Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(zuzanele @ 2011 11 06, 17:22)
Mergaitės, skubiai prireikė šokių knygelės, kur pagal klases išdėstyti šokiai. Ar man atrodė, kad kažkas siuntė į paštą g.gif  Į paštą neįleidžia laikinai. O savo knygelę palikau darbe doh.gif

Arba nepamenu, arba tokios knygelės nėra g.gif

Sveikutės 4u.gif

Bandau dienoraštį susikurti doh.gif Eina sau, ne mano matyt gebėjimams ir apsukoms - krapštaus visą vakarą - nėr ką parodyt lotuliukas.gif Po truputį po truputį gal suregsiu iki II pusmečio. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 06 lapkričio 2011 - 17:34
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 06, 18:22)
Mergaitės, skubiai prireikė šokių knygelės, kur pagal klases išdėstyti šokiai. Ar man atrodė, kad kažkas siuntė į paštą g.gif  Į paštą neįleidžia laikinai. O savo knygelę palikau darbe doh.gif

O kaip atsiųst?
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 06, 18:27)
Arba nepamenu, arba tokios knygel4s nėra  g.gif

Sveikutės  4u.gif

Bandau dienoraštį susikurti  doh.gif  Eina sau, ne mano matyt gebėjimams ir apsukoms - krapštaus visą vakarą - nėr ką parodyt  lotuliukas.gif  Po truputį po truputį gal suregsiu iki II pusmečio. lotuliukas.gif

Labas. Tokia šokių knyga yra, bet tik darbe
Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 11 06, 17:25)
Oi turėjau tokią mamytę ir aš doh.gif  Neduok Dieve, tokių mamų niekam g.gif  Nepavydžiu nei jos vaikams, nei vyrui  blink.gif
Vienas berniukas jau baigė dvyliktą, tada atėjo kitas jos sūnus, bet baigė dvi klases, mamelė nusprendė, kad jam per prasta kaimo mokyklėlė( o ir mokytoja bloga g.gif ), išvežė vaikelį į miestą  schmoll.gif
Kad žinotumėt, kaip gera dabar dirbt, kai nebėra tokios mamos 4u.gif Vaikas tai kaip ir nieko buvo, bet motina savųjų nematė( nesvarbu, ką bedarytų), tik kiti blogi. Vidury pamokos įvaro klasėn, nei belstis, nei sveikintis  blush2.gif Tai ką darot, pamoka čia jums, varto vaikų sąsiuvinius, žodžiu, "turtingiausia ir gudriausia kaimo moteris", bet išsiauklėjimo nulis blush2.gif

Aš tėvelį tokį turiu doh.gif Irgi būdavo įsiveržia vidurį pamokos ir vaikšto kaip gaidys pasipūtęs po klasę. Aš sakau, mums pamoka dar nesibaigė, prašau palaukti ir dirbu toliau. Tas pastypčiojo, pastypčiojo, nesulaukė dėmesio ir išėjo. Dabar kažko praretinęs yra tokius vizitus unsure.gif
Atsakyti


Nors jau buvo nemažai lipdukų pavyzdžių atsiųsta paštan, bet gal galėtum savo įmest paštan, parodyt kaip atrodo ant lipnių lapų tongue.gif
O popierių pirkai kanceliarinėse, spalvotus lapus ar baltą?
[/quote]
Labukas, neturiu skenerio, o nufotografuojant tai nelebai matosi, nes maži tie langeliai. Kai ką prisitaikiau iš atsiųstų, susimažinau, nes tų suskirstytų lapų langeliai 2.5 x 4 cm. Spalvotą padariau tik vieną lapą, jis ryškiai žalias, tai paveiksliukai ir užrašai juodi, jų pasiieškojau internete kur mažesni arba susimažinau. Dar turiu kelis suskirstytus lapus, bet man žadėjo jei netiks apkeisti ant nesuskirstytų, tai taip ir padarysi, mažiau vargo bus. O lapus lipnius pirkau kanceliarinėse, vieno lapo kaina 0,50 Lt. Išėjo ant lapo 65 lipdukai 2,5 x 4 dydžio, o mažesnių, maždaug 2x2 net 154. Manau vaikams patiks, nes spalvoti, gražūs. Aš dar turėjau antspaudukų su šypsenėlėm, juos naudojau, bet pasibaigė užpildas ir nežinau ką daryti, ten nėra kur užpilti
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2011 11 06, 18:27)

Bandau dienoraštį susikurti  doh.gif  Eina sau, ne mano matyt gebėjimams ir apsukoms - krapštaus visą vakarą - nėr ką parodyt  lotuliukas.gif  Po truputį po truputį gal suregsiu iki II pusmečio. lotuliukas.gif

Aš taip pat bandau, bet niekaip nepavyksta. Nesuprantu, kaip padaryti, kad puslapyje būtų antraštės (pav. Naujienos, Apie mus, Tvarkaraštis) kurias paspaudus atsidarai ir skaitai informaciją. Gal kas galit padėtiti, pakonsultuoti. Galima asmeniškai į až.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 11 06, 19:56)
Aš taip pat bandau, bet niekaip nepavyksta. Nesuprantu, kaip padaryti, kad puslapyje būtų antraštės (pav.  Naujienos, Apie mus, Tvarkaraštis) kurias paspaudus atsidarai ir skaitai informaciją. Gal kas galit padėtiti, pakonsultuoti. Galima asmeniškai į až.

Su blogeriu darais?

Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 11 06, 20:07)
Su blogeriu darais?

Taip
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 11 06, 20:10)

Parašiau į a.ž.


Gal suprasi...


Atsakyti
QUOTE(pusele30 @ 2011 11 06, 17:25)
Vidury pamokos įvaro klasėn, nei belstis, nei sveikintis  blush2.gif Tai ką darot, pamoka čia jums, varto vaikų sąsiuvinius, žodžiu, "turtingiausia ir gudriausia kaimo moteris", bet išsiauklėjimo nulis blush2.gif

Taip ir pisiminaiu filmą "Namelis prerijose" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Betukas @ 2011 11 06, 17:27)
Bandau dienoraštį susikurti  doh.gif  Eina sau, ne mano matyt gebėjimams ir apsukoms - krapštaus visą vakarą - nėr ką parodyt  lotuliukas.gif  Po truputį po truputį gal suregsiu iki II pusmečio. lotuliukas.gif

Ir niekas tavęs neskubina juk. Aš kai kūriau visą vasarą žaidžiau, kol ką išsiaiškinau...
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 06, 12:01)
Mergaitės, norėčiau jūsų patarimo. Mokykla turi laisvų pinigėlių vaizdinėms priemonėms. Kokias vaizdines priemones pačios turite? Gal galite nurodyti šaltinį, kur jas pirkote, kur jų ieškoti? Norėčiau, kad tai būtų naudingos vaizdinės priemonės, o ne dūlėtų užmestos į kampą...

www.gudragalvis. lt galit pasižiūrėti
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Senokai su jumis bendravau, tik paskaitinėjau ir tiek, tingėjau ax.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif . Pradedu vėl įsijungti darbo režimą mirksiukas.gif .
QUOTE(domassss @ 2011 11 06, 20:33)
Parašiau į a.ž.
Gal suprasi...

O gal galima į bendrą paštą visokius paaiškinimus įmesti ax.gif , pradėjau ir aš prisiskaičius su blogeriu dirbti, bet ir man ten tamsus miškas blush2.gif ... Labai reikia pagalbos, tos pačios blush2.gif ... ir šiaip, visokių patarimų, kaip ką ten daryti... Kolkas tik foną susikūriau ir įsimečiau nuotraukėlę, o toliau sustojau ir nieko nežinau, kas tie "sekėjai"? Kaip susikurti įvairius skyrelius ir t.t. ?
Atsakyti