Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(smilga1972 @ 2011 11 06, 21:19)

O gal galima į bendrą paštą visokius paaiškinimus įmesti  ax.gif , pradėjau ir aš prisiskaičius su blogeriu dirbti, bet ir man ten tamsus miškas  blush2.gif ... Labai reikia pagalbos, tos pačios  blush2.gif ... ir šiaip, visokių patarimų, kaip ką ten daryti... Kolkas tik foną susikūriau ir įsimečiau nuotraukėlę, o toliau sustojau ir nieko nežinau, kas tie "sekėjai"? Kaip susikurti įvairius skyrelius ir t.t. ?


Nu nelabai ką į tą paštą galėčiau įmesti. Sunku kažką paaiškinti suprantamai. Tuos skyrelius arba etiketes susikuri , kai rašai pranešimą. Parašius, lenteleės viršuje yra - Redaguoti pranešimus. Tą paspaudus atsiranda lentelė, kurios viršuje yra užrašas - Redaguoti puslapius. Tada paspaudi ir mėlynam fone yra užrašas - Naujas puslapis. Ten atsivėrus susikuri tą vadinamą etiketę, parašai pavadinimą ir kuri įrašą jau ten. Sukurtas naujas puslapis matysis pradinio puslapio viršuje, kaip naujas skyrelis. Ir jau ten bus galima rašyti to skyrelio įrašus. Nu nežinau, ar ką nors supratot... Man irgi reikėjo pusė dienos, kol ,,įkirtau"... doh.gif

Bet jau pasidariau....

Sėkmės darbuose !
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 11 06, 20:33)
Parašiau į a.ž.
Gal suprasi...


Labai ačiū už pagalbą. Pavyko susikurti puslapius. Tik dar kyla klausimas: ar visą informaciją reikia rašyti tame atsidariusiame lange? Negalima įkelti dokumento, kurį pav. turiu savo kompiuteryje? Tarkime worde turiu tvarkaraštį, tai jo įkelti negalima? Nežinau, ar aiškiai paklausiau?
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 11 06, 22:09)
Labai ačiū už pagalbą. Pavyko susikurti puslapius. Tik dar kyla klausimas: ar visą informaciją reikia rašyti tame atsidariusiame lange? Negalima įkelti dokumento, kurį pav. turiu savo kompiuteryje? Tarkime worde turiu tvarkaraštį, tai jo įkelti negalima? Nežinau, ar aiškiai paklausiau?


galima įkelti. Nukopijuoji ir paste tame puslapyje, kaip ir viską kopijuojant... smile.gif

Ačiū dievui, kad suprantamai parašiau...


Papildyta:
dar labai noriu padėkot lututei ir ritytei už siuntinukus pirmokams. Ačiū labiausiai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
[quote=domassss,2011 11 06, 22:22]
galima įkelti. Nukopijuoji ir paste tame puslapyje, kaip ir viską kopijuojant... smile.gif

Ačiū dievui, kad suprantamai parašiau...
quote]

Tai tiek ir aš supratau, kopijuoju kai kuriuos dokumentus. Bet jokie paveikslėliai, rėmeliai tai nesikopijuoja? Be to ir nukopijuotas dokumentas išsikraipo? Ar čia tik man taip?Ir dar kaip jūs įdedate nuorodas, nuotraukas, skaidres? Ir ar daug tų skaidrių ar nuotraukų telpa? Atleiskit, kad trukdau su savo klausimais, bet šioje srityje esu visai "žalia". Galima atsakyti ir į až. Ačiū.
Atsakyti
Zuzanėle, gal galėtumėte pasidalinti apie kalėdinę pasaką kurtą kartu su tėvais ir vaikais? kažką girdėjau, bet nebepamenu. Kokius žadate Kalėdinius projektus vykdyti?
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 11 06, 22:50)
Tai tiek ir aš supratau, kopijuoju kai kuriuos dokumentus. Bet jokie paveikslėliai, rėmeliai tai nesikopijuoja? Be to ir nukopijuotas dokumentas išsikraipo? Ar čia tik man taip?Ir dar kaip jūs įdedate nuorodas, nuotraukas, skaidres? Ir ar daug tų skaidrių ar nuotraukų telpa? Atleiskit, kad trukdau su savo klausimais, bet šioje srityje esu visai "žalia". Galima atsakyti ir į až. Ačiū.

NUORODAS IR NUOTRAUKAS PAPRASČIAUDIAI ĮTERPSI. PRIE PRANEŠIMO ŠRIFTO VISKAS YRA PARAŠYTA. BET VA, JEI NORI POWERPOINTĄ ĮDĖT, TAI MAN REGIS, BUS KLIŪČIŲ. BENT JAU AŠ NIEKO KITO NESUGALVOJAU, KAIP TIK POWERPOINTĄ KONVERTUOT Į VIDEO FAILĄ. TADA JAU GALIMA ĮDĖT. O JEI KAS GALIT DUOKIT KITĄ PATARIMĄ, MIELAI LAUKSIU JO. NES PATI VISKĄ DARIAU SAVARANKIŠKAI, TAI GAL KO IR "NEPAGAVAU"... blush2.gif
BEJE, WORDO DOKUMENTUS KOMPU "NUFOTOGRAFAVUS" GALIMA ĮDĖT. TADA NIEKS NEIŠSIKRAIPYS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 06 lapkričio 2011 - 23:01
QUOTE(domassss @ 2011 11 06, 23:22)
dar labai noriu padėkot lututei ir ritytei už siuntinukus pirmokams.  Ačiū labiausiai. 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Prašom, jei tik kas nors tinka smile.gif Prisijungti nelabai turiu kada, tai bent priemonėmis pasidalinti malonu 4u.gif
Atsakyti
Išsiunčiau kvietimą į konkursą drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=viga,2011 11 06, 17:59]
Nors jau buvo nemažai lipdukų pavyzdžių atsiųsta paštan, bet gal galėtum savo įmest paštan, parodyt kaip atrodo ant lipnių lapų tongue.gif
O popierių pirkai kanceliarinėse, spalvotus lapus ar baltą?
[/quote]
Labukas, neturiu skenerio, o nufotografuojant tai nelebai matosi, nes maži tie langeliai. Kai ką prisitaikiau iš atsiųstų, susimažinau, nes tų suskirstytų lapų langeliai 2.5 x 4 cm. Spalvotą padariau tik vieną lapą, jis ryškiai žalias, tai paveiksliukai ir užrašai juodi, jų pasiieškojau internete kur mažesni arba susimažinau. Dar turiu kelis suskirstytus lapus, bet man žadėjo jei netiks apkeisti ant nesuskirstytų, tai taip ir padarysi, mažiau vargo bus. O lapus lipnius pirkau kanceliarinėse, vieno lapo kaina 0,50 Lt. Išėjo ant lapo 65 lipdukai 2,5 x 4 dydžio, o mažesnių, maždaug 2x2 net 154. Manau vaikams patiks, nes spalvoti, gražūs. Aš dar turėjau antspaudukų su šypsenėlėm, juos naudojau, bet pasibaigė užpildas ir nežinau ką daryti, ten nėra kur užpilti
[/quote]


Ačiū VIGUT, už išsamų instruktažą aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Aš kaip pirmokė, kol man daeina doh.gif
Bandysiu ir aš darytis, bet labai daug dažų reikia spausdintuvui, kad spalvotus padarytum doh.gif O juodi ant balto nelabai akį traukia g.gif
Bet kokiu atveju, AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 06, 23:55)
Išsiunčiau kvietimą į konkursą  drinks_cheers.gif

Labas rytas. Mergaitės, kažkaip negerai paspaudžiau ir dingo laiškelis rutagros su kvietimu. Pagelbėkite
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 11 07, 07:54)
Labas rytas. Mergaitės, kažkaip negerai paspaudžiau ir dingo laiškelis rutagros su kvietimu. Pagelbėkite

Grąžinau atgal pati clap.gif
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 07, 00:00)
Zuzanėle, gal galėtumėte pasidalinti apie kalėdinę pasaką kurtą kartu su tėvais ir vaikais? kažką girdėjau, bet nebepamenu. Kokius žadate Kalėdinius projektus vykdyti?


Nupirkau vieną storą gražią užrašų knygutę. Surašiau mokinių vardus. Parašiau trumpą instruktažą kiek ir kaip rašyti, kaip nupiešti iliustraciją. Tada naujam lape pati parašiau pasakos pradžią (tiksliau nukopijavau ir mūsų forumietės blush2.gif ), paskutinio sakinio nepabaigiau. Tai buvo tęsinys šeimai, kuri namuose kūrė paskos dalį. Vaikas išsinešdavo namo tą užrašų knygutę, sukurdavo paskos dalį ir kitą dieną atnešdavo parašytą paskos dalį, kuriame paskutinis sakinys nepabaigtas. Tai tęsinys kitai šeimai... Iliustraciją piešė juodu flomasteriu ant atskiro balto lapo. nespalvino. Kai surinkau visą knygutę, kiekvieno mokinio iliustraciją patalpinau prie jo pasakos dalies. Vaikai galėjo skaityti ir spalvinti.

Dabar kirba mintis, ką dar būtų galima įdomaus padaryti... Turiu mintį padaryti bendrą kitų metų kalendorių. Esu tai jau darius... Vaikams patiko thumbup.gif

Fotoaparatą nusinešiau, o nuotraukų taip ir nepadariau... Pamiršau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 lapkričio 2011 - 16:41