Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 05, 16:19)
noreciau suzinoti, kokia technika esate apsirūpinusios klases, kiek tai iš mokyklos puses, kiek tevelių deka.

Mūsų mokyklos materialinė bazė gana skurdi. unsure.gif Todėl iš tėvelių pervedamų mokyklai 2% pajamų mokesčio esame nusipirkę multimedią, grafoprojektorių, pakabinamą lentą ir lubinį projektoriaus laikiklį. Visa ši įranga sumontuota vienoje pradinėje klasėje. O administracija jau dvejus metus žada atvesti internetą iki tos klasės, bet ...kol kas tai lieka tik pažadais g.gif
Gal taip yra tik rajono mokyklose?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 05 lapkričio 2011 - 17:10
Labas vakaras user posted image

QUOTE(rollick @ 2011 11 05, 09:14)
saunuole  thumbup.gif  l. patiko. as ir noreciau susikurt, ale anglu kalbos ziniu trukumas  daro savo  doh.gif

Tai kurk lietuvišką. labai lengvai vykdomas yra blogspot.com.

QUOTE(lutute1 @ 2011 11 05, 12:24)
Nors klausimas adresuotas ne man, bet kadangi ir aš administruoju savo pradinukių svetainę, tai pasidalinsiu patirtimi. Žinodama, kokie kartais gali būti tėveliai schmoll.gif , iš karto apsidraudžiau. Išdalinau 1-4 klasių ir priešmokykl. gr.  kiekvienam tėveliui sutikimo dėl vaiko nuotraukų ir filmuotos medžiagos talpinimo į elektroninę mokyklos svetainę formą. Jie pasirašė, kad sutinka arba ne ir grąžino tas sutikimo formas man.
Nors mano svetainei tik 1 metai, bet dėkui Dievui, nesusipratimų dėl vaikų foto nekilo. thumbup.gif
Jeigu kam aktualu, galiu įmesti tą sutikimo formą į paštą. smile.gif

Aš sutikimų nesusirinkau, tai dedu žažkiek, bet neilgam ir minimaliai.
O nuotraukas klasės dedam į serverį fotki.com ir visi tėvai turi slaptažodį. Ten jau daug nuotraukų, bet albumas neviešas. Kol kas niekas nesiskundė... blush2.gif

O va prėjusioj laidoj turėjau teisinikų mergaitę. Siaubas kažkoks blink.gif . Nežinojo kaip konspiruotis censored2.gif . Rodos visas pasaulis į ją kėsinasi user posted image . Net pasiekimų knygelėje atsisakė kontaktinius duomenis užrašyt. Tik vaiko vardas ir klasė blush2.gif . Viskas. Daugiau nieko doh.gif .

QUOTE(Betukas @ 2011 11 05, 12:24)
drinks_cheers.gif  Reiks regzti mintį ir man panašią. Turiu labai šaunią vieną mamą, kuri nuolat prikepa vosokių skonybių, mat kulinarė yra. Galėtų pamokyt visus, mmmmmmmmm kaip fainai būtų  thumbup.gif

Gerai, kad priminei. Turiu mamą konditerę. Labai šaunu yra tėvus įtraukt... Kaip gerai, kad dalinamės mintimis... daug galvų daugiau ir sumąsto... belieka įgyvendint... drinks_cheers.gif

QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 05, 15:19)
Dabar dar turiu klausimėlį, Jūs cia dalinates video įrašais, pateiktimis ir t.t noreciau suzinoti, kokia technika esate apsirūpinusios klases, kiek tai iš mokyklos puses, kiek tevelių deka. Pas mus mokykloje kažkaip liudna siuo klausimu.

Į paštą įmečiau, pateikčių 3-4kl. gal kur pritaikysite

Su technika gerai... be technikos prasčiau...
Viena pradinukė iš mūsų aštuonių turi interaktyvių, bet tą ant kurios rašoma su flamasteriais. Šiuo metu man jau stato Smartą... ale kiek lako laukiau... O iki to, tai atsinešdavau į klasę mokyklos projektorių ir ant sienos rodydavau. blush2.gif


Tik neatsidaro pptx formato failas blush2.gif


QUOTE(kad ji kur galas @ 2011 11 05, 15:30)
O mums tai pavaduotoja pasakiusi, kad "kaip pasistatysite tevus taip ir turėsite, nera ko jiems už durų trypčioti, o juo labiau į pamokas landžioti". Neįsivaizduoju, jie ką daugiau  veikti neturi ką, kad į pamokas landžioja. Yra šventės, renginiai į kuriuos kviečiam, bet pamokos tai kasdieninis darbas g.gif

Man irgi nepatinka tėvų landžiojimas į pamokas. Metodikos jie neišmano, o kabinėjasi doh.gif . Visad per mažai dėmesio jų vaikeliui... arba dar ką nors sumąsto. Vienam užduočių per daug, kitam per mažai, vienas patenkintas vaizdumu, kitam per mažai... trauk juos devynios... user posted image
Mokslo metų gale darau tėvams atvirą pamoką "Ko išmokome". Pamoka būna tokia mišri. Šiek tiek matematikos, šiek tiek lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo... su daile dar surišu... Ir gana.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 05, 13:24)
Nors klausimas adresuotas ne man, bet kadangi ir aš administruoju savo pradinukių svetainę, tai pasidalinsiu patirtimi. Žinodama, kokie kartais gali būti tėveliai schmoll.gif , iš karto apsidraudžiau. Išdalinau 1-4 klasių ir priešmokykl. gr.  kiekvienam tėveliui sutikimo dėl vaiko nuotraukų ir filmuotos medžiagos talpinimo į elektroninę mokyklos svetainę formą. Jie pasirašė, kad sutinka arba ne ir grąžino tas sutikimo formas man.
Nors mano svetainei tik 1 metai, bet dėkui Dievui, nesusipratimų dėl vaikų foto nekilo. thumbup.gif
Jeigu kam aktualu, galiu įmesti tą sutikimo formą į paštą. smile.gif


Mes visada prieš rugsėjo 1 pasiruošiam sutikimus. Rugsėjo 1 apaduodam lapelius, kad tėvai pasirašytų, ar sutinka, kad vaiko nuotrauka bus publikuota mokyklos tinklaraštyje. Tai irgi jokių nesusipratimų dar nebuvo....

Atsakyti
[
Aš irgi prisidariau. Iš pradžių papirkau jau supjaustytą, bet labai sunku atitaikyti spausdinant, tai papirkau ištisinio ir susikarpiau thumbup.gif
[/quote]
Labukas, na prisigaminau lipdukų thumbup.gif Gerai, kad suskirstytų lapų tik tris turėjau, vargas, niekaip negalima pataikyti į langelius, jei pirmas eilutes nutaikai, tai kitos nebetelpa. schmoll.gif Patarimas visoms - pirkite vientįsus lapus. Ant jų tai puikiai pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klaipedike @ 2011 11 05, 16:19)
Įvairių tėvų yra: vieni neįsivaizduoja, kaip pamokos vyksta, kiti šeip neturi ką veikti, treti gal tiesiog pasicekaviti ateina, kad turėtų apie ką šnekėti... Nors tikiu, kad dauguma ateina geranoriškai nusiteikę biggrin.gif . bet per nervus vis tiek duoda.


nu ir ko jiems landziot, kam juos kviesti? Nebent problemu koks vaikelis pamokose turi.Buna karta metuose atviru duru diena ir gana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linastri: 05 lapkričio 2011 - 20:46
[quote=Aurute,2011 11 05, 19:39]
[/color]

Tik neatsidaro pptx formato failas blush2.gif

[/quote]
nezinau, kas ten negerai g.gif , gal kas daugiau nusimano apie kompus pagelbes, gal pavyks atidaryti kam, jei ką prašysiu namiskių pagalbos.

[quote=viga,2011 11 05, 20:04]
[/quote]
Labukas, na prisigaminau lipdukų thumbup.gif Gerai, kad suskirstytų lapų tik tris turėjau, vargas, niekaip negalima pataikyti į langelius, jei pirmas eilutes nutaikai, tai kitos nebetelpa. schmoll.gif Patarimas visoms - pirkite vientįsus lapus. Ant jų tai puikiai pavyko thumbup.gif
[/quote]

Smagu, kad pavyko thumbup.gif As nebeįsivaizduoju, kaip be jų dirbčiau, mano buvę mokiniai- vienuoliktokai, dvyliktokai, ateidavo sekmei prašyti, kad įklijuočiau į pažymių knygeles. Na, o maziukai, labai stengiasi, kad gautų vieną ar kitą gyvunėlį. Teveliai juokaudami, vaikų klausia, ką siandien kuprinej parnesei meską? lapę? voverytę? zuikį? visiems aisku ir suprantama.
Atsakyti
Sveikos, darbštuolytės
Uch - dienoraštis sena svajonė. Bet niekaip neprisiruošiu... Žiūriu į jūsų darbus ir seilė tįsta 4u.gif Reiks, matyt iir man vis dėlto prisėst... Manau, jog (ten eknos psl?) turėtų būti TURININGŲ atostogų. Pažiūrėk puslapyje KLASĖS NAUJIENOS... Bet puslapiukas labai geras- svarbiausia info ir nieko per daug neprikrauta ...

Čia jūs gerų minčių pamėtėt apie renginį su mamytėmis drinks_cheers.gif


Ar esate ką nors girdėjusios apie mokinių skaitymo tempo matavimus? Kaži kiek ketvirtokas turi perskaityti per minutę? Duodamas tekstas visiškai naujas? Leidžiama pasiskaiytit tyliai? Tikrinamas sąmoningumas skaitymo ar ne?
Atsakyti
Apie skaitymą galiu pasidalinti tik pirmadienį, nes mokykloje turiu užsirašiusi tiksliai, o dabar bijau suklysti. Aš retkarčiais darau tokius skaitymus.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2011 11 05, 22:15)
Apie skaitymą galiu pasidalinti tik pirmadienį, nes mokykloje turiu užsirašiusi tiksliai, o dabar bijau suklysti. Aš retkarčiais darau tokius skaitymus.

Labai lauksiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 05, 23:04)
Sveikos, darbštuolytės
Uch - dienoraštis sena svajonė. Bet niekaip neprisiruošiu... Žiūriu į jūsų darbus ir seilė tįsta  4u.gif Reiks, matyt iir man vis dėlto prisėst... Manau, jog (ten eknos psl?) turėtų būti TURININGŲ atostogų. Pažiūrėk puslapyje KLASĖS NAUJIENOS... Bet puslapiukas labai geras- svarbiausia info ir nieko per daug neprikrauta ...

Čia jūs gerų minčių pamėtėt apie renginį su mamytėmis  drinks_cheers.gif
Ar esate ką nors girdėjusios apie mokinių skaitymo tempo matavimus? Kaži kiek ketvirtokas turi perskaityti per minutę? Duodamas tekstas visiškai naujas? Leidžiama pasiskaiytit tyliai? Tikrinamas sąmoningumas skaitymo ar ne?

As kazkada buvau nuskanavusi skaitymo testus g.gif ir ten buvo lentele man atrodo per nkiek laiko turi ir kiek zodziu
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 05, 22:04)
Sveikos, darbštuolytės

Ar esate ką nors girdėjusios apie mokinių skaitymo tempo matavimus? Kaži kiek ketvirtokas turi perskaityti per minutę? Duodamas tekstas visiškai naujas? Leidžiama pasiskaiytit tyliai? Tikrinamas sąmoningumas skaitymo ar ne?

čia turbūt kalbat apie tuos skaitymo testus?
turiu juos visoms klasėms
jeigu apie tuos testus, tai žinoma, tekstas duodamas naujas, jie negali perskaityti iš anksčiau, skaito ir kartu žymi....
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 05, 14:01)
mirksiukas.gif Aplenkei mane. Jau vakar vėlai vakare apie šį konkursą paskelbiau savo svetainėje.

parašykit ir man koks tai konkursas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 05, 14:01)
mirksiukas.gif Aplenkei mane. Jau vakar vėlai vakare apie šį konkursą paskelbiau savo svetainėje.

parašykit ir man koks tai konkursas ax.gif

a, jau pamačiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutasgilė @ 2011 11 03, 19:13)
Metodininkei?

taip, tai ir sėdžiu jau tris dienas prie popierių g.gif
Atsakyti