Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutės, ačiū visoms už palaikymą, jo labai reikia 4u.gif
Pagaliau ir man pavyko prisijungti prie supermamų, galvojau, kad bus jau baigta g.gif
Kalėdoms jau po truputį imu žiūrinėt scenarijus, reikės su savo būreliu kažką parodyt, o kad nebūtų nuobodu dainuot, gal ir pavaidinsim biggrin.gif
Pernai buvom išvykę, tai šiemet mokykloj švęsim biggrin.gif
Atsakyti
Valio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir as pagaliau jus radau, jau buvau vilti praradusi clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmazulee @ 2011 11 13, 21:34)
Mane irgi blokavo, tačiau kai atsidaro interneto naršyklės langas, nuėjau į priemones. Tada reikia paspausti nuostatos, tada - saugumas. O galiausiai ties užrašu blokuoti svetaines, laikomas kenkėjiškomis atžymėti varnelę. Tada jau neturėtų kilti bėdų smile.gif


Ačiū 4u.gif Pagelbėjai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2011 11 13, 20:48)
o ka darot tolerancijos dienai. mes kol kas turim tik nurodyma: duris pasipuost toleracijos laivu.


Mes kol kas taip pat

Atsakyti
QUOTE(pauliausirmosmama @ 2011 11 13, 21:48)
o ka darot tolerancijos dienai. mes kol kas turim tik nurodyma: duris pasipuost toleracijos laivu.

Pašto nuotraukų skyriuje sukūriau naują poskyrį "Kalėdosm" ir ten įkėliau 11 savo nuotraukų ir iš skyrelio "Mintys technologijoms" perkėliau kalėdinius kitų mūsų kolegių siųstus darbelius, kaip puošdavom savo mokyklos langus.
Dar į paštą išsiųsiu Adventinius kalendorius. 4u.gif

Noriu paklausti, gal kuri turit 1kl Nendrės vadovėlį ir galėtum jį nuskanuoti. Mokytojų knygoje aprašytos pamokos, bet trūksta tekstukų, kurie yra vadovėlyje. Man labai padėtumėt. blush2.gif
Atsakyti
Ašura ir linius, veluojantys, bet dideli ir silti sveikinimai praejusiu gimtadieniu proga! 4u.gif 4u.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Snaudale 4u.gif Jusu dezute pilna, parasykit man savo nr, bandysiu suorganizuoti 4u.gif
Atsakyti
Pabalsuota 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 13, 21:57)
Pašto nuotraukų skyriuje sukūriau naują poskyrį "Kalėdosm" ir ten įkėliau 11 savo nuotraukų ir iš skyrelio "Mintys technologijoms" perkėliau kalėdinius kitų mūsų kolegių siųstus darbelius, kaip puošdavom savo mokyklos langus.
Dar į paštą išsiųsiu Adventinius kalendorius.  4u.gif



kaip norėčiau pamatyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2011 11 14, 00:27)
Ašura ir linius, veluojantys, bet dideli ir silti sveikinimai praejusiu gimtadieniu proga!  4u.gif  4u.gif  happybday.gif  happybday.gif



Aciu 4u.gif

Skubiai reikia pasakos "Kates namai" teksto ( ne scenarijaus, nors tiktu ir tai). Gal kartais kuri turite? Reikia siandien smile.gif
Atsakyti
Reiketu Id, bent I-o pusmecio temu. Aciu
Papildyta:
(cia as apie 4kl mokytojo pupos knyga)
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 13, 22:57)
Pašto nuotraukų skyriuje sukūriau naują poskyrį "Kalėdosm" ir ten įkėliau 11 savo nuotraukų ir iš skyrelio "Mintys technologijoms" perkėliau kalėdinius kitų mūsų kolegių siųstus darbelius, kaip puošdavom savo mokyklos langus.
Dar į paštą išsiųsiu Adventinius kalendorius.  4u.gif


išsiųsiu nuotraukų iš praeitų metų, mes irgi karpinius klijavom ant langų smile.gif

Dar į paštuką nusiunčiau apie muzikinius instrumentus, pasidalino viena gera mergaičiukė, ji susistemino muzikinius instrumentus ir padarė skaidres.
Atsakyti