Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(agė-melagė @ 2011 10 31, 19:41)
Taip kad laukiam iš jūsų naujienų, kaip sekėsi susikurti dienoraštį  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Ačiū už padrąsinimą. Jau turiu ir aš savo dienoraštį... 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 04, 00:03)
NU kaip kitaip  tą veiksmą pavadinti - niekam nereikalingas, o paliktas - akis bado ir praeit ramiai neleidžia  lotuliukas.gif
thumbup.gif

NU TIK TAIP lotuliukas.gif AIŠKU
AŠ RYT IRGI APSIDIRBSIU. MŪSIŠKIŲ DAUGUMĄ Į LITEXPO IŠVAŽIUOJA, BET AŠ SAVANORIŠKAI PASIRINKAU APSIDIRBIMĄ. SAVOTIŠKAS PASIRINKIMAS, AR NE?
Papildyta:
QUOTE(domassss @ 2011 11 04, 00:05)
Ačiū už padrąsinimą. Jau turiu ir aš savo dienoraštį... 4u.gif

tongue.gif ADRESIUKĄ ADRESIUKĄ MALONĖK mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 11 03, 23:33)
Jergau, gal susirgsiu ir numrrrr... net nesulaukus tų kitų metų... Neeeeeee huh.gif - tokiu tempu tik į kapus  g.gif




Baik.... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 11 04, 00:09)

NETAMPYK NERVŲ lotuliukas.gif ADRESIUKĄ PRAŠYTUME ax.gif
Atsakyti
Labas sauniosios pradinukes,
Kazkaip vis nerandu laiko parasyti ir atsiusti jums kazko naudingo, tik paskaitau ir begu. Siemet jau mano treciokai, tai visokiu niuansu ir nesklandumu buna,o ypac kai eini laikinas pareigas ir lauki griztanciu nestukiu. Tikiuosi, akd gerai pailsesit ir naujai kibsit i darba. Ar pastas nepasikeites, noriu permesti keleta minciu. Kazkada gavau el. pastu duomenys, jei viskas ok, imesiu keleta darbeliams ideju ir vertinimui cia kai ka radau internete.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 04, 00:08)

tongue.gif ADRESIUKĄ ADRESIUKĄ MALONĖK  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Nu dar noriu pasikrapštyt... dar toks plikas basas.... ax.gif lotuliukas.gif

Gal vėliau.... mirksiukas.gif Nedrįstu dar....



Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2011 11 04, 00:11)
Nu dar noriu pasikrapštyt... dar toks plikas basas.... ax.gif  lotuliukas.gif

Gal vėliau.... mirksiukas.gif Nedrįstu dar....

biggrin.gif drinks_cheers.gif BET TIKRAI ĮDOMŪS IR TIE PIRMIEJI ŽINGSNELIAI
Papildyta:
QUOTE(lamur @ 2011 11 04, 00:11)
Ar pastas nepasikeites, noriu permesti keleta minciu. Kazkada gavau el. pastu duomenys, jei viskas ok, imesiu keleta darbeliams ideju ir vertinimui cia kai ka radau internete.

NE NEPASIKEITĘS. LAUKIAM mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 03, 16:33)
Mergaitės, turiu prašymą. Gal kuri turite fonogramą ir įdainuotą dainelę apie kiškius, kurią nesunkiai galėtų išmokti pirmokai? ax.gif


Kažką radau apie kiškį. Dedu į paštą...


Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 04, 00:15)
biggrin.gif  drinks_cheers.gif BET TIKRAI ĮDOMŪS IR TIE PIRMIEJI ŽINGSNELIAI
Papildyta:



Kantrybės.... kantrybės.... lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 11 04, 00:11)
NETAMPYK NERVŲ  lotuliukas.gif ADRESIUKĄ PRAŠYTUME ax.gif


Į a.ž. nusiunčiau...
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 11 04, 00:41)
Labukas, na kaip pailsėjot? Man didžiausia palaima, kad nereikia pamokoms ruoštis. Šias dienas mes dirbam, bet tas darbas visai geras, nueini, popieriukus susidėlioji, kažką pataisai, gėles apžiūri ir kol vaikai susikelia jau ir grįžti. Kaip gerai, kad nereikia tampytis krepšių, vaikštau tik su rankine, ech kaip gerai. Matau jau gvildenate kalėdų temą, dar nieko nemąstėm ką darysim, o jau reikėtų. Na tai dar pailsėkim, nes dienos tai tirpsta mirksiukas.gif



Maniau, kad tik aš su dideliausiais krepšiais kaip turgaus bobutė į mokyklą raunu kieivieną dieną drinks_cheers.gif Ir tai dar į tuos krepšius ne visos priemonės siūlomos sudėtos lotuliukas.gif

Ar darėt kas bandymą su vandeniu, feiriu ir siūlais? Ir šiaip apie bandymus ir eksperimentus, ne visada viskas pasiseka juk, ar ne? Aš šukom įelektinti neradau klasėj nė vieno vaiko su vilnoniu megztiniu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Einu į mokyklą kiekvieną dieną. Atsiribojau nuo visokių darbų. Bandžiau pildyt žurnalą (pas mus dar popierinis), nekyla rankos. Norisi atokvėpio, jokių minčių apie darbą. Tad sėdžiu, gėriuosi savo vaikų darbais, kuriais pasipuošiau klasę wub.gif Pasakiškai gražu ir visiems, kas pamato, patinka thumbup.gif Nufotografuosiu ir įmesiu paštan. Gal ir jūs išbandysit. Technika seniai aiški, tik idėja pamatyta internete mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenele04 @ 2011 11 03, 22:12)
Nusiunčiau daineles, kurias turėjau namuose. Gal patiks  4u.gif

biggrin.gif Ačiū greituolyte Šypsenyte ir šaunioji Domassss. Jūsų siuntinukai mane labai pradžiugino. yahoo.gif
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2011 11 03, 22:06)
Lutute, gal per skype galėčiau pabandyti nusiųsti, nes kažko arba nemoku arba neleidžia siųsti.

Ačiū, ninkute, už gerus norus. Deja, skype nesinaudoju. Vyras neleidžia biggrin.gif , sako, kad per skype daug virusų prileisiu į kompą. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 04 lapkričio 2011 - 09:08