Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(sypsenele04 @ 2011 11 03, 21:06)
Lutute, ar fonograma su natom netiktų? Ar labai reikia ir įdainuotos dainelės? Nelabai sekasi abiejų variantų surasti mastau.gif

Atsiųsk, šypsenėle, tiks Tavo pasiūlytas variantas 4u.gif , nes aš jau gerą pusdienį naršau internete, bet ...kol kas rezultatai niekiniai. Labai gaila, kad neradai įdainuotos dainelės, nes iš manęs prastoka dainininkė. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 03 lapkričio 2011 - 20:29
Kažką turiu apie kiškutį. Jei pavyks įkelti, tai pabandysiu.
Atsakyti
Nebloga matematikos nuoroda antrokams
http://www.scribd.co...-Baltracker-net
Atsakyti
Lutute, gal per skype galėčiau pabandyti nusiųsti, nes kažko arba nemoku arba neleidžia siųsti.
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 03, 21:28)
Atsiųsk, šypsenėle, tiks Tavo pasiūlytas variantas.


Nusiunčiau daineles, kurias turėjau namuose. Gal patiks 4u.gif
Atsakyti
Labukas, na kaip pailsėjot? Man didžiausia palaima, kad nereikia pamokoms ruoštis. Šias dienas mes dirbam, bet tas darbas visai geras, nueini, popieriukus susidėlioji, kažką pataisai, gėles apžiūri ir kol vaikai susikelia jau ir grįžti. Kaip gerai, kad nereikia tampytis krepšių, vaikštau tik su rankine, ech kaip gerai. Matau jau gvildenate kalėdų temą, dar nieko nemąstėm ką darysim, o jau reikėtų. Na tai dar pailsėkim, nes dienos tai tirpsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 03, 20:28)


paieškok visuose paštuose prie muzikos.
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 11 03, 22:01)
Nebloga matematikos nuoroda antrokams
http://www.scribd.co...-Baltracker-net



O iš čia ar galima parsisiųsti? Man tai neduoda. O jums?
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2011 11 03, 21:52)
O iš čia ar galima parsisiųsti? Man tai neduoda. O jums?

neduoda. kaip suprantu - mokama
Atsakyti
Sveikos,
na visiškas išprotėjimas - ketvirtokėms jau galvoti apie pirmokus ir dar jų tėvus doh.gif Siaubas - kaip reikia viską spėt aprėpt ir dar gerai padaryt? ???????? Žinot, kolegės, jau visai pradedu džiaugtis, jog ateityje mano planai pradėjo suktis kiton nuo pradinių klasių mokytojos darbo pusėn... Nespėju net forume su jumis, nors tikrai bendradarbiaujant čia žymiai lengviau dirbti, kasdienybėje džiaugiuosi , jog yra kelios laisvos dienos apsidirbt verysad.gif - o kur čia dar mintys apie kitus visai metus... Jergau, gal susirgsiu ir numrrrr... net nesulaukus tų kitų metų... Neeeeeee huh.gif - tokiu tempu tik į kapus g.gif

O taip šiandien džiaugiausi, jog beveik viską apsidirbau praeities liekanas ir galėsiu jau kurti Sveikuolių sveikuolius, parodomąją pamoką, kalėdas...... O čia dar pirmokai - blink.gif doctor.gif protest.gif ILSĖKIMĖS darbštuolytės! Skirkime laiko saviškiams. Pačios matot - tai pats nedėkingiausias darbas pasaulyje bash.gif

LAISVĘ PAPŪGOMS sunglasses2.gif vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2011 11 03, 23:15)
neduoda. kaip suprantu - mokama


Jau siunčiu į paštą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rutagra @ 2011 11 03, 23:33)
Sveikos,
na visiškas išprotėjimas - ketvirtokėms jau galvoti apie pirmokus ir dar jų tėvus  doh.gif  Siaubas - kaip reikia viską spėt aprėpt ir dar gerai padaryt? ???????? Žinot, kolegės, jau visai pradedu džiaugtis, jog ateityje mano planai pradėjo suktis kiton nuo pradinių klasių mokytojos darbo pusėn... Nespėju net forume su jumis, nors tikrai bendradarbiaujant čia žymiai lengviau dirbti, kasdienybėje džiaugiuosi , jog yra kelios laisvos dienos apsidirbt  verysad.gif  - o kur čia dar mintys apie kitus visai metus... Jergau, gal susirgsiu ir numrrrr... net nesulaukus tų kitų metų... Neeeeeee huh.gif - tokiu tempu tik į kapus  g.gif

O taip šiandien džiaugiausi, jog beveik viską apsidirbau praeities liekanas ir galėsiu jau kurti Sveikuolių sveikuolius, parodomąją pamoką, kalėdas...... O čia dar pirmokai -  blink.gif  doctor.gif  protest.gif  ILSĖKIMĖS darbštuolytės! Skirkime laiko saviškiams. Pačios matot - tai pats nedėkingiausias darbas pasaulyje  bash.gif

LAISVĘ PAPŪGOMS  sunglasses2.gif  vacation4.gif

OHO KIEK EMOCIJŲ lotuliukas.gif BET GERIAUSIA TAI APIE APSIDIRBIMĄ mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
NU kaip kitaip tą veiksmą pavadinti - niekam nereikalingas, o paliktas - akis bado ir praeit ramiai neleidžia lotuliukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti