Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(vaiduuse @ 2011 11 11, 23:43)
sveikos, mergaitės, kaip gera pas jus užeiti  4u.gif Visą savaitėlę dėliojausi popierius atestacijai. kažkoks absurdas, kad tiek popierizmo  doh.gif
Pagaliau klasę pasipuošiau, nes naujoje vietoje netiko senieji stendai, teko galvot kitaip. Pirmadienį baigsiu maskuot skyles darbeliais, tada nufotografuosiu ir įkelsiu jūsų teismui.
Kitą savaitę dar turiu pasiruošti atviroms pamokoms, nes 21 jau sulauksiu didžiųjų svečių-vertintojų. Pradėsiu drebint kinkas ir nemiegot naktim  blink.gif
Lendu dar į paštą pertikrint, kokių gėrybių prisiuntėt  smile.gif


Vaiduusia, linkiu tau sėkmės atestacijoj, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
ačiū, studija, dar čia neaišku, kaip bus, bet bandysiu darbuotis, bent jau krūvoje popierių kvalifikaciją "pasikėliau" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 11, 15:01)



QUOTE(smilga1972 @ 2011 11 11, 15:22)
o kiek kainavo pats užsiėmimas?



QUOTE(zuzanele @ 2011 11 11, 15:31)


Renginys tkrai vertas dėmesio. Aš buvau prieš du metus. Vaikai liko sužavėti. Jiems, tai buvo kalėdinė staigmena. Darėm Kalėdinį spektaklį, po vaidinimo vaikai atrado nykštukų paliktą laišką. Tame laiške jie pakvietė vaikus atvykti į stebuklinga vietą nurodytu adresu. Aišku prieš tai viską buvau aptarus su tėvais. Vaikams kaip Kalėdinė dovana buvo ekskursija.
Atsakyti
QUOTE(Irma.r @ 2011 11 11, 15:09)
Gal kas nors turite mokytojo knyga dirbant pagal pupa? (elekton. varian.) Aciu
Papildyta:
4 klasei  wink.gif

Tik pradėjau dirbt su PUPA, tai turiu tik pirmai klasei mokytojo knygą ir tik 1 dalį. Ateityje ir man turbūt praverstų mokytojo knyga ketvirtokams, jei vėliau mokykla nupirks ir kitoms klasėms PUPOS vadovėlius.
Atsakyti
ninkute, išsivalyk až, nes negaliu tau atsakyt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 11 11, 21:43)


Jau tiek daug padarei... Liko paskutiniai pasispardymai. Tai kantrybės ir stiprybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti dėl vyr. mokytojos vardo. Ar Jus vedate parodomąsias pamokeles, ar tiesiog vertintojai ateina nepranešę? Be to, ar vadovai stebimas parodomąsias pamokas turi įsitraukti į planą, nes "tipo" šiaip jie negali eiti stebėti. Kaip jums sekėsi apsiginti? Vadovai jus skatina, ar priešinasi?
Atsakyti
Kitą savaitę klasės valandėlės metu planuoju aptarti temą "Pirmoji pagalba susižeidus". Būsiu dėkinga, jei pametėsite paštan ką nors tinkančio šiai temai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Mergaitės, gal kuriai pavyko atidaryti naują L.Remeikienės diską, kurį atsiuntė Riki-tiki? Man niekaip nepavyksta doh.gif Į paštą nusiunčiau scenarijų, gal panaudosite 4u.gif
GERO POILSIO VISOMS user posted image
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 12, 11:27)
Kitą savaitę klasės valandėlės metu planuoju aptarti temą "Pirmoji pagalba susižeidus". Būsiu dėkinga, jei pametėsite paštan ką nors tinkančio šiai temai. 4u.gif

Aš į temines val., susijusias su tokiom temom, kviečiu med. darbuotoją , kuris dirba mokykloje.
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2011 11 11, 21:43)
Kitą savaitę dar turiu pasiruošti atviroms pamokoms, nes 21 jau sulauksiu didžiųjų svečių-vertintojų. Pradėsiu drebint kinkas ir nemiegot naktim  blink.gif


Labai Tave užjaučiu bye1.gif Prieš penkis metus pati perėjau tą pragarą. Jei pasiryžai- pereisi ir Tu. Stiprybės kuo didžiausios, kūrybiškumo, optimizmo ir šypsenos niūriausiomis akimirkomis sunglasses2.gif Viskas bus gerai! Laikau už Tave kumščius drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2011 11 12, 17:52)
Aš į temines val., susijusias su tokiom temom, kviečiu med. darbuotoją , kuris dirba mokykloje.

Mūsų senutėlė slaugytoja karts nuo karto geba apžiūrėti, ar švarios vaikų ausytės, nageliai, ar tarp plaukų nešokinėja kokie nekalti vabalėliai...ir tiek.Daugiau jokios pagalbos doh.gif Todėl daugiausia ir tikiuosi iš jūsų. Viena , kita gera mintis, ir klasės valandėlė sudėliota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 12 lapkričio 2011 - 17:28
QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 09, 21:36)
Laba visoms, Kalėdinis -sventinis laikotarpis nebe uz kalnų. Pasidalinkite įdėjomis kaip planuojate puosti mokyklą, dekoruoti langus, stendus, erdves. Gal turite nuotraukų iš praeitų metų. Vakar visą vakarą prasikuičiau google doh.gif , bet nelabai ką nuziūrejau g.gif


Balsas tyruose, arba tai dar per anksti, arba pradedu galvoti, kad mane cia ignoruojate.

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 11, 17:39)
Pritariu puiki programa thumbup.gif , as joje su pirmokais buvau pries keturis metus, tas pats scenarijus. Kaune yra puikių edukacinių programų. Galetume surasyti rekomenduojamu, sėkmingų ir vertingų edukacinių programų sąrašą:
1. žvakių fabrikėlis (1-4kl.)
2. Žilinsko galerija "Kelionė į Egiptą" (3-4)
3.

Siūlykime, įdomu ir vertinga bus ne tik kaunietėms, bet ir atvykstantiems svečiams planuojantis ekskursijas.


ir ši mintis neįdomi g.gif , keista, tikiuosi, kad tai sutapimas verysad.gif

QUOTE(vaiduuse @ 2011 11 11, 21:13)
ačiū, studija, dar čia neaišku, kaip bus, bet bandysiu darbuotis, bent jau krūvoje popierių kvalifikaciją "pasikėliau"  lotuliukas.gif


Sekmes ir popieriuose ir darbuose, tikrai viskas bus gerai. Netoks baisus tas žvėris kokį visi jį piešia mirksiukas.gif Na ir vertintojai būna pakankamai žmogiški, nemanau, kad ateis kas priešiškai nusiteikęs. Jų toks darbas. Tik per daug nesinervuok, jei tam ryzaisi, vadinasi to esi verta, pasitikėk savimi ir galvą aukštyn. smile.gif
Atsakyti