Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Mūsų atostogos -ar čia atostogos???? Kiekvieną dieną po naujieną. Čia popierizmo tikrinti ateina, liepė tėvus pasikviesti į pamokas (mano pirmokai ,tai tikrai prieis), žodžiu,net verkti norisi, nekylarankos net pamokoms ruoštis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 03, 22:47)
Jau siunčiu į paštą  biggrin.gif
Papildyta:



Gal gali parašyti, kaip tai darei, nes aš vakara bandžiau, tai po vieną lapą reikėjo kopinti doh.gif
Labas
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 03, 22:33)
Sveikos,
na visiškas išprotėjimas - ketvirtokėms jau galvoti apie pirmokus ir dar jų tėvus  doh.gif  Siaubas - kaip reikia viską spėt aprėpt ir dar gerai padaryt? ???????? Žinot, kolegės, jau visai pradedu džiaugtis, jog ateityje mano planai pradėjo suktis kiton nuo pradinių klasių mokytojos darbo pusėn... Nespėju net forume su jumis, nors tikrai bendradarbiaujant čia žymiai lengviau dirbti, kasdienybėje džiaugiuosi , jog yra kelios laisvos dienos apsidirbt  verysad.gif  - o kur čia dar mintys apie kitus visai metus... Jergau, gal susirgsiu ir numrrrr... net nesulaukus tų kitų metų... Neeeeeee huh.gif - tokiu tempu tik į kapus  g.gif

O čia dar pirmokai -  blink.gif  doctor.gif  protest.gif  ILSĖKIMĖS darbštuolytės! Skirkime laiko saviškiams. Pačios matot - tai pats nedėkingiausias darbas pasaulyje  bash.gif

LAISVĘ PAPŪGOMS  sunglasses2.gif  vacation4.gif


Mano panašios emocijos. Nieko nespėju, nieko nenoriu doh.gif ir eina viskas švilpt.
O kaip suprast, kad suki kiton pusėn nuo pradinukų? g.gif Keiti darbą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 04 lapkričio 2011 - 09:50
Labos, mirksiukas.gif
QUOTE(klaipedike @ 2011 11 04, 10:09)
Mūsų atostogos -ar čia atostogos???? Kiekvieną dieną po naujieną. Čia popierizmo tikrinti ateina, liepė tėvus pasikviesti į pamokas (mano pirmokai ,tai tikrai prieis), žodžiu,net verkti norisi, nekylarankos net pamokoms ruoštis... verysad.gif

Laikykis... drinks_cheers.gif Mano tokia pati savijauta - nežinau kaip jums, bet man 24 val. paroj jau nebeužtenka. lotuliukas.gif

QUOTE(Mergelė @ 2011 11 04, 10:48)
O kaip suprast, kad suki kiton pusėn nuo pradinukų? g.gif Keiti darbą?

Ir man šis sakinukas užkliuvo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 04, 10:06)
Ačiū, ninkute, už gerus norus. Deja, skype nesinaudoju. Vyras neleidžia biggrin.gif , sako, kad per skype daug virusų prileisiu į kompą. doh.gif

Virusus iš bet kur gali pasigaut. O be skype aš neįsivaizduoju savo vakarų, kai dukra jau gal treti metai už Atlanto. Ir virusų dar napasigavau

QUOTE(b.s @ 2011 11 04, 10:32)
Gal gali parašyti, kaip tai darei, nes aš vakara bandžiau, tai po vieną lapą reikėjo kopinti  doh.gif

Aš irgi po lapą su snipping'u (kirpau iš ekrano su tokiom žirklėm) paėmiau. Bet juo patogu naudotis ir greitai padariau. Tik, jei jau norėsiu ką pataisyt tose pratybose, reiks naudotis tik kokia nors piešimo programa
Atsakyti
QUOTE(klaipedike @ 2011 11 04, 10:09)
Mūsų atostogos -ar čia atostogos???? Kiekvieną dieną po naujieną. Čia popierizmo tikrinti ateina, liepė tėvus pasikviesti į pamokas (mano pirmokai ,tai tikrai prieis), žodžiu,net verkti norisi, nekylarankos net pamokoms ruoštis... verysad.gif


o kokiu tiksu tevai turi lankytis pamokose?
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 04, 11:57)
be skype aš neįsivaizduoju savo vakarų, kai dukra jau gal treti metai už Atlanto. Ir virusų dar napasigavau

Ir aš taip manau, bet mano vyras kategoriškas dėl skype naudojimo namuose- ir ką tu jam doh.gif Taip, kad nenusimato man skype (bent jau artimiausiu laiku) schmoll.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 04 lapkričio 2011 - 13:14
QUOTE(Mergelė @ 2011 11 03, 19:41)
Ir mes be rudenėlio šventės. Galvoju gal kokį bendrą spektaklį Kalėdoms. Bet kada gi ruoštis? Kai tikrosios žinios doh.gif  Šiandien taisiau matematikos testus, tai doh.gif . Bet pasižiūrėjau ir pagalvojau, kad kaip ketvirtokui pakankamai daug užduočių teste ir jos pakankamai sunkios. Anksčiau būdavo kokie 4 uždaviniai ir viskas. O dabar ir veiksmai, reiškiniai, trys tekstiniai vienam teste. Iš viso berods 10 uždavinių. Vien keturi reiškiniai. Ko tai labai  jau daug visko prikišta. g.gif

Na as irgi pastebejau, kad daugeja uzduociu tuose pasitikrinamuosiuose testuose, o pamoka tai neilgeja. Tai as savo silpnesniems mokiniams nurodau kurias uzduotis isspresti, nes zinau kad visu tikrai neiveiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinote, girdėjau, kad yra nufilmuota parodomoji pamoka, lyg nacionalinių egzaminų centro psl., bet aš nerandu.
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 03, 22:33)
Sveikos,
na visiškas išprotėjimas - ketvirtokėms jau galvoti apie pirmokus ir dar jų tėvus  doh.gif  Siaubas - kaip reikia viską spėt aprėpt ir dar gerai padaryt? ???????? Žinot, kolegės, jau visai pradedu džiaugtis, jog ateityje mano planai pradėjo suktis kiton nuo pradinių klasių mokytojos darbo pusėn... Nespėju net forume su jumis, nors tikrai bendradarbiaujant čia žymiai lengviau dirbti, kasdienybėje džiaugiuosi , jog yra kelios laisvos dienos apsidirbt  verysad.gif  - o kur čia dar mintys apie kitus visai metus... Jergau, gal susirgsiu ir numrrrr... net nesulaukus tų kitų metų... Neeeeeee huh.gif - tokiu tempu tik į kapus  g.gif

O taip šiandien džiaugiausi, jog beveik viską apsidirbau praeities liekanas ir galėsiu jau kurti Sveikuolių sveikuolius, parodomąją pamoką, kalėdas...... O čia dar pirmokai -  blink.gif  doctor.gif  protest.gif  ILSĖKIMĖS darbštuolytės! Skirkime laiko saviškiams. Pačios matot - tai pats nedėkingiausias darbas pasaulyje  bash.gif


LAISVĘ PAPŪGOMS  sunglasses2.gif  vacation4.gif
Nepyk, labai apsidžiaugiau, lengviau pasidarė blush2.gif . KAD NE VIENA AŠ TOKIA drinks_cheers.gif .Paskaitai, kad visos mes taip ir apsiramini, kad matyt toks darbas.
Na grįžau iš LITEXPO. Mano akimis nieko ten gero nemačiau. Viskas jau internete matyta. Aišku buvo priemonių ,kurių l.norėčiau, bet jau KAAAAINOS. Pvz. magnetinės figūros, trupmenos ir t.t.- brangios. (nuo 40 iki 60 Lt.)
O jau mokytojų tai iš visos Lietuvos! Manau, kad ir daugelis jūsų buvote. Vėliau jau ir praeiti buvo neįmanoma. Tai dar aplankiau parodas namų interjero ir vaikų prekių pristatymus. Šiaip pamatyti smagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toblera: 04 lapkričio 2011 - 19:21
Sveikutės!
Taip, yra galimybės ir tikriausiai dirbsiu mokykloje, bet ne su mažiukais rolleyes.gif Dar dėlioju pliusus ir minusus doh.gif


O Vilniaus Litexpo tikrai nieko gero... Labai nieko gero - eilėse prastovėjom ir užpakaliais apsitrynėme doh.gif . Norint ką įsigyti, reikėjo turėti su direktorium blatą turėti ir už rankos tampytis, bei reketuoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 03, 15:18)
smile.gif Kviečiame darželinukus į Kaziuko mugę. Prekiauja, ragauja, mainosi, perka ... rolleyes.gif Dar švenčiame kartu Užgavėnes.

Va mums irgi labai patinka švęst Užgavėnes... Vaikams tai patikdavo kieme Morės deginimas... žiemos išvarymas... žaidimai... thumbup.gif
Bet jau antri metai, kai Užgavėnės per atostogas... verysad.gif
Atsakyti