Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(vaiduuse @ 2011 11 05, 23:02)
taip, tai ir sėdžiu jau tris dienas prie popierių  g.gif

Sėkmės, pranešk, kai bus ginimas, kumščius laikysim mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(linastri @ 2011 11 06, 13:50)
www.gudragalvis.lt
ir berods "briedzio" leidyklos neblogu yra

http://www.didakta.lt/
Atsakyti
Nusiunčiau į paštą žaisliuko gaminimą iš CD. Man patiko pati idėja. Manau tiktų klasę papuošti, nes jie gan dideli gaunasi wub.gif
Atsakyti
Zuznėle, ačiū už paaiškinimą. Tikrai įdomu. O tėvams informacijoje ar rašėte, kad tai turi būti kalėdinė pasaka ir kokios apimties šeima turi parašyti? Datą aišku nurodėte, per kiek laiko reikia sukurti kiekvienai šeimai? O pasaką ėmėte iš forumo? Nors dabar ir pati neprisimenu kur skaičiau pradžią, gal šioje temoje? Jei nesunku dar pakomentuokit. Ačiū.
Kažkas klausė apie skaitymo apimtį ketvirtokams. Aš darau taip: duodu nežinomą tekstą,kurį galėtų vis mokiniai sekti ir kiekvienas mokinys skaito 1 minutę, po to tęsia kitas. Kai visi perskaito susumuoju rezultatus. Mano rodikliai tokie: tai turėtų skaityti 10-tukui. 1 kl. - 25-30 žodžių, 2 kl.- 40-50 žodžių, 3 kl.-60-80 žodžių ir 4 kl.- 90-110 žodžių.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 07, 19:20)
Zuznėle, ačiū už paaiškinimą. Tikrai įdomu. O tėvams informacijoje ar rašėte, kad tai turi būti kalėdinė pasaka ir kokios apimties šeima turi parašyti? Datą aišku nurodėte, per kiek laiko reikia sukurti kiekvienai šeimai? O pasaką ėmėte iš forumo? Nors dabar ir pati neprisimenu kur skaičiau pradžią, gal šioje temoje? Jei nesunku dar pakomentuokit. Ačiū.

Taip. Buvo parašyta, kad tai kalėdinė pasaka, nurodyta kiek puslapių galima rašyti. Vaikams paskiau, kad vieną dieną gauna, nešasi namo ir kitą dieną atneša. Aišku, buvo ir tokių, kurie neatnešė kelias dienas, tai paskui vos spėjom pabaigti, nes norėjau padovanoti kaip kalėdinę dovanėlę... Tą pačią informaciją persakiau ir tėvams per susirinkimą. Tėvai puikiai suprato ko noriu ir mielai prisidėjo prie šio darbo. Tik, kadangi mano klasėj virs 20 mokinių, tai kitą kartą pradėčiau likus dviem mėnesiams. Nereiktų verstis per galvą.
Kadangi knygelės pradžioj buvo mokinių sąrašas ir kiekvienas parašęs prie savo vardo padėdavo pliusiuką, tai tėvai puikai orientavosi, kada pasaką tęsti, o kada ją baiginėti.
Pasakos dalį ėmiau iš forumo. O gal man asmeniškai atsiuntė. Nepamenu... Prieš kelis puslapius prisistatė autorė. Pabandyk paieškoti, manau ji pagelbės rolleyes.gif Ačiū jai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 lapkričio 2011 - 17:42

Ačiū VIGUT, už išsamų instruktažą aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Aš kaip pirmokė, kol man daeina doh.gif
Bandysiu ir aš darytis, bet labai daug dažų reikia spausdintuvui, kad spalvotus padarytum doh.gif O juodi ant balto nelabai akį traukia g.gif
Bet kokiu atveju, AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]
Labukas, labai prašom. Juodu rašalu spausdinau ant žalio popieriaus, tokį nusipirkau padalintą, buvo ir kitų spalvų, bet nepadalintų, maniau bus geriau doh.gif , bet gariau vientįsas. Šiandien vaikams pradėjau klijuoti lipdukus, kas padarė puikiai darbą, gerai suskaičiavo įklijavau su užrašais ,,puikiai suskaičiavai", ,,Malonu,kad tvarkingai dirbai" ... patys perskaito ir viskas ok, bet vienam teplioriui įklijavau ,,Nėra tvarkos. Pasistenk" tokį nespalvotą, dar su grūmojančiu vaizdeliu, ir ką jūs manote - jis toks buvo laimingas, kad gavo lipduką, ir visiškai nesvarbu koks jis. lotuliukas.gif Juokiausi pati iš savęs. Manau ką dabar turiu suklijuosiu kol pripras, o tada, kai mano pirmokiukai bus gudresni, kažkaip reikės kurti kokią sistemą ir galvoti kriterijus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 21:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif


Šaunuolė moterytė. Padirbėjai. thumbup.gif
QUOTE(auglina @ 2011 11 04, 22:36)
Naujas leidinys antrokams.

Rašo, kad yra testų atsakymai, bet aš nerandu g.gif

QUOTE(Aurute @ 2011 11 06, 09:37)
Va teksto suvokimo testai yra gėris.
4u.gif

Aš gink dieve neritikuoju, kad kviečiatės...  blush2.gif Tiesiog tai priklauso nuo aplinkybių  bigsmile.gif


O kokius naudojat tekstus.
QUOTE(rutagra @ 2011 11 06, 15:43)
Kol neturėjau Smart lentos, labai džiaugiausi liniuočių, skriestuvo rinkiniu. Ir dažnai reikalinga ir visose klasėse.  mirksiukas.gif  Po to reikia gaublių.

Kaip blush2.gif , kiek daug aš dar nežinau apie šią lentą.
Atsakyti
Zuzanėle, o kaip darote kitų metų kalendorių? Ar čia dirbate kartu su vaikais? Kaip jis atrodo? Jei nesunku, pasidalinkite, nes jau pradeda mintys suktis apie Kalėdas.
Atsakyti
O mes įklimpę į seminarus doh.gif šiais mokslo metais jau buvo trys iš europinių lėšų seminarai visam kolektyvui. Šiandien atsėdėjom 7 valandas, ryt vėl tas pats schmoll.gif dar du pirmieji nors įdomūs buvo, o šių dienų tema"Debatai". Na niekam nereikalingi. tik sėdim kaip avių banda ir tiek. Pirmiausia dar pamokas atvedam, aišku, patrumpintas, nes kitaip ir paros būtų maža, o tada jau kukuojam iki vėlaus vakaro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 07, 20:43)
Zuzanėle, o kaip darote kitų metų kalendorių? Ar čia dirbate kartu su vaikais? Kaip jis atrodo? Jei nesunku, pasidalinkite, nes jau pradeda mintys suktis apie Kalėdas.


Aš paimu vertikalų lapą. Viršutinę dalį iki pusės skiriu dviejų mokinių piešiniams (Juos piešia juodu plonu flomasteriu ant atskirų lapų. Paskui nuskenuoju ir patalpinu). Apatinė dalis skirta mėnesio dienoms. Ir taip kiekvieną puslapį sudalinu. 12 mėnesių- 12 puslapių. Į juos sutalpinti galima 24 mokinių darbus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Mergelė @ 2011 11 07, 19:42)

Rašo, kad yra testų atsakymai, bet aš nerandu g.gif




Atsakymai.
Atsakyti
QUOTE(auglina @ 2011 11 07, 20:53)

o testus pirkote
Atsakyti
Į paštą nusiunčiau keletą lietuvių k. užduocių lapų pirmokams, dariausi kartojimui po atostogų. Gal ir Jums reikia? (karpiausi iš Gedrimienės knygeles)
Atsakyti