet ir aš rodau savo principus ir neskambinu. Praeitais metais, tai šito piliečio tėvus atsivijau per prievartą į atvirų durų dienas. neatėjo paskirtu laiku, tai skambinau ir tariausi kada gali atvykti į mokyklą individualiam pokalbiui, nes jie yra pasirašę sutartį. Tai teikės ateiti. doh.gif
Dėl namų darbų, tai irgi nedaro. Tai pasiskaičiau jūsų mintis ir irgi dirbam pertraukų metu. Bet, kad ir tų pertraukų metu vyksta katės ir pelės žaidimas. doh.gif Abejingumas siaubas. doh.gif Parsineša savarankiško darbo ar testo užduotis namo, liepiu, kad tėvai pasirašytų, tai irgi vyksta karas ir taika. Nusprendžiau, kad noriu į pensiją. unsure.gif
Mergaitės, ką jūs darot su būsimais pirmokais. Ar jūs ruošiat kokius nors projektus ar renginius su darželiu? unsure.gif Gal kas turit tokios patirties?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 26 spalio 2011 - 22:20
QUOTE(Mergelė @ 2011 10 26, 23:15)
Vaje, vaje, kas čia dedas ant tos Lietuvėlės. Aš galvojau, kad aš nesugebu, kaltinau save. Bet tėvų abejingumas pasirodo visur. Aš esu užvedus elgesio lapą, tai vienas nešiojas visa savaitė ir tėvai niekaip nesirašo, sako, kad atsisako. Laukiu skambučio, nesulaukiu. Bet ir aš rodau savo principus ir neskambinu. Praeitais metais, tai šito piliečio tėvus atsivijau per prievartą į atvirų durų dienas. neatėjo paskirtu laiku, tai skambinau ir tariausi kada gali atvykti į mokyklą individualiam pokalbiui, nes jie yra pasirašę sutartį. Tai teikės ateiti. doh.gif
Dėl namų darbų, tai irgi nedaro. Tai pasiskaičiau jūsų mintis ir irgi dirbam pertraukų metu. Bet, kad ir tų pertraukų metu vyksta katės ir pelės žaidimas. doh.gif Abejingumas siaubas.  doh.gif Parsineša savarankiško darbo ar testo užduotis namo, liepiu, kad tėvai pasirašytų, tai irgi vyksta karas ir taika. Nusprendžiau, kad noriu į pensiją. unsure.gif
Mergaitės, ką jūs darot su būsimais pirmokais. Ar jūs ruošiat kokius nors projektus ar renginius su darželiu? unsure.gif  Gal kas turit tokios patirties?

Ir aš dažnai pagalvoju - gal netinkama kompetencija, nemoku... Gerai, kad čia galima pasidalinti mintimis - kažkiek nuramina smile.gif Man irgi siūlo keisti darbo specifiką. Kai susiduriu su tokiu tėvų ir mokinių abejingumu - praddedu rimtai apie tai galvoti smile.gif Šiandien neapsikentusi, atsisėdau ir skambinau etatiniams į namus doh.gif .. Ryt pažiūrėsiu rezultatą... Galvoju, jog penktadienį irgi taip padarysiu - tėvams susakysiu ką turi nuveikti per atostogas, nes mokslo metų eigoj nieko nedarė... Bet kiti net neatsiliepia, nedavė telefono doh.gif - dzin, vistiek į namus neisiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 10 26, 22:40)
Ir aš dažnai pagalvoju - gal netinkama kompetencija, nemoku... Gerai, kad čia galima pasidalinti mintimis - kažkiek nuramina smile.gif  Man irgi siūlo keisti darbo specifiką. Kai susiduriu su tokiu tėvų ir mokinių abejingumu - praddedu rimtai apie tai galvoti smile.gif Šiandien neapsikentusi, atsisėdau ir skambinau etatiniams į namus  doh.gif .. Ryt pažiūrėsiu rezultatą... Galvoju, jog penktadienį irgi taip padarysiu - tėvams susakysiu ką turi nuveikti per atostogas, nes mokslo metų eigoj nieko nedarė... Bet kiti net neatsiliepia, nedavė telefono  doh.gif  - dzin, vistiek į namus neisiu  unsure.gif


Mano dar tėvai teisinasi, kad tipo jiems vaikai sako, kad nieko neužduota. Anksčiau rašėmės į namų darbų sąsiuvinuką. O dabar pradėjo rašyti į sąsiuvinį. Vidury eilutės užsirašom Namų darbas ir viską surašom. Ir irgi pasinaudojus kažkurios mintim - namų darbai kiekvieną dieną. Savaitgaliui bus minimalus, bet bus. Gana čia tos demokratijos, glostymo. Paskui ir prasideda, kad tinka tas, netinka tas. Visa atsakomybė sumesta mums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 26 spalio 2011 - 22:51

Labas rytas, ačiū 22peliukui22 už naujus namelius 4u.gif Ar pastebėjote, mūsų tema- jau "pilnametė" smile.gif Gal ir iki "pensijos" nugyvensim lotuliukas.gif


QUOTE(leliuko_mama @ 2011 10 26, 21:57)
laba

kai dar dirbau musu rajone buvo tokie konkursai (jei gerai prisimenu  blush2.gif ) - Skaitovų konkursas „Lietuva – mano žodis Tau„, "Raštingiausio moksleivio konkursas, Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas, Gražaus rašto konkursas, Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas „Tramtatulis„, Festivalis „Būk žvaigždute“, "Sveikuoliu" konkursas. dar lyg pasaulio pazinimo ir matematikos olimpiados buvo 3-4 kl.

labai grazus nauji namuciai... aciu, peliuk  4u.gif

dar prisiminiau - 3-4 kl. rajonines kvadrato varzybos budavo.


Dar papildau šitą rinkinuką: etnokultūros tema buvo šventė "Eime kartu metų ratu", "Mano vaikystės spalvos" (mokykla burtų keliu gavo spalvą, ruošė programėlę) ir berods "Mano vaikystės gatvė" (saugaus eismo tema). Dar būna lietuvių k. olimpiados 3 ir 4 kl., jas organizuoja daugiau viena mokykla, bet organizaciniame darbe ji sulaukia ir talkos.
Papildyta:
QUOTE(studija @ 2011 10 26, 21:47)
Labas vakaras, naujuose nameliuose, laabai jau norisi man prie to vandenyno kur nuotraukoj, jau labai labai arba tikrai teks keliauti į kapus doh.gif , dieve suteik jėgų dviem dienom, pasižadu per atostogas pailsėti ir būti pilna jėgų lotuliukas.gif




Absoliučiai sutinku ir jungiuosi prie šito pasižadėjimo smile.gif Tegul dabar jis skamba duetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riki-tiki @ 2011 10 26, 22:20)
Labukas, pasitikrinau až, tačiau nieko neradau smile.gif

Būsiu žinutę Riki tiki išsiuntus, o tavo nicas Riki-tiki lotuliukas.gif.
Vakare dar kartą atsiųsiu žinutę, nes darbe neturiu tikslių pavadinimų.
Atsakyti
VALIO... ATOSTOGOS... clap.gif clap_1.gif bis.gif man jau ryt į darbą nereikia nail.gif

Linkiu ir jums atlaikyti rytdienos krūvį ir pailsėti user posted image
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šiandien apsilankiau Jyske ir nusipirkau tokius maišelius Adventiniam laikotarpiui, į kuriuos dėsiu vaikams saldainius už gerus darbus. Dydis 19x22. Kaina 0,99 Lt. Dabar jiems akcija thumbup.gif Apie tokius seniai galvojau. Tokie permatomi, medžiaginiai. Aš pasirinkau žalius. Gal kam taip pat reikia....

QUOTE(22peliukas22 @ 2011 10 26, 22:39)
Turiu darbe, galėsiu ryt nuskenuot, kaip tik morališkai ruošiuosi juos taisyti. Vakar daviau savo chebrai parašyt, tai net rankos nekyla taisyt, kelis peržiūrėjau, regis nebuvo nieko mokyti.

Aš jau irgi daviau. Tikėjausi baisesnių rezultatų, bet neišgąsdino unsure.gif

QUOTE(studija @ 2011 10 26, 22:47)
Labas vakaras, naujuose nameliuose, laabai jau norisi man prie to vandenyno kur nuotraukoj, jau labai labai arba tikrai teks keliauti į kapus doh.gif , dieve suteik jėgų dviem dienom, pasižadu per atostogas pailsėti ir būti pilna jėgų lotuliukas.gif

Mane irgi tokios mintys aplanko drinks_cheers.gif

QUOTE(Aurute @ 2011 10 27, 16:36)
VALIO... ATOSTOGOS...  clap.gif  clap_1.gif  bis.gif  man jau ryt į darbą nereikia   nail.gif

Kaip tau smagu. O manęs laukia dar viena sunki diena doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 27 spalio 2011 - 15:04
QUOTE(Snaudale @ 2011 10 26, 22:13)
Tuoj įkelsiu  flirt.gif
Dar turiu teminius testus. Įkelsiu taip pat.

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Auryte, kaip tau smagu, nors ta paskutinė diena greit praeina. Ryt mums 3 pamokos ir po jų šventė, tai dar paskutinius darbelius baiginėju smile.gif
Atsakyti