Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(editaite @ 2011 11 08, 17:07)
jeigu pats žmogus turi nedarbingumą, tai reikėtų ilgiau jame pabūt, tada 80% moka,

mūsų mokykoje taip buvo praeitais metais. Šiemet situacija ryškiai paaštrėjo, nes, pvz.: viena mano kolegė prasirgo 1 savaitę tai jai atskaičiavo 600Litų- 1/3 atlyginimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 08 lapkričio 2011 - 17:32
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 00:34)
Turiu klausimėlį metodininkėms ir nebūtinai. Ar jūs rašote ataskaitas už metodinę veiklą už 3 paskutinius savo darbo metus? Anksčiau iš mūsų to nereikalavo, bet po išorinio audito vizito valdžia ėmė griebti jautį už ragų.
Labai man pagelbėtumėte, jeigu parašytumėte nuorodėlę, kur galėčiau pažiūrėti į veiklos rodiklių pavadinimus ir jų nr. 4u.gif

Sveika, mes tokių ataskaitų nerašome, bet galiu atsiųsti rodiklių sąrašą. Nepamenu iš kur gavau, bet gal kas tiks.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 00:34)
Turiu klausimėlį metodininkėms ir nebūtinai. Ar jūs rašote ataskaitas už metodinę veiklą už 3 paskutinius savo darbo metus?

Ne nerašome biggrin.gif Ir niekada nerašėm, tik kai ateidavo eilė pasitvirtinti metodininką

Mes šiandien dar vieną seminarą atlaikėm. Dabar jau tik sausio 4 dieną kitas rolleyes.gif Sakom, ryt bus šokas, kai pradėsim normaliai dirbt tongue.gif Jokio lėkimo, jokio vertimosi per galvą, galėsim ir su vaikais ilgiau pasikalbėt. Jau seniai pas mus taip buvo
Atsakyti
Sveikos darbininkes 4u.gif gal kurios mokyklelei reikalingi sitie vadoveliai?user posted image

turim visas dalis apie 20 vnt kiekvienos..

siemet mokykla pirko naujus, tai sie nebereikalingi blush2.gif gal zinot kokia mokyklelei, kuriai jie praverstu? 4u.gif ax.gif padovanotume 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SiditaV: 08 lapkričio 2011 - 18:47
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 19:31)
mūsų mokykoje taip buvo praeitais metais. Šiemet situacija ryškiai paaštrėjo, nes, pvz.: viena mano kolegė prasirgo 1 savaitę tai jai atskaičiavo 600Litų- 1/3 atlyginimo unsure.gif

tai jei tik savite, tai ir mok tik 40%, o jei kazkiek daugiau, tik kiek nepamenu, tada jau 80%. zodziu, jei jau susirgt, tai apsimoka issisirgt lotuliukas.gif
laba vakara 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(SiditaV @ 2011 11 08, 20:47)
Sveikos darbininkes  4u.gif  gal kurios mokyklelei reikalingi sitie vadoveliai?user posted image

turim visas dalis apie 20 vnt kiekvienos..

siemet mokykla pirko naujus, tai sie nebereikalingi  blush2.gif  gal zinot kokia mokyklelei, kuriai jie praverstu? 4u.gif  ax.gif padovanotume  4u.gif

o tai galit saip imt ir padobvanot, nes pas mumi tai tokia tvarka, kad nebenaudojami vadoveliai kuri tai laika saugomi archyve oar kur tai, tikrai negalima ju savo nuoziura padet ax.gif
mums nerei, bet tik siap idomu, ziuriu, kiek mokyklu tiek tvarku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 11 05, 09:34)
Puikus darbas thumbup.gif , labai informatyvus, paprastas ir tikrai naudingas thumbup.gif
O jūsų teveliai visi kompiuterizuoti?Ar bent jau dauguma?
Kaip dėl vaikų nuotraukų viešoje erdvėje?Ar kaip nors atsiklausiate tėvų? ax.gif

Prieš sukuradama tinkalapį, pasidalinau šia idėja su tėvais. Tada paruošiau sutikimus, kad sutinka jog vaikų foto būtų svetainėje.Tėvams mintis patiko, visi sutiko. Dauguma vaikų turi kompiuterius, tėvai svetainėje taip pat apsilanko. Filmukus apie einamą medžiagą vaikai žiūri ir keliese, ateina vieni pas kitus.Kurie neturi kompiuterių, nueina pas draugų.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 11 08, 18:39)
galiu atsiųsti rodiklių sąrašą.

Dėkui, Iruciuk. Jau laukiu siuntinuko clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 05, 10:25)
LABAI norėčiau pamatyti Tavo mokinių darytus darbelius 4u.gif Gal jau įmetei į paštą, nes aš kol kas nerandu blush2.gif
ŠAUNUOLĖ  4u.gif SUPER thumb_yello.gif Ypač patiko darbeliai-gėlytės iš siūlų - ĮSPŪDINGAI ATRODO mirksiukas.gif

Ačiū už gerą žodį!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eknos: 08 lapkričio 2011 - 20:10
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 08, 18:48)
niekada nerašėm, tik kai ateidavo eilė pasitvirtinti metodininką


O kas kiek metų pasitvirtinate gautą vardą?
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 08, 21:02)
O kas kiek metų pasitvirtinate gautą vardą?

KAS PENKERI (JAU GAL TRIS KARTUS REIKĖJO TVIRTINTIS). DABAR DAR BUVAU VAIKELIO AUGINIMO ATOSTOGOSE, TIK METAI KAI GRĮŽAU, BET SUPRATAU, KAD NEBEREIKIA BENT JAU KOL KAS TVIRTINTIS...
Atsakyti
musu privati mokykla, direktorius leido 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 08, 21:26)
DABAR DAR BUVAU VAIKELIO AUGINIMO ATOSTOGOSE, TIK METAI KAI GRĮŽAU,

Age- melage, Tu nuostabi. 4u.gif Jeigu teisingai supratau iš tinklapio, kurį administruoji, tai esi jauna mama ir netgi močiutė bei puiki savo profesijos žinovė. Puikus pavyzdys bent jau man, kaip nepasenti ir neverkšlenti anksčiau laiko. drinks_cheers.gif
Atsakyti