Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(lutute1 @ 2011 11 06, 12:01)
Mergaitės, norėčiau jūsų patarimo. Mokykla turi laisvų pinigėlių vaizdinėms priemonėms. Kokias vaizdines priemones pačios turite? Gal galite nurodyti šaltinį, kur jas pirkote, kur jų ieškoti? Norėčiau, kad tai būtų naudingos vaizdinės priemonės, o ne dūlėtų užmestos į kampą...


www.gudragalvis.lt
ir berods "briedzio" leidyklos neblogu yra
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 05, 21:15)
Apie skaitymą galiu pasidalinti tik pirmadienį, nes mokykloje turiu užsirašiusi tiksliai, o dabar bijau suklysti. Aš retkarčiais darau tokius skaitymus.

Sveikos. Aš pernai darydavau vieną kartą per mėnesį tokią skaitymo pamoką. Žymėdavau atskirame lape ir lygindavau ar yra pažanga vaiko skaitymo tempe per mėnesį, ar ne.
Atsakyti
Tai va, ir aš noriu pažaisti su tuo skaitymo tempu biggrin.gif Suprrantu, kad tai nėra svarbu. Skaitymas priklauso nuo asmenybės, svarbiausia suvokt ir pamėgti skaityti. Bet jau rašiau jums apie savo bėdas su teksto suvokim testais doh.gif doh.gif doh.gif Tai galvoju, gal tokie veiksmai padės jiems įrodyti, kad jie neskaito gerai ir yra tame problemų g.gif

Dar norėjau pasiteirauti jau švenčių tematika.. Pernai per adventinį laikotarpį kūrėte pasakas. Gal galėtumėte priminti kaip ir ką darėte?


Apie kokią techniką pasakojote su feiriu? Nieko nesu girdėjusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 06, 12:28)
Aš problemą matau kitur, ne vaikuose  doh.gif

Būtent! Dažnam tėveliui nepakenktų gero psichologo konsultacija. Tada ir vaikai geriau adaptuotųsi, ir mums mažiau galva skaudėtų nuo nuolatinės įtampos darbe. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 06 lapkričio 2011 - 15:27
Na, vat mūsų paštas vėl užblokuotas verysad.gif
Bet užtad mačiau, kad kazkuri nauja narė daug medžiagos prisiuntė į 1 paštą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2011 11 06, 14:50)
www.gudragalvis.lt
ir berods "briedzio" leidyklos neblogu yra

Leidyklų yra pakankamai. Ačiū už nuorodas. smile.gif Jas žinau, bet noriu sužinoti, ką konkrečiai esate nusipirkusios iš vaizdinių priemonių ir kurios jums pasiteisino, dažnai buvo naudojamos, vaikams patiko ir pan.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 06, 16:39)
Leidyklų yra pakankamai. Ačiū už nuorodas.  smile.gif Jas žinau, bet noriu sužinoti, ką konkrečiai esate nusipirkusios iš vaizdinių priemonių ir kurios jums pasiteisino, dažnai buvo naudojamos, vaikams patiko ir pan.

Kol neturėjau Smart lentos, labai džiaugiausi liniuočių, skriestuvo rinkiniu. Ir dažnai reikalinga ir visose klasėse. mirksiukas.gif Po to reikia gaublių.
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif ax.gif
atlaikėm išorės auditą doh.gif karsta.gif dar kokią savaitėlę vaikščiojom apspangę, bet per atostogas pagaliau atsistojom ant kojų, taigi, grįžtam i realybę.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kaip gyvenat?
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 06, 17:01)
Dar norėjau pasiteirauti jau švenčių tematika.. Pernai per adventinį laikotarpį kūrėte pasakas. Gal galėtumėte priminti kaip ir ką darėte?
Apie kokią techniką pasakojote su feiriu? Nieko nesu girdėjusi  blush2.gif

Aš pasinaudojau vienos iš mūsų forumo dalyvės (nepamenu kurios blush2.gif )idėja- kūriau su tėvais ir vaikais bendrą kalėdinę pasaką ir sukurtą dalį kiekviena šeima iliustravo. Gavosi puiki knyga thumbup.gif Ją padauginau ir kiekvienas ją gavo. Labai džiaugėsi wub.gif

Dabar vėl kirba mintis- ką būtų galima įdomaus nuveikti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 06, 17:00)
Aš pasinaudojau vienos iš mūsų forumo dalyvės (nepamenu kurios blush2.gif )idėja- kūriau su tėvais ir vaikais bendrą kalėdinę pasaką ir sukurtą dalį kiekviena šeima iliustravo. Gavosi puiki knyga thumbup.gif Ją padauginau ir kiekvienas ją gavo. Labai džiaugėsi wub.gif

Dabar vėl kirba mintis- ką būtų galima įdomaus nuveikti... g.gif



Atbėgu susirinkti šitos idėjos autorystės laurų angel_not.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dar viena idėja. Kaangi bendradarbiavome su kaimo bendruomene, tai advento laikotrapiu gaminome atvirukus įvairia technika kalėdine tematika, paskui tuos mūsų atvirukus bendruomenės Kalėdų senelis sykiu su dovanėlėmis išnešiojo vienišiems, senukams, ligoniams kaimo gyventojams. Vaikams buvo smagu, nes jie tuoj išsiaiškino, kieno močiutė, kaimynas kurio pagamintą atviruką gavo ir pan.
Papildyta:
Gal kuri esate buvusi seminare "Lyderystė ir etika vadyboje"? Lektorė- Sniegė Naku. Būtų labai įdomu išgirsti nuomonę.
Atsakyti
Mergaitės, skubiai prireikė šokių knygelės, kur pagal klases išdėstyti šokiai. Ar man atrodė, kad kažkas siuntė į paštą g.gif Į paštą neįleidžia laikinai. O savo knygelę palikau darbe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 06, 11:28)
Sveikos gyvos  4u.gif

Na va, MANO sekmadienio rytą su kavyte ir kompu negailestingai nutraukė vienos hiperglobėjiškos mamos skambutis  gun_bandana.gif  Buvau užklausta, ar tikrai per renginį (jis vyko prieš atostogas) jos vaikas buvo klasioko pavadintas taip ir taip?... Aš pati vedžiau tą renginį, tai jau tikrai nefiksavau, kas kam ką šnibžtelėjo...  Ta mama atkakliai man kala į galvą, kad yra klasėj tam tikra problema. Vaikų bendravimo problemas visvien kažkaip fiksuoji, junti, matai. Bet aš jau antrus metus su klase dirbu, nu nematau aš tos problemos, NEEMAAATAAUUU... Jau imu galvoti, kad gal aš čia užsisipyrusi kaip ožka...  O gal šiltnamio sąlygų nebuvimas jau yra problema?Aš problemą matau kitur, ne vaikuose  doh.gif


Oi turėjau tokią mamytę ir aš doh.gif Neduok Dieve, tokių mamų niekam g.gif Nepavydžiu nei jos vaikams, nei vyrui blink.gif
Vienas berniukas jau baigė dvyliktą, tada atėjo kitas jos sūnus, bet baigė dvi klases, mamelė nusprendė, kad jam per prasta kaimo mokyklėlė( o ir mokytoja bloga g.gif ), išvežė vaikelį į miestą schmoll.gif
Kad žinotumėt, kaip gera dabar dirbt, kai nebėra tokios mamos 4u.gif Vaikas tai kaip ir nieko buvo, bet motina savųjų nematė( nesvarbu, ką bedarytų), tik kiti blogi. Vidury pamokos įvaro klasėn, nei belstis, nei sveikintis blush2.gif Tai ką darot, pamoka čia jums, varto vaikų sąsiuvinius, žodžiu, "turtingiausia ir gudriausia kaimo moteris", bet išsiauklėjimo nulis blush2.gif
Atsakyti