Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutes, manes irgi niekas neblokavo, turbut del to , kad naudoju Exploreri.Vakar kituose forumuose irgi uzmaciau, kad problemos einantiems pe Mozila.
O apie Kaledas stengiuosi dar negalvoti. Man is viso labai nepatinka, kai tuoj po Veliniu prekybininkai istraukia dekoracijas ir visa kita.kazkaip per anksti, iki svenciu viskas atsibosta.
Siaip mokykloje langus irgi puosiame vieningai. Bet ne anksciau nei prasideda gruodis. Trafaretus padalina dailės mokytojos.
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2011 11 13, 11:30)

O apie Kaledas stengiuosi dar negalvoti. Man is viso labai nepatinka, kai tuoj po Veliniu prekybininkai istraukia dekoracijas ir visa kita.kazkaip per anksti, iki svenciu viskas atsibosta.
Siaip mokykloje langus irgi puosiame vieningai. Bet ne anksciau nei prasideda gruodis. Trafaretus padalina dailės mokytojos.

drinks_cheers.gif doh.gif

Mes irgi puošiame vieningai visą mokyklą, tuo pačiu dar ir sudalyvaujame savivaldybės skelbiamame konkurse Kalėdinių papuošimų biggrin.gif O Kalėdos bent jau pas mus SUPLANUOTOOOOOOOS thumbup.gif Ir tuo labai džiaugiuosi. Užsisakėme Drakoniuko teatrą su vaidinimu ir savu Klėdų seneliu. Taigi, belieka pagalvoti kokią čia linksmesnę dainelę Kalėdinę išmokti ir viskas thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
Sveiko, aš ir vargstu su įėjimu į supermamas. Naudoju Mozila. Šiandien parsisiunčiau operą, bet ir blokuoja. Pastebėjau, kad kai eini per google paieskos sistema neileidžia įeiti, o kai pvz per bing viskas puiku. Lauksim, kada bus sutvarkytos šitos bėdos.
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 11 12, 18:52)
Aš į temines val., susijusias su tokiom temom, kviečiu med. darbuotoją , kuris dirba mokykloje.

ir mes taip pat ax.gif
Papildyta:
ax.gif
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 12, 21:38)
Nenusimink, tikrai Tavęs niekas neignoruoja, tiesiog visos džiaugiasi savaitgaliu 4u.gif
Žinok, ir aš norėčiau kokių nors idėjų Kalėdoms. Mąstau kaip klasę ir langus pasipuošti. Gal kas turit kokių minčių, pasidalinkit 4u.gif

pas mus tai paprsatai su langais taip: mokykla nurodo em: pvz, miskas, dangus ir t.t., o tada mes sukames ax.gif
o siaip del kaledu dar smarkiai galvos nesuku iki to dar kalnas renginiu: mokyklos jubiliejus, sveikatingumo svente, advento rymetys, dailiojo skaitymo konkursas, tikepamenu, o dar va tolerancijos diena ilsikiso, o kiek dar islys doh.gif lekiam kaip be galvos, tai del kaledu dar ner kada nervintis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 13, 12:37)
Man antivirusinė užblokavo priėjimą į supermamas. Per mozilą nebeįeinu, tai per explorerį einu. Bet kaip sunervino.... Dabar galvoju kaip atstatyt įėjimą į forumą per mozilą g.gif

ir man tas pats, kazi kas cia ax.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš nekreipiau dėmesio į perspėjimą ir įėjau sėkmingai. Prabalsavau už visas konkursuose.
Papildyta:
QUOTE(Irma.r @ 2011 11 11, 13:09)
Gal kas nors turite mokytojo knyga dirbant pagal pupa? (elekton. varian.) Aciu
Papildyta:
4 klasei  wink.gif

Aš dirbu su ketvirtokais pagal pupą ir turiu mokytojų knygas. Ko reikia konkrečiai, galėsiu nuskenuoti ir išsiųsti į paštą.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 13, 12:25)
  O Kalėdos bent jau pas mus SUPLANUOTOOOOOOOS  thumbup.gif  Ir tuo labai džiaugiuosi. Užsisakėme Drakoniuko teatrą su vaidinimu ir savo Kalėdų seneliu. Taigi, belieka pagalvoti kokią čia linksmesnę dainelę Kalėdinę išmokti ir viskas  thumbup.gif  ax.gif


Jeigu ne paslapis norėčiau sužinoti, kokia Drakoniuko spektaklio kaina vienam vaikui?
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Linksmai čia jūs gyvenat smile.gif Dar tik lapkričio pradžia, o jūs jau ir langus Kalėdoms puošiat smile.gif

Pas mus būdavo įvairiai: skelbdavo įvairias temas, kažkuriais metais nurodė kokia turi dominuoti spalva, o dažniausiai- kas kaip nori- tas taip pasipuošia smile.gif Arba tecnologijų mokytoja per savo pamokas su mokiniais iškarpo įvairius trafaretus.

Kaip bus šiemet- nežinau, nes dabar visi dar užsiėmę tolerancijos dienos pasiruošimui smile.gif



Dėl kvalifikacijos kėlimo- pas mus mokykloje yra ugdymo plane įrašyta kada ir kokio dalyko pamokas stebės. Be to metodinių grupių pirmininkai turi į savo planus įtraukti visas parodomąsias arba atviras pamokas.

Kai aš gyniausi vardą tai vieną tokią pamoką buvau įtraukusi, o kitas pamokas direktorius neperspėjęs stebėdavo... Gerai, kad nemažai pamokų stebėjo ankstesniais mano darbo metais, tai dėl to problemų neturėjau.
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 12, 20:22)
arba pradedu galvoti, kad mane cia ignoruojate.

Matai visos mes čia išsisšnekam, bet ne visada sulaukiam atsako savo mintims, kitaip ir būt negali biggrin.gif O dar lyg tyčia ant into trikdžių pataikei mirksiukas.gif Neanalizuok...
Papildyta:
QUOTE(tigruole @ 2011 11 13, 18:42)
Aš nekreipiau dėmesio į perspėjimą ir įėjau sėkmingai. Prabalsavau už visas konkursuose.

Kad ir kai veržiausi pro Mozila neprasiveržiau, tik per exploerį
4u.gif ačiū už balsus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 13, 18:06)
Jeigu ne paslapis norėčiau sužinoti, kokia Drakoniuko spektaklio kaina vienam vaikui?

500 Lt nepriklausomai kiek vaikų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 13, 19:20)
500 Lt nepriklausomai kiek vaikų 4u.gif

Mes irgi uzsisakem Drakoniuko teatra,pernai labai patiko, tai ir siemet uzsisakem 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi blokavo, tačiau kai atsidaro interneto naršyklės langas, nuėjau į priemones. Tada reikia paspausti nuostatos, tada - saugumas. O galiausiai ties užrašu blokuoti svetaines, laikomas kenkėjiškomis atžymėti varnelę. Tada jau neturėtų kilti bėdų smile.gif
Atsakyti
o ka darot tolerancijos dienai. mes kol kas turim tik nurodyma: duris pasipuost toleracijos laivu.
Atsakyti