Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(viga @ 2011 11 05, 20:04)
[
Aš irgi prisidariau. Iš pradžių papirkau jau supjaustytą, bet labai sunku atitaikyti  spausdinant, tai papirkau ištisinio ir susikarpiau  thumbup.gif

Labukas, na prisigaminau lipdukų thumbup.gif Gerai, kad suskirstytų lapų tik tris turėjau, vargas, niekaip negalima pataikyti į langelius, jei pirmas eilutes nutaikai, tai kitos nebetelpa. schmoll.gif Patarimas visoms - pirkite vientįsus lapus. Ant jų tai puikiai pavyko thumbup.gif


Nors jau buvo nemažai lipdukų pavyzdžių atsiųsta paštan, bet gal galėtum savo įmest paštan, parodyt kaip atrodo ant lipnių lapų tongue.gif
O popierių pirkai kanceliarinėse, spalvotus lapus ar baltą?
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 11 05, 20:39)
Man irgi nepatinka tėvų landžiojimas į pamokas. Metodikos jie neišmano, o kabinėjasi  doh.gif  .

Pritariu, Aurute. Šiemet aš turiu vieną mamytę, kuri visą rugsėjo mėnesį sėdėjo klasėje per visas pamokas. Mat, jos mergaitė darželyje balandžio mėnesį buvo išgąsdinta vieno berniuko ir patyrė smarkų šoką, iki priepuolio. Tapo nerimastinga, neprisileidžia ir nepasitiki kitais žmonėmis. Šiaip ne taip ją prisijaukinau. unsure.gif Ir galvojau, kad bėdos baigėsi. Bet kur tau doh.gif Mamytė pati per daug įsibaiminusi ir hiperglobėjiška. Tai prastypsojo visą spalio mėnesį už klasės durų. O po to kad skėlė man savo pastebėjimus apie mokyklos tvarką, pertraukų nesaugumą ir panašias nesąmones. Ir pridūrė, kad jei reikės, tai stovės dar 4 mėnesius, idant jos mergaitė būtų saugiai nuvesta į mokyklos tualetą.
Tai va, aš ir manau, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą ir svečiais būti tada, kai yra kviečiami, nes po to prasideda nesusikalbėjimai ir problemos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 06 lapkričio 2011 - 00:38
Labas, mergaitės, ramų ir laisvą sekmadienių rytą... kaži, kada bebus toks laikas, kai gali prie kompo prisėst neskubėdama... su kavos puodeliu... savo malonumui...

QUOTE(rutagra @ 2011 11 05, 21:04)
Ar esate ką nors girdėjusios apie mokinių skaitymo tempo matavimus? Kaži kiek ketvirtokas turi perskaityti per minutę? Duodamas tekstas visiškai naujas? Leidžiama pasiskaiytit tyliai? Tikrinamas sąmoningumas skaitymo ar ne?

Man atrodo, kad skaitymo tempas nebematuojamas žodžiais per minutę. Bent jau mūsų mokykloje tai tikrai. Juk vaiko kalbėjimo tempas ir manieros skirtingi, tai kaip galima sulyginti skaitymą.
Svarbiau ar vaikas skaitydamas skiria sakinio ribas, ar klausiamuosius sakinius... ar taisyklingai taria žodžius... jų neiškraipo netaisyklingai kirčiuodamas...

Oi, lutute1, kaip užjaučiu. Kaip sudėtinga su tokiomis mamomis tvarkytis... g.gif

Gero sekmadienio, merginos 4u.gif . Pailsėkit, kas savaitę neatrodytų per ilga ir per sunki. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas. Ir pas mus skaitymo tempas nebematuojamas jau seniai, kreipiame dėmesį į kokybę.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 06, 00:15)
Apie skaitymą galiu pasidalinti tik pirmadienį, nes mokykloje turiu užsirašiusi tiksliai, o dabar bijau suklysti. Aš retkarčiais darau tokius skaitymus.


Retkarčiais galima pasižaisti tokiu metodu, vaikams įdomu, jie paskui namie skaičiuojasi, treniruojasi, na, juk vistiek skaitymas vyksta biggrin.gif . Tik, aisku, be sureikšminimo ar kažkokių privalomų normų, juk skaitymas ne sporto varžybos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Aš skaitymo tempo jau seniai nebetikrinu. Man svarbu, kad vaikas suvoktų ką perskaito. Todėl ir duodu patikrinimui teksto suvokimo užduotis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 05, 00:03)

Bet man atrodo brangoka.  blush2.gif Vaikui apie 20 Lt. Ar ne taip paskaičiavau, nes aš po pasisvečiavimo pas draugę ax.gif Mūsų mokinukai po 5Lt ne visi turi (o gaila) smile.gif



QUOTE(Aurute @ 2011 11 05, 00:30)
Ir man atrodo brangoka... Ko gero ne prasčiau meduoliukus pačios su vaikais pasidarytume... tik va vaikams įdomu, kai kitas žmogus ateina...




Šioje programoje dalyvaus visi pradinukai , o apmokėsime iš pažintinei veiklai skirtų lėšų.


Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 06, 09:06)
Todėl ir duodu patikrinimui teksto suvokimo užduotis mirksiukas.gif

Va teksto suvokimo testai yra gėris.
4u.gif
QUOTE(auglina @ 2011 11 06, 09:27)
Šioje programoje dalyvaus visi pradinukai ,  o apmokėsime iš pažintinei veiklai skirtų lėšų.

Aš gink dieve neritikuoju, kad kviečiatės... blush2.gif Tiesiog tai priklauso nuo aplinkybių bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės, norėčiau jūsų patarimo. Mokykla turi laisvų pinigėlių vaizdinėms priemonėms. Kokias vaizdines priemones pačios turite? Gal galite nurodyti šaltinį, kur jas pirkote, kur jų ieškoti? Norėčiau, kad tai būtų naudingos vaizdinės priemonės, o ne dūlėtų užmestos į kampą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 06 lapkričio 2011 - 11:02
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 06, 01:36)
Pritariu, Aurute. Šiemet aš turiu vieną mamytę, kuri visą rugsėjo mėnesį sėdėjo klasėje per visas pamokas. Mat, jos mergaitė darželyje balandžio mėnesį buvo išgąsdinta vieno berniuko ir patyrė smarkų šoką, iki priepuolio. Tapo nerimastinga, neprisileidžia ir nepasitiki kitais žmonėmis. Šiaip ne taip ją prisijaukinau.  unsure.gif Ir galvojau, kad bėdos baigėsi. Bet kur tau doh.gif Mamytė pati per daug įsibaiminusi ir hiperglobėjiška. Tai prastypsojo visą spalio mėnesį už klasės durų. O po to kad skėlė man savo pastebėjimus apie mokyklos tvarką, pertraukų nesaugumą ir panašias nesąmones. Ir pridūrė, kad jei reikės, tai stovės dar 4 mėnesius, idant jos mergaitė būtų saugiai nuvesta į mokyklos tualetą.
Tai va, aš ir manau, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą ir svečiais būti tada, kai yra kviečiami, nes po to prasideda nesusikalbėjimai ir problemos doh.gif



Sveikos gyvos 4u.gif

Na va, MANO sekmadienio rytą su kavyte ir kompu negailestingai nutraukė vienos hiperglobėjiškos mamos skambutis gun_bandana.gif Buvau užklausta, ar tikrai per renginį (jis vyko prieš atostogas) jos vaikas buvo klasioko pavadintas taip ir taip?... Aš pati vedžiau tą renginį, tai jau tikrai nefiksavau, kas kam ką šnibžtelėjo... Ta mama atkakliai man kala į galvą, kad yra klasėj tam tikra problema. Vaikų bendravimo problemas visvien kažkaip fiksuoji, junti, matai. Bet aš jau antrus metus su klase dirbu, nu nematau aš tos problemos, NEEMAAATAAUUU... Jau imu galvoti, kad gal aš čia užsisipyrusi kaip ožka... O gal šiltnamio sąlygų nebuvimas jau yra problema?Aš problemą matau kitur, ne vaikuose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 06, 13:28)
Sveikos gyvos  4u.gif
Bet aš jau antrus metus su klase dirbu, nu nematau aš tos problemos, NEEMAAATAAUUU... Jau imu galvoti, kad gal aš čia užsisipyrusi kaip ožka...  O gal šiltnamio sąlygų nebuvimas jau yra problema?Aš problemą matau kitur, ne vaikuose  doh.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Turėjau tokią mokinę, kai jos tėvai- tiksliau močiutė matė problemas kituose, bet ne savo vaike. Visom keturiom už ją ėjo, skambučiais užvertė mane, ramybės neturėjau. Už bet kokį menkniekį mane tarkavo. Ta mergaitė draugų neturėjo, nes visus močiutei skųsdavo už bet ką. O mergaitę augino šiltnamio sąlygose, todėl ją saugojo bilekaip. Tėvai buvo labai užsiėmę, tai močiutė visą rūpestį pasiėmė. Oi vargau... Dabar ta mergaitė jau abiturientė. Pakeitus kelias mokyklas, nes vis tos pačios problemos iškildavo.
Taigi manau, tikrai ne mano kaltė buvo, o tėvai turėjo problemų... Bet, aišku, jų nepripažino. Tik mergaitei paaugus daugiau laisvės davė, tai visos problemos pasibaigė. Šauni mokinė, draugų turi daug.
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2011 11 06, 11:28)
Buvau užklausta, ar tikrai per renginį (jis vyko prieš atostogas) jos vaikas buvo klasioko pavadintas taip ir taip?... Aš pati vedžiau tą renginį, tai jau tikrai nefiksavau, kas kam ką šnibžtelėjo... 

Va taip ir reikia mamytei atsakyti bigsmile.gif . Dažnai tenka mamas paauklėt. Ir net labiau negu vaikus thumbup.gif .
Vaikai apsipyksta ir tuoj susitaiko friends.gif , o mamos gelbėtojos ir lieka šnypščiančios kaip katės aggressive.gif .

QUOTE(zuzanele @ 2011 11 06, 11:53)
Turėjau tokią mokinę, kai jos tėvai- tiksliau močiutė matė problemas kituose, bet ne savo vaike.

Jei tik pavyksta atsukt mamą... močiutę į savo vaiką, tai problema pati išsisprendžia umn.gif .
Man (dar rugsėjį) paskambino mamaitė ir skundėsi, kad žinutes vaikas vėlai gauna, su berniuku klasės susirašinėja ir neina gult wacko.gif . Tada paėmus vaiko telefoną pati atrašė žinutę, kad mergaitė jau miega mirksiukas.gif . Ir atsakymą gavo "eik tu ****" protest.gif . Tai baisiausiai įsižeidus man skambino. Liepiau paskaityt ne gaunamas žinutes, o siunčiamas ir išjungt telefoną g.gif . Padėjo nail.gif . Kitą rytą pati mama atlėkė atsiprašyt, kad sukėlė problemą, kur jos nėra friends.gif
Atsakyti