Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikos,

buvau ir aš LITEXPO. Nieko gero, tikrai tikėjausi pamatyti kažką įdomaus, bet viskas matyta ir jau senokai žinoma. Viskas be proto brangu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 11 04, 14:57)
Na as irgi pastebejau, kad daugeja uzduociu tuose pasitikrinamuosiuose testuose, o pamoka tai neilgeja. Tai as savo silpnesniems mokiniams nurodau kurias uzduotis isspresti, nes zinau kad visu tikrai neiveiks mirksiukas.gif

Pritariu dėl testų. Bet kaip aš nemėgstu jų taisyti doh.gif doh.gif doh.gif .Per atostogas taisiau lietuvių testus. Tai su pietų pertrauka vos ne visą dieną. Visos užduotys skirtingos, du variantai....o...o O dar įvertinimai: žodiniai komentarai- ką moka puikiai, o ką reikėtų pasimokyti ar pakartoti.....Man labiau prie širdies pačios sudaryti testai. Jame kokios trys užduotys, ir to pačio tipo pvz:mokėmės apie daiktavardį, tai ir tikrinu daiktavardį: išlinksniuok, parašyk giminę, skaičių it t.t.
Na patikrinti /ištaisyti lengviau. Bent jau man. Tai kitais metai galvoju nepirkti jokių testų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 04, 20:55)
Sveikos,

buvau ir aš LITEXPO. Nieko gero, tikrai tikėjausi pamatyti kažką įdomaus, bet viskas matyta ir jau senokai žinoma. Viskas be proto brangu  ax.gif .


Aš ryt su kolektyvu važiuojam. Bet kažkaip dingo ūpas jūsų paskaičius... Na, gal tie seminarai bus dėmesio verti rolleyes.gif
Atsakyti
Nevažiavau ten, bet ir nesigundžiau. Matyt, nuojauta... rolleyes.gif

Norisi ramiai dar dvi dieneles praleisti ir su naujom jėgom kibti į ilgąjį maratoną unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eknos: 04 lapkričio 2011 - 21:29
QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 22:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif


saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 21:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif

Šaunu, eknos. Tik ar gali man, senai tarkai, paaiškint pirmąją mokinių elgesio mokykloje taisyklę... Gal aš ne ten loginius kirčius dedu skaitydama... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 10 26, 22:09)
Ačiū, calkusl, už dar dalį nuskanuotų puslapių kūno kultūrai pirmokams. Jau iki 30-tos pamokos yra aciuks.gif
Man kaip tik rytoj kūno kultūra ir gali ateit stebėti. Gal per atostogas kas galės likusią dalį nuskanuoti.
O dabar labai džiaugiuosi siuntiniu iš lobių skrynelės aciuks.

Aš per atostogas pabaigsiu skanuoti. Prašau 4u.gif

Gal jau baiginėji skanuoti tą knygutę? Kaip sekasi? blush2.gif Kai įkelsi likusią dalį ir aš ką nors tau tinkamo įmesiu. Tik nesuprantu - tu pirmokus, ar ketvirtokus turi? Kokios tau labiau reikėtų medžiagos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaudale: 04 lapkričio 2011 - 22:05
QUOTE(Aurute @ 2011 11 04, 23:42)
Šaunu, eknos. Tik ar gali man, senai tarkai, paaiškint pirmąją mokinių elgesio mokykloje taisyklę...  Gal aš ne ten loginius kirčius dedu skaitydama...  blush2.gif

ačiū, kad pasakei, čia turėjo būti iki pamokų pradžios. Rašau su klaidomis... blush2.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis 4u.gif

Programa "Kalėdinė pasaka". Mes jau užsiregistravome ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auglina: 04 lapkričio 2011 - 22:28
QUOTE(eknos @ 2011 11 04, 21:27)
Sveikos. Pabandžiau ir aš susikurti savo klasės svetainę. Kadangi mano mokiniai yra bitės ir renka ne medų, o žinias, tai svetainę pavadinau aviliu. Nieko naujo, bet gal užsuksite.
www.avilys.jimdo.com smile.gif

Man patiko, tikrai šaunuolė smile.gif
Atsakyti
Naujas leidinys antrokams.
Atsakyti