Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 12, 19:22)
Balsas tyruose, arba tai dar per anksti, arba pradedu galvoti, kad mane cia ignoruojate.


Nenusimink, tikrai Tavęs niekas neignoruoja, tiesiog visos džiaugiasi savaitgaliu 4u.gif
Žinok, ir aš norėčiau kokių nors idėjų Kalėdoms. Mąstau kaip klasę ir langus pasipuošti. Gal kas turit kokių minčių, pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 12, 21:38)
Žinok, ir aš norėčiau kokių nors idėjų Kalėdoms. Mąstau kaip klasę ir langus pasipuošti. Gal kas turit kokių minčių, pasidalinkit 4u.gif

Pabandyk čia pasižvalgyt. Tikrai radau vertingų idėjų mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=YgW_4JYxnNw
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 12, 19:46)
Pabandyk čia pasižvalgyt. Tikrai radau vertingų idėjų mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=YgW_4JYxnNw

Dėkui 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O jūs langų nepuošiate vieningai visa mokykla? Mes tai puošiame vienodai. Trafaretų turiu galiu permesti į A.Ž. O vaidiname bendrą vaidinimą visi pradinukai. Klases puošiame įvairiai. Vienais metais buvo paskelbta mokykloje, kad puošiame netradicinę eglę. Tai mes iš vielos susisukome eglę spiralės forma apvyniojome folija, o žaislus darėme iš folijos burbulus, tai visai neblogai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 12, 20:54)
O jūs langų nepuošiate vieningai visa mokykla? Mes tai puošiame vienodai. Trafaretų turiu galiu permesti į A.Ž. O vaidiname bendrą vaidinimą visi pradinukai. Klases puošiame įvairiai. Vienais metais buvo paskelbta mokykloje, kad puošiame netradicinę eglę. Tai mes iš vielos susisukome eglę spiralės forma apvyniojome folija, o žaislus darėme iš folijos burbulus, tai visai neblogai atrodė.

Ninkute negaliu Tau į a.ž. parašyti, reiktų kad ištrintum keletą laiškų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 12, 21:22)
Balsas tyruose, arba tai dar per anksti, arba pradedu galvoti, kad mane cia ignoruojate.

Nu nesakyčiau, kad galėtų kas ignoruoti. Jei apie save, tai pasakysiu, kad dar apie Kalėdas negalvoju - nėra kada. Dar rudenėlio šventę nusiteikę pravesti. Net nežinau, ar kur su vaikais vyksim, ar mokykloj kas padės šventę pravest. Man dar per anksti dėl to galvą sukt. Niekas mokykloj dar ir apie papuošimus negalvoja - bent jau pas mum

Papildyta:
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 13, 00:54)
Nu nesakyčiau, kad galėtų kas ignoruoti. Jei apie save, tai pasakysiu, kad dar apie Kalėdas negalvoju - nėra kada. Dar rudenėlio šventę nusiteikę pravesti. Net nežinau, ar kur su vaikais vyksim, ar mokykloj kas padės šventę pravest. Man dar per anksti dėl to galvą sukt. Niekas mokykloj dar ir apie papuošimus negalvoja - bent jau pas mum

Man kažkaip nepavyko iš pradžių supermamų puslapio atverti - pranešimai pasipylė, kad svetainė atakuojama virusų. Ar jūs lengvai patekot į forumą - antivirusinės nepradėjo žviegti? Nu jei nebeįeisiu į forumą, tai parašysiu žinutę į mūsų paštuką.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 12, 19:46)
Pabandyk čia pasižvalgyt. Tikrai radau vertingų idėjų mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=YgW_4JYxnNw

Zuzanėle, gražių dalykėlių čia radai.
Papildyta:
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 12, 09:31)
Norėjau paklausti dėl vyr. mokytojos vardo. Ar Jus vedate parodomąsias pamokeles, ar tiesiog vertintojai ateina nepranešę? Be to, ar vadovai stebimas parodomąsias pamokas turi įsitraukti į planą, nes "tipo" šiaip jie negali eiti stebėti. Kaip jums sekėsi apsiginti? Vadovai jus skatina, ar priešinasi?


Pas mus tai užsiplanuoja. Būna parašyta plane, kad bus stebimos tokios ir tokios mokyojos pamokos. Ir pasako kada ateis. Bet vistiek............Aš kaip tik po stebėjimų blink.gif Nemalonus reikalas. Ruošiausi, jaudinausi, nervavausi, nemiegojau....Na aišku priklauso ir nuo stebėojų, ar jie patars ar kritikuos doh.gif Bet jei dirbi ne pirmus metus, manau geriau žinai net ir už stebėtojus, kokie metodai tai klasei geriau tinka, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 12, 19:38)
Nenusimink, tikrai Tavęs niekas neignoruoja, tiesiog visos džiaugiasi savaitgaliu 4u.gif
Žinok, ir aš norėčiau kokių nors idėjų Kalėdoms. Mąstau kaip klasę ir langus pasipuošti. Gal kas turit kokių minčių, pasidalinkit 4u.gif


Ačiū bigsmile.gif . As taip pat savaitgaliu džiaugiuosi, bet jie tokie trumpi, ypač kai dienos tumpos - atrodo čia rytas čia vel jau ir vakaras. Ir mazius sirguliuot pradeda - negerai verysad.gif

QUOTE(ninkute @ 2011 11 12, 20:54)
O jūs langų nepuošiate vieningai visa mokykla? Mes tai puošiame vienodai. Trafaretų turiu galiu permesti į A.Ž. O vaidiname bendrą vaidinimą visi pradinukai. Klases puošiame įvairiai. Vienais metais buvo paskelbta mokykloje, kad puošiame netradicinę eglę. Tai mes iš vielos susisukome eglę spiralės forma apvyniojome folija, o žaislus darėme iš folijos burbulus, tai visai neblogai atrodė.


Puosiam vieningai, bet as esu toje komandoje kuri turetu paruosti projektuką, kaip bus puosiama ir kaip atrodys mokykla siais metais. Uz tat taip jau iš anksto pradedu ieskoti įdejų. Ir trafaretai ir nuotraukos labai praverstų. thumbup.gif Dekinga iš anksto 4u.gif laukiu az.

QUOTE(Snaudale @ 2011 11 12, 22:58)
Nu nesakyčiau, kad galėtų kas ignoruoti. Jei apie save, tai pasakysiu, kad dar apie Kalėdas negalvoju - nėra kada. Dar rudenėlio šventę nusiteikę pravesti. Net nežinau, ar kur su vaikais vyksim, ar mokykloj kas padės šventę pravest. Man dar per anksti dėl to galvą sukt. Niekas mokykloj dar ir apie papuošimus negalvoja - bent jau pas mum



Teisingai - lapkritis dar rudens mėnuo, kur cia Kalėdos jei rudens šventės dar nesibaigė, suprantu. Mes su rudens sventem ir projektais kaip ir baigėm, ketvirtadienį projekto apie skėčius visą dvidešimt penkių dekoruotų skėcių parodą išvežėm eksponuoti į Rimi. Vaikai džiaugiasi, eina su draugais parodą apžiūrinėja, vyksta balsavimas, už savo klasės skėčius balsuoja smile.gif lauksim rezultatų ir dovanėlių iš rimi (jie mūsų draugai)
Atsakyti
[quote=kad ji kur galas,2011 11 12, 20:22]
Balsas tyruose, arba tai dar per anksti, arba pradedu galvoti, kad mane cia ignoruojate.



Sveiki 4u.gif

Tikrai nesate ignoruojama smile.gif Tiesiog esat "pirmoji kregzde", pranasaujanti artejancias sventes 4u.gif


As galeciau parekomenduoti edukac. programas, kas mokate, prateskite sarasa siomis:

3. Rumsiskese- "Lino kancia (gyvenimas?)"
4. Kauno Zoologojis sodas rengia edukac. pamokas, tiesiog pries vykstant reikia su jais susiskambinti. Vedziojo mus po soda gidas, paskui buvo uzsiemimas salyteje, paskui- terariume. Vaikams patiko, dave visko paciupineti. Laikiau rankose kukuruzini zalti doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif Esu čia visiška naujokė. Studijuoju pradinį ugdymą, esu 4-tame kurse. Atradau šią temą ir pamaniau, kad būtų puiku pasisemti patirties iš jau dirbančių žmogučių. Šiuo metu kaip tik atlieku praktiką smile.gif Tikiuosi priimsit mane į savo gretas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaudale @ 2011 11 13, 00:58)
Man kažkaip nepavyko iš pradžių supermamų puslapio atverti - pranešimai pasipylė, kad svetainė atakuojama virusų. Ar jūs lengvai patekot į forumą - antivirusinės nepradėjo žviegti? Nu jei nebeįeisiu į forumą, tai parašysiu žinutę į mūsų paštuką.

Man antivirusinė užblokavo priėjimą į supermamas. Per mozilą nebeįeinu, tai per explorerį einu. Bet kaip sunervino.... Dabar galvoju kaip atstatyt įėjimą į forumą per mozilą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 13 lapkričio 2011 - 10:53
Labas rytas suraitytas 4u.gif

Manęs niekas neblokavo - viskas ok 4u.gif
Eglutės iš žurnalo blink.gif thumbup.gif Būtinai išbandysiu ax.gif
Atsakyti