Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 22:14)
ačiū, kad pasakei, čia turėjo būti iki pamokų pradžios. Rašau su klaidomis... blush2.gif

Viskas gerai. Ko tik nepasitaiko... Tik aš skaitau skaitau ir nesuprantu apie ką čia... Man reik teksto suvokimo testą atlikt...
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 22:27)
Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif

Ačiū už pakvietimą 4u.gif Man patiko. Ypač idėja iš anksto tinklalapio pagalba supažindinti vaikus su tuo ko mokysimės, kur keliausime. Tikrai patiko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(auglina @ 2011 11 04, 23:18)
Labas vakarėlis  4u.gif

Programa "Kalėdinė pasaka". Mes jau užsiregistravome  ax.gif

Bet man atrodo brangoka. blush2.gif Vaikui apie 20 Lt. Ar ne taip paskaičiavau, nes aš po pasisvečiavimo pas draugę ax.gif Mūsų mokinukai po 5Lt ne visi turi (o gaila) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 04, 23:03)
Bet man atrodo brangoka.  blush2.gif Vaikui apie 20 Lt. Ar ne taip paskaičiavau, nes aš po pasisvečiavimo pas draugę ax.gif Mūsų mokinukai po 5Lt ne visi turi (o gaila) smile.gif

Ir man atrodo brangoka... Ko gero ne prasčiau meduoliukus pačios su vaikais pasidarytume... tik va vaikams įdomu, kai kitas žmogus ateina...

Šiaip man mintis patiko g.gif . Su mamom padaryt popietę... Su pyrago tinginio gaminimu... su pasakom... Galima meduoliukus namie išsikept... arba dar dieną mokyklos valgykloj ir paskui puošt su vaikais... glazūruot... pabarstukais puošt... thumbup.gif Liux, merginos... berašydama užsikabliavau... dar reik pasakų kalėdiškų pasiieškot... mirksiukas.gif
Atsakyti

Ar darėt kas bandymą su vandeniu, feiriu ir siūlais?
Labukas, projektinių darbų su vandeniu aprašymus siunčiau į kažkurį ankstesnį paštą, tikrai įdomūs darbai ir visi pavyko.
Kalėdinis renginys išties brangus, gal ir įdomu būtų, bet labai gerų minčių pametėjo Aurutė, manau su mamom galima padaryti puikų renginį, o gal ir be mamų g.gif
Papildyta:
QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 23:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif

Puikus tinklapis, šaunuolė 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
Prisipirkau lipnaus popieriaus, rytoj bandysiu gamintis lipdukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 11 05, 00:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif


Puikus darbas thumbup.gif , labai informatyvus, paprastas ir tikrai naudingas thumbup.gif
O jūsų teveliai visi kompiuterizuoti?Ar bent jau dauguma?
Kaip dėl vaikų nuotraukų viešoje erdvėje?Ar kaip nors atsiklausiate tėvų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 04, 08:54)
Tad sėdžiu, gėriuosi savo vaikų darbais, kuriais pasipuošiau klasę wub.gif Pasakiškai gražu ir visiems, kas pamato, patinka thumbup.gif Nufotografuosiu ir įmesiu paštan. Gal ir jūs išbandysit. Technika seniai aiški, tik idėja pamatyta internete mirksiukas.gif


LABAI norėčiau pamatyti Tavo mokinių darytus darbelius 4u.gif Gal jau įmetei į paštą, nes aš kol kas nerandu blush2.gif

QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 21:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif


ŠAUNUOLĖ 4u.gif SUPER thumb_yello.gif Ypač patiko darbeliai-gėlytės iš siūlų - ĮSPŪDINGAI ATRODO mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 04, 20:55)
Sveikos,

buvau ir aš LITEXPO. Nieko gero, tikrai tikėjausi pamatyti kažką įdomaus, bet viskas matyta ir jau senokai žinoma. Viskas be proto brangu  ax.gif .

laba smile.gif
mes ir vakar buvom.. tikrai nieko gero sad.gif dar buvom nuo 2 paskaitoj. tai uz 10 min isejom. marazmas.. pristate priemome ir kalbejo su lapiuku. veliau buvom pas psichologe ramune zilioniene, man te patiko. tik galetu ji labiau pateikt ziniu be bendravimo, nes kai uzkabina da mokytojas, tai paskui reik klausyt ne jos. .
Papildyta:
QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 22:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif


saunuole thumbup.gif l. patiko. as ir noreciau susikurt, ale anglu kalbos ziniu trukumas daro savo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilsonyte @ 2011 11 05, 10:25)
LABAI norėčiau pamatyti Tavo mokinių darytus darbelius 4u.gif Gal jau įmetei į paštą, nes aš kol kas nerandu blush2.gif

Dar neįmečiau, nes vakar iki mokyklos nenuėjau... blush2.gif Pirmadienį nufotografuosiu ok.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 11 05, 00:30)
Su mamom padaryt popietę... Su pyrago tinginio gaminimu... su pasakom... Galima meduoliukus namie išsikept... arba dar dieną mokyklos valgykloj ir paskui puošt su vaikais... glazūruot... pabarstukais puošt...  thumbup.gif Liux, merginos... berašydama užsikabliavau... dar reik pasakų kalėdiškų pasiieškot...    mirksiukas.gif

gražiai skamba biggrin.gif gal ir man reikėtų užsikabliuot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 05 lapkričio 2011 - 10:22
Eknos, šaunuolė . clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 11 05, 08:34)
Kaip dėl vaikų nuotraukų viešoje erdvėje?Ar kaip nors atsiklausiate tėvų? ax.gif

Nors klausimas adresuotas ne man, bet kadangi ir aš administruoju savo pradinukių svetainę, tai pasidalinsiu patirtimi. Žinodama, kokie kartais gali būti tėveliai schmoll.gif , iš karto apsidraudžiau. Išdalinau 1-4 klasių ir priešmokykl. gr. kiekvienam tėveliui sutikimo dėl vaiko nuotraukų ir filmuotos medžiagos talpinimo į elektroninę mokyklos svetainę formą. Jie pasirašė, kad sutinka arba ne ir grąžino tas sutikimo formas man.
Nors mano svetainei tik 1 metai, bet dėkui Dievui, nesusipratimų dėl vaikų foto nekilo. thumbup.gif
Jeigu kam aktualu, galiu įmesti tą sutikimo formą į paštą. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės bitutės 4u.gif
Aš kaip jaunas mėnulis pasirodau...o gal ir rečiau g.gif biggrin.gif Nebemoku laiko planuoti, nebespėju niekur blush2.gif Bet pasiilgstu jūsų, taip smagu paskaitinėti ir rasti bendraminčių 4u.gif Atrodo man vienai sunku, aš viena nespėju ir pan...bet kai paskaitai, taip lietuiviškai gera pasidaro - dirbam krutam visos mirksiukas.gif


QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 21:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif

thumbup.gif Labai patiko - paprasta, aišku ir labai įdomu . Noriu ir aš, tik kolkas dar nepagaunu kampo, kaip reik pasidaryti g.gif

QUOTE(Aurute @ 2011 11 04, 23:30)
Ir man atrodo brangoka... Ko gero ne prasčiau meduoliukus pačios su vaikais pasidarytume... tik va vaikams įdomu, kai kitas žmogus ateina...

Šiaip man mintis patiko  g.gif  . Su mamom padaryt popietę... Su pyrago tinginio gaminimu... su pasakom... Galima meduoliukus namie išsikept... arba dar dieną mokyklos valgykloj ir paskui puošt su vaikais... glazūruot... pabarstukais puošt...  thumbup.gif Liux, merginos... berašydama užsikabliavau... dar reik pasakų kalėdiškų pasiieškot...    mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Reiks regzti mintį ir man panašią. Turiu labai šaunią vieną mamą, kuri nuolat prikepa vosokių skonybių, mat kulinarė yra. Galėtų pamokyt visus, mmmmmmmmm kaip fainai būtų thumbup.gif

QUOTE(viga @ 2011 11 05, 01:31)


Prisipirkau lipnaus popieriaus, rytoj bandysiu gamintis lipdukus mirksiukas.gif

Aš irgi prisidariau. Iš pradžių papirkau jau supjaustytą, bet labai sunku atitaikyti spausdinant, tai papirkau ištisinio ir susikarpiau thumbup.gif
Atsakyti