Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 02, 19:53)
šiandien raktelį išsiunčiau sypsenelei04. Sveikinu ją.

4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinimai šypsenėlei. Pagaliau ir jai prasivėrė trys lobių skrynelės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 02 lapkričio 2011 - 19:23
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 02, 19:53)
Sveikos,

šiandien raktelį išsiunčiau sypsenelei04. Sveikinu ją ir dar kartą prašau saugoti mūsų lobį. Elgtis atsakingai, nieko netrinti.

Sveikutės 4u.gif
Dėkoju Peliukui ir visoms mergaitėms už pasitikėjimą. Labai pradžiugino Jūsų dovana – AUKSINIS raktelis smile.gif Nemaniau, kad kada nors tiek lobių pasiseks surasti ... thumbup.gif Prižadu elgtis labai atsakingai.
Šiltų atostogų visoms! user posted image
Atsakyti
Kažkas ne taip su nuoroda g.gif
Atsakyti
QUOTE(rollick @ 2011 11 02, 10:55)
  ale kada jus ruosiat tuos spektakliukus? mano vaiaki po pamoku varo i burelius( beveik puse klases) .. pamoku metu (pvz. kuno k.) grieztai uzdrausta uzsisimt pasaliniais darbais.. tikra nesamone.


Pritariu... smile.gif

Mes irgi, kol galim, tol organizuojam kitokią veiklą, dažniausiai kviečiamės ką nors pas save į svečius...


Papildyta:
paštas kad pasikeitęs.... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 02, 21:53)
Sveikos,

šiandien raktelį išsiunčiau sypsenelei04. Sveikinu ją ir dar kartą prašau saugoti mūsų lobį. Elgtis atsakingai, nieko netrinti.


Sveikinimai šypsenėlei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2011 11 02, 18:51)
laba
prie to paties, gal kuri prisiminsit, ko reikia vyr. mokytojui ar kur apie tai rasoma, gal kokia nuoroda ar pan. nes ir labai domina  blush2.gif  cia as gal viena tokia dar tik mokytoja...  blush2.gif pirma leliukus augint pradejau, o atestuotis nespejau...  4u.gif

Ne viena ir aš tokia, irgi būtų įdomu sužinoti ko reikia.
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 11 02, 22:20)
Sveikinimai šypsenėlei 4u.gif

Ir aš nuoširdžiausiai sveikinu Šypsenėlę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuko_mama @ 2011 11 02, 18:51)
laba
prie to paties, gal kuri prisiminsit, ko reikia vyr. mokytojui ar kur apie tai rasoma, gal kokia nuoroda ar pan. nes ir labai domina  blush2.gif  cia as gal viena tokia dar tik mokytoja...  blush2.gif pirma leliukus augint pradejau, o atestuotis nespejau...  4u.gif


Ne viena blush2.gif .

janiku,nuorodoj nieko gero nerodo biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikutės,
Būsimos pirmokų mokytojos ar jūs darote kokius nors renginius su priešmokyklinukais (neskaitant vasaros)? Ar jau lankotės darželiuose, rengiate kažkokius renginius, vedate tėvų susirinkimus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 02 lapkričio 2011 - 22:38
http://www.smm.lt/prtm/mkt/index.htm atestacijai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(riešutasgilė @ 2011 11 03, 00:43)

aciu 4u.gif
Atsakyti
o aš kaip tik vakar pradėjau popierizmą dėliotis atestacijai, stebėtojų sulauksiu šį mėn. doh.gif
Atsakyti