Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 20:59)
Dėkui, Iruciuk. Jau laukiu siuntinuko clap.gif


Jau pašte.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 21:38)
Age- melage, Tu nuostabi. 4u.gif  Jeigu teisingai supratau iš tinklapio, kurį administruoji, tai esi jauna mama ir netgi močiutė bei puiki savo profesijos žinovė. Puikus pavyzdys bent jau man, kaip nepasenti ir neverkšlenti anksčiau laiko. drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif JO JO IR PABUVUS JAUNA MAMA IR ŠVIEŽIA MOČIUTĖ - VISKAS VIENAME -TAI AŠ lotuliukas.gif lotuliukas.gif
BŪTUM MAČIUS MANO REAKCIJĄ Į NĖŠTUMO TESTO REZULTATĄ PRIEŠ BEVEIK KETURIS METUS, KAI JAU BUVAU ĮPRATUS GYVENT LAISVAI IR KAIP DABAR PAVARGSTU PER DIENĄ, KAI NORIU IŠLAIKYT SENĄJĮ TEMPĄ IR DAR JAUNĄJĄ ATŽALĄ AUGINT. SUPRASTUM , KAD VISOS MES TOKIOS - PAVYZDŽIAI mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
O ŠIANDIEN PO TŲ ILGŲ VISAI NEREIKALINGŲ SEMINARŲ SĖDŽIU KAIP TAŠĖ. NUSIBAIGIAU. NESUGALVOJU, KOKIO ČIA DOPINGO GAUT, KAD VĖL KAIP FENIKSAS PAKILČIAU lotuliukas.gif lotuliukas.gif SURIJAU VISĄ NAMUOSE BUVUSĮ ŠOKOLADĄ IR NIEKO
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 08, 23:00)
lotuliukas.gif JO JO IR PABUVUS JAUNA MAMA IR ŠVIEŽIA MOČIUTĖ - VISKAS VIENAME -TAI AŠ lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mažylis tik dar labiau pajaunino thumbup.gif

O aš darbuojuosi atsipūtus. Kažkaip labai ramiai, be jokio streso, mintyse penktadienį ekskursija su mokiniais į žvakių fabrikėlį rolleyes.gif


Papildyta:
Norėjau pasiteirauti, ar jūs dalyvaujat (tiksliau jūsų ketvirtokai) Europos Komisijos tyrime, kuris įvertina pradineje pakopoje edukaciniu technologiju prieinamumo ir naudojimo mokyklose pažangą 31 Europos šalyje?
Kažkaip keista, kai jie parašo, jog atsitiktine tvarka atrenka mūsų mokyklos klasę.( Mokykloje vos po du komplektus klasių, dabar tik vienas) Ir taip metai iš metų, beveik 10 metų kasmet, dalyvauja bent viena ketvirtokų klasė. Ar čia jie suka tą pačią karuselę ir tiems, kas dalyvauja, tiems ir siunčia? Kaip pas jus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 08 lapkričio 2011 - 21:12
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 08, 22:12)
Norėjau pasiteirauti, ar jūs dalyvaujat (tiksliau jūsų ketvirtokai)  Europos Komisijos tyrime, kuris įvertina pradineje pakopoje edukaciniu technologiju prieinamumo ir naudojimo mokyklose pažangą 31 Europos šalyje?

Ne, mes neatrinkti
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 08, 22:12)

Norėjau pasiteirauti, ar jūs dalyvaujat (tiksliau jūsų ketvirtokai)  Europos Komisijos tyrime, kuris įvertina pradineje pakopoje edukaciniu technologiju prieinamumo ir naudojimo mokyklose pažangą 31 Europos šalyje?



Sveikos,
Čia apie ESSIE kalbate? Mūsų mokykla šiais metais papuolė. Ten įdomiai parašė - viena ketvirtokų klasė, kurioje dirba mokytoja su IKT. Pas mus trys komplektai, bet tik aš viena dirbu su IKT plačiau. Kitos tik savo reikmėm kompiuterį turi. Ten kokia nesąmonė su tuo testavimu. Niek oman neleidžia. Atsakiau į vieną klausimą - kad esu koordinatorė ir daugiau nieko neleido g.gif O kaip pas jus?
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 08, 23:43)
Sveikos,
Čia apie ESSIE kalbate? Mūsų mokykla šiais metais papuolė. Ten įdomiai parašė - viena ketvirtokų klasė, kurioje dirba mokytoja su IKT. Pas mus trys komplektai, bet tik aš viena dirbu su IKT plačiau. Kitos tik savo reikmėm kompiuterį turi. Ten kokia nesąmonė su tuo testavimu. Niek oman neleidžia. Atsakiau į vieną klausimą - kad esu koordinatorė ir daugiau nieko neleido  g.gif  O kaip pas jus?


Taip. Apie tą patį, Tik dabar įsiskaičiau, kad IKT pritaikymas. Aš kompiuterio klasėje neturiu, mokiniai taip pat prie kompiuterio mokykloje neprieina. Tai vadinasi, aš galiu atsisakyti dalyvauti šiame tyrime? Nes kai prisijungiau, tai klausia ar sutinku, o jei ne, tai pagrįsti atsakymą kodėl nesutinku...
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 08, 22:00)
lotuliukas.gif SURIJAU VISĄ NAMUOSE BUVUSĮ ŠOKOLADĄ IR NIEKO

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
man po tokio dopingo baisu lipti ant svarstyklių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 08, 23:12)

Norėjau pasiteirauti, ar jūs dalyvaujat (tiksliau jūsų ketvirtokai)  Europos Komisijos tyrime, kuris įvertina pradineje pakopoje edukaciniu technologiju prieinamumo ir naudojimo mokyklose pažangą 31 Europos šalyje?
Kažkaip keista, kai jie parašo, jog atsitiktine tvarka atrenka mūsų mokyklos klasę.( Mokykloje vos po du komplektus klasių, dabar tik vienas) Ir taip metai iš metų, beveik 10 metų kasmet, dalyvauja bent viena ketvirtokų klasė. Ar čia jie suka tą pačią karuselę ir tiems, kas dalyvauja, tiems ir siunčia? Kaip pas jus?

Mano ketvirtokus atrinko, tik be manes doh.gif ir man labai idomu kas cia per tyrimas , nes kompiuteri i klase gavome tik siais metais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 08, 22:12)
Mažylis tik dar labiau pajaunino thumbup.gif

O aš darbuojuosi atsipūtus. Kažkaip labai ramiai, be jokio streso, mintyse penktadienį ekskursija su mokiniais į žvakių fabrikėlį rolleyes.gif
Papildyta:
Norėjau pasiteirauti, ar jūs dalyvaujat (tiksliau jūsų ketvirtokai)  Europos Komisijos tyrime, kuris įvertina pradineje pakopoje edukaciniu technologiju prieinamumo ir naudojimo mokyklose pažangą 31 Europos šalyje?
Kažkaip keista, kai jie parašo, jog atsitiktine tvarka atrenka mūsų mokyklos klasę.( Mokykloje vos po du komplektus klasių, dabar tik vienas) Ir taip metai iš metų, beveik 10 metų kasmet, dalyvauja bent viena ketvirtokų klasė. Ar čia jie suka tą pačią karuselę ir tiems, kas dalyvauja, tiems ir siunčia? Kaip pas jus?



QUOTE(rutagra @ 2011 11 08, 22:43)
Sveikos,
Čia apie ESSIE kalbate? Mūsų mokykla šiais metais papuolė. Ten įdomiai parašė - viena ketvirtokų klasė, kurioje dirba mokytoja su IKT. Pas mus trys komplektai, bet tik aš viena dirbu su IKT plačiau. Kitos tik savo reikmėm kompiuterį turi. Ten kokia nesąmonė su tuo testavimu. Niek oman neleidžia. Atsakiau į vieną klausimą - kad esu koordinatorė ir daugiau nieko neleido  g.gif  O kaip pas jus?

Sveikutės 4u.gif . Aš irgi buvau "atrinkta" doh.gif . Jau užpildžiau tą jų anketą, bet klausimai tai mane ne tiek nervino, kiek juokino (pvz. "Ar mokykla šiais mokslo metais jums skyrė nešiojamą kompiuterį asmeninėms reikmėms?"). Aš tai daug naudoju kompiuterį ir seniai, šiemet turiu klasėje stacionarią multimedijos įrangą, tai šiek tiek galėjau atsakyti, bet irgi nustebino pasakymas, kad atsistiktine tvarka pasirinko mano klasę - kazkaip nelabai įtikinama g.gif ... Gal valdzia pat parinko, kam reikia pildyti g.gif
Atsakyti



SVEIKUTĖS, MERGAITĖS,
pasakykit, kada bus pradinukams papildomos atostogos pas jus?
MES TAI TURĖJOM UŽSIPLANAVĘ VASARIO MĖNESĮ VIENĄ SAVAITĘ, O KITĄ - PRIE VELYKŲ. DABAR DIREKTORĖ PAREIŠKĖ, KAD ATOSTOGOS BUS NUO LAPKRIČIO 28 D. VIETOJ VASARIO MĖNESIO. O KAIP PAS JUS?
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 11 09, 11:57)
SVEIKUTĖS, MERGAITĖS,
pasakykit, kada bus pradinukams papildomos atostogos pas jus?
MES TAI TURĖJOM UŽSIPLANAVĘ VASARIO MĖNESĮ VIENĄ SAVAITĘ, O KITĄ - PRIE VELYKŲ. DABAR DIREKTORĖ PAREIŠKĖ, KAD ATOSTOGOS BUS NUO LAPKRIČIO 28 D. VIETOJ VASARIO MĖNESIO. O KAIP PAS JUS?


laikas tai labai kvailas, gi ka tik po atostogu.O netrukus ir kaledines atostogos
mes atostogausime vasari ir dar savaitele prie velykiniu pridejo
Atsakyti
sveikos, pradinukes 4u.gif as penktoku aukletoja...bet gal jus man galiset kuom nors pagelbeti ax.gif
ateinu patarimo 4u.gif pas mus bus integruota diena "as ir mano seima"
klasems reiktu tokio mini pasirodymo - prisistaymo 2-3 min. tai galetu buti ar zaidimas, ar sokis. na kazkas ka galetu daryti visa seima smile.gif

gal ka nors patarsit?aciu 4u.gif
Atsakyti