Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 14, 16:06)
kaip norėčiau pamatyti ax.gif

Savo darbų ir langų foto išsiunčiau tamstai į asmeninį paštą. Dar pridėjau ir Adventinius kalendorius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma.r @ 2011 11 14, 15:32)
Reiketu Id, bent I-o pusmecio temu. Aciu
Papildyta:
(cia as apie 4kl mokytojo pupos knyga)

Sveikutės. Mokytojų knygos yra trys. Jau baigiasi lapkričio pabaigoje pirma dalis, nuo gruodžio antra bus. parašyk ko konkrečiai reikia, ar tik temų, ar visko ir kurios dalies. Rytoj tada nuskenuosiu, turiu visas knygas.
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2011 11 14, 23:11)
išsiųsiu nuotraukų iš praeitų metų, mes irgi karpinius klijavom ant langų  smile.gif

Kokie gražūs papuošimai su voveraitėm, kiškiais ir paukščiais. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 14, 23:13)
Kokie gražūs papuošimai su voveraitėm, kiškiais ir paukščiais.  thumbup.gif

čia mano bendradarbės mintis, ji dailės srityje kaip žuvis vandenyje biggrin.gif

siunčiu į paštą parodyt, kaip gražiai sugalvojo pasipuošti Kaziuko šventei smile.gif aš tik spėjau vykdyt jos nurodymus smile.gif
Atsakyti
Aš ir labai norėčiau pamatyti adventinius kalendorius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 14, 22:09)
Savo darbų ir langų foto išsiunčiau tamstai į asmeninį paštą. Dar pridėjau ir Adventinius kalendorius.  4u.gif


Labai labai ačiū thumbup.gif apsidziaugiau radusį laišką, nudziugino turinys wub.gif
Atsakyti
Konkreciai pasakyti negaliu, nes nezinau, ateina tikrinti pamokas, tai kada tiksliai tai bus ...... Jei nesunku, persiusk II d ir reiktu visu pamoku aprasymu.
Atsakyti
QUOTE(Mmazulee @ 2011 11 15, 15:41)
Aš ir labai norėčiau pamatyti adventinius kalendorius smile.gif

Tai pasidalink savais darbais ir mes su tavim pasidalinsim savais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 13, 14:25)
drinks_cheers.gif  doh.gif

Mes irgi puošiame vieningai visą mokyklą, tuo pačiu dar ir sudalyvaujame savivaldybės skelbiamame konkurse Kalėdinių papuošimų  biggrin.gif  O Kalėdos bent jau pas mus SUPLANUOTOOOOOOOS  thumbup.gif  Ir tuo labai džiaugiuosi. Užsisakėme Drakoniuko teatrą su vaidinimu ir savu Klėdų seneliu. Taigi, belieka pagalvoti kokią čia linksmesnę dainelę Kalėdinę išmokti ir viskas  thumbup.gif  ax.gif


Ir mes užsisakėme Drakoniuko teatrą rolleyes.gif Vis pagalvoju, ar įdomi jų programa bus. Gal jau matėte kokį nors jų ne Kalėdinį vaidinimą?
Papildyta:
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 13, 20:06)
Jeigu ne paslapis norėčiau sužinoti, kokia Drakoniuko spektaklio kaina vienam vaikui?


Drakoniukas ir pas mus užsiprašė 500 Lt už programą smile.gif Kuo daugiau vaikų, tuo pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rityte: 15 lapkričio 2011 - 17:09
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 15, 00:13)
Kokie gražūs papuošimai su voveraitėm, kiškiais ir paukščiais.  thumbup.gif


Man ir labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Kažkuri buvote įmetusi nuorodą su pelėdom. Dabar noriu pasidaryti trafaretus, bet nerandu tos nuorodos unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, šiandien ir mes prieš darbo pabaigą sužinojom, kad turim organizuoti TOLERANCIJOS dieną. Nušaut man norisi gun_rifle.gif Gerai, kad nepaskambino kokią 22 val. ir šito nepranešė. Reiks suktis iš padėties, bet cirkų tikrai nedarysiu, nėra laiko ruoštis.
Atsakyti