Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(SiditaV @ 2011 11 08, 20:47)
Sveikos darbininkes  4u.gif  gal kurios mokyklelei reikalingi sitie vadoveliai?user posted image

turim visas dalis apie 20 vnt kiekvienos..

siemet mokykla pirko naujus, tai sie nebereikalingi  blush2.gif  gal zinot kokia mokyklelei, kuriai jie praverstu? 4u.gif  ax.gif padovanotume  4u.gif


oi atsiprasau idejau paveksliuka, kad vadoveliai spec.poreikio vaikams doh.gif nepaziurejau iki galo, cia pas mus be S raideles blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 09, 00:21)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
man po tokio dopingo baisu lipti ant svarstyklių biggrin.gif

Aš jau kuris laikas nebelipu ant svarstyklių...BIJAU ir ne be reikalo verysad.gif

QUOTE(pusele30 @ 2011 11 09, 11:57)
SVEIKUTĖS, MERGAITĖS,
pasakykit, kada bus pradinukams papildomos atostogos pas jus?
MES TAI TURĖJOM UŽSIPLANAVĘ VASARIO MĖNESĮ VIENĄ SAVAITĘ, O KITĄ - PRIE VELYKŲ. DABAR DIREKTORĖ PAREIŠKĖ, KAD ATOSTOGOS BUS NUO LAPKRIČIO 28 D. VIETOJ VASARIO MĖNESIO. O KAIP PAS JUS?

Pas mus irgi nuo lapkričio 28d., nes taip nusprendė rajone schmoll.gif ir pernai buvo taip pat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 09 lapkričio 2011 - 16:12
Atostogas jau turėjome, dirbame pirmą savaitę po atostogų.
Atsakyti
Sveikutės,

QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 09, 16:11)
Pas mus irgi nuo lapkričio 28d., nes taip nusprendė rajone schmoll.gif ir pernai buvo taip pat

Pas mus vasarį.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 22:02)
O kas kiek metų pasitvirtinate gautą vardą?

pas mus lyg ir girdejaukalbant, kad pasitvirtintinebereik, nors kai as pati jokio vardo dar neturiu, tai gal ir suklydau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 11 09, 10:57)
SVEIKUTĖS, MERGAITĖS,
pasakykit, kada bus pradinukams papildomos atostogos pas jus?
MES TAI TURĖJOM UŽSIPLANAVĘ VASARIO MĖNESĮ VIENĄ SAVAITĘ, O KITĄ - PRIE VELYKŲ. DABAR DIREKTORĖ PAREIŠKĖ, KAD ATOSTOGOS BUS NUO LAPKRIČIO 28 D. VIETOJ VASARIO MĖNESIO. O KAIP PAS JUS?

Nuo lapkričio 28d. tą savaitę.
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 20:02)
O kas kiek metų pasitvirtinate gautą vardą?

Ir pas mus dar kartą tą patį vardą pasitvirtinti nereikėdavo. Bet nori priimti sprendimą visoj Lietuvoj, kad mokytojai laikytų egzaminus. Ar girdėjot?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 11 09, 09:01)
Gal valdzia pat parinko, kam reikia pildyti  g.gif

Bent mūsų valdžia tai nieko nežino. Man tai būdavo keisčiausia, kai ateidavo užduotys jau su mokinių pavardėm ir vardais. Kas jas perduodavo? g.gif

QUOTE(pusele30 @ 2011 11 09, 12:57)
SVEIKUTĖS, MERGAITĖS,
pasakykit, kada bus pradinukams papildomos atostogos pas jus?

Pas mus vasarį. Taip parašyta ir ugdymo plane.

Nusiunčiau į paštą savo mokinių darbus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 lapkričio 2011 - 18:00
Sveikutės. Jau senokai buvau prisijungusi, vis laiko nebuvo. Įkėliau į paštą savo vaikų darbus ir pavėluotai rugsėjo pirmosios stendą. Vaikų darbai pagal jūsų patarimus, kai kur pakoreguota. O atostogos pas mus tai vasario pabaigoje. Apie jokius egzaminus nieko negirdėjau. g.gif
Atsakyti
Toms, kurios nemokėjo etikečių pasidaryti, kuriant savo dienoraštį blogger'yje.
parašius pranešimą - redaguot pranešimus - varnele pažymėt pranešimą - viršuj paspaust "žymės, veiksmai" - nauja žymė - išmes lentelę, joje parašyt norimos etiketės vardą ir pažymėt, kad to ir norėjai biggrin.gif VA doh.gif ATRADAU mirksiukas.gif

ETIKETES RAŠO ŠONE. DAR NESUGEBĖJAU SUKLYDUS ETIKETĖS PAVADINIMĄ, PATAISYT, BET KITAM KARTUI LIKS, JAU NUSIBODO smile.gif
Atsakyti
Mielosios, sudalyvavo mano pirmokučiai piešinių konkurse "Šilčiausi katino batukai". Šiandien įkėlė jų darbelius į facebooką. Labai reikia jūsų palaikymo. Jeigu galite iki rytojaus "palaikinkite" Rasuolės Macytės katiną. ax.gif Būsiu jums labai dėkinga. Mirsiu- neužmiršiu rolleyes.gif
http://www.facebook....3...5815&type=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 09 lapkričio 2011 - 21:14
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 09, 22:13)
Mielosios, sudalyvavo mano pirmokučiai piešinių konkurse "Šilčiausi katino batukai". Šiandien įkėlė jų darbelius į facebooką. Labai reikia jūsų palaikymo. Jeigu galite iki rytojaus "palaikinkite" Rasuolės Macytės katiną.  ax.gif Būsiu jums labai dėkinga. Mirsiu- neužmiršiu rolleyes.gif
http://www.facebook....3...5815&type=3


Lutute, tik nemirk biggrin.gif biggrin.gif
Jau palaikom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 09, 22:13)
Mielosios, sudalyvavo mano pirmokučiai piešinių konkurse "Šilčiausi katino batukai". Šiandien įkėlė jų darbelius į facebooką. Labai reikia jūsų palaikymo. Jeigu galite iki rytojaus "palaikinkite" Rasuolės Macytės katiną.  ax.gif Būsiu jums labai dėkinga. Mirsiu- neužmiršiu rolleyes.gif
http://www.facebook....3...5815&type=3

Gražuolis katinas smile.gif
Tuo pačiu ir aš prašau 4u.gif . Gal kas nedalyvaujat grynos sultys konkurse. Pabalsuokit už mano vampyrus - 4 klasę mirksiukas.gif
http://www.grynossul...a...by=vote&p=2
Atsakyti