Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikos, kol perskaičiau viską, tai pamiršau ką kam ir rašyti norėjau. biggrin.gif
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 07, 17:17)
Nusiunčiau į paštą žaisliuko gaminimą iš CD. Man patiko pati idėja. Manau tiktų klasę papuošti, nes jie gan dideli gaunasi wub.gif

Zuzanele, koks tai žaisliukas? Sudomino ir mane smile.gif
Atsakyti
Labos, nebespeju vel su jumis. Ilendu, paskaitau ir vel sukuosi darbu maratone... ax.gif
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 09, 22:13)
Mielosios, sudalyvavo mano pirmokučiai piešinių konkurse "Šilčiausi katino batukai". Šiandien įkėlė jų darbelius į facebooką. Labai reikia jūsų palaikymo. Jeigu galite iki rytojaus "palaikinkite" Rasuolės Macytės katiną.  ax.gif Būsiu jums labai dėkinga. Mirsiu- neužmiršiu rolleyes.gif

Pedinu Facebookan ok.gif

QUOTE(rutagra @ 2011 11 09, 22:17)
Gražuolis katinas smile.gif
Tuo pačiu ir aš prašau  4u.gif . Gal kas nedalyvaujat grynos sultys konkurse. Pabalsuokit už mano vampyrus - 4 klasę  mirksiukas.gif
http://www.grynossul...a...by=vote&p=2

Balsuoju , balsuoju - jau kelis balsus pridejau. Mergytes palaikommmmmmmm mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda77: 09 lapkričio 2011 - 21:30
Laba visoms, Kalėdinis -sventinis laikotarpis nebe uz kalnų. Pasidalinkite įdėjomis kaip planuojate puosti mokyklą, dekoruoti langus, stendus, erdves. Gal turite nuotraukų iš praeitų metų. Vakar visą vakarą prasikuičiau google doh.gif , bet nelabai ką nuziūrejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 09, 22:16)
Lutute, tik nemirk  biggrin.gif  biggrin.gif
Jau palaikom  4u.gif

biggrin.gif Iš karto palengvėjo, ir noras gyventi sugrįžo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eda77 @ 2011 11 09, 22:30)
Balsuoju , balsuoju - jau kelis balsus pridejau. Mergytes palaikommmmmmmm  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Ir aš nieko nesugalvoju kalėdiniams papuošimams doh.gif

O kas ruošiatės Sveikuolių sveikuoliams? Kokią info duodate vaikams? Reikia apie sveiką mitybą, žalingus įpročius, pagalbos suteikimą.... doh.gif
Atsakyti
Už visus pabalsavau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 09, 23:43)
Už visus pabalsavau  lotuliukas.gif

bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 09, 23:43)
Už visus pabalsavau  lotuliukas.gif

clap.gif clap.gif clap.gif Ačiū!
Atsakyti
Sveikutės,
baigiau skanuoti knygutę Kūno kultūra 1kl" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 10, 01:43)
Už visus pabalsavau  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 09, 22:17)
Gražuolis katinas smile.gif
Tuo pačiu ir aš prašau  4u.gif . Gal kas nedalyvaujat grynos sultys konkurse. Pabalsuokit už mano vampyrus - 4 klasę  mirksiukas.gif
http://www.grynossul...a...by=vote&p=2

gal galit paaiskint blondinei lotuliukas.gif , kaip cia prabalsuot reikia, nes as jau ir per nuoroda kur skype ideta bandziau seniau ir dabar vis bandau, bet neprasibalsuoja nors tu ka...
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2011 11 10, 11:36)
gal galit paaiskint blondinei  lotuliukas.gif , kaip cia prabalsuot reikia, nes as jau ir per nuoroda kur skype ideta bandziau seniau ir dabar vis bandau, bet neprasibalsuoja nors tu ka...

spausk ant nuorodos.atsidarys 2 psl. susirask tą klasę ir spausk patinka
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 09, 21:13)
Mielosios, sudalyvavo mano pirmokučiai piešinių konkurse "Šilčiausi katino batukai". Šiandien įkėlė jų darbelius į facebooką. Labai reikia jūsų palaikymo. Jeigu galite iki rytojaus "palaikinkite" Rasuolės Macytės katiną.  ax.gif Būsiu jums labai dėkinga. Mirsiu- neužmiršiu rolleyes.gif
http://www.facebook....3...5815&type=3

thumbup.gif atlikta
Atsakyti