Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

DIDELIS DĖKUI http://allegro.pl/scrapbooking-76698, o čia grožybes
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 11 01, 09:19)


AČIŪ biggrin.gif
Atsakyti
Jau bendraujate karnavalo tema. O kaip pas Jus vyksta mokykloje? Ar vaidinate atskiroms klasėms ar jungiatės visos klasės kartu? Pas mus tai darome bendrą visų klasių vaidinimą ir tikrai pasiteisina. Vieni būna kiškučiais, kiti nykštukais ir t.t.
Atsakyti
[CODE]
QUOTE(agė-melagė @ 2011 10 31, 19:41)
Man patogiausiai buvo blogger'is.  Be to, galit bandyti ir kitokiais adresais registruot savo tinklaraštį, pvz.: blogas.lt
Taip kad laukiam iš jūsų naujienų, kaip sekėsi susikurti dienoraštį  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

smile.gif Ačiū už išsamią tinklaraščio kūrimo pamokėlę 4u.gif Pamėginau susikurti savąjį bloger'į. Gan sėkminga pradžia. Patogus ir nesudėtingas valdymas. Dėkui dar kartelį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,

vykdau savo pažadą. Nuskenavau Bortkevičiaus testus 4 klasei. Siunčiu į paštą. Senąjį laiškelį ištrinsiu.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 11 01, 21:56)
Sveikos,

vykdau savo pažadą. Nuskenavau Bortkevičiaus testus 4 klasei. Siunčiu į paštą. Senąjį laiškelį ištrinsiu.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, atostogos - geras dalykelis smile.gif as kibau i savo mokslus.. vis namu darbu nepadarau g.gif del karnavalo - mes jau daug metu vaziuodavom i spektaklius. siais metais liepe daryt kaska.. ryt bus posedis tai lies jauciu ir ta temike. kaskada su pirmokais vaidinom zuikis puikis. l. gerai gavos. (mano daba ketvirtokai). dar kaskada kvietem pepe. irgi fainai - visus ijungia .. ale kada jus ruosiat tuos spektakliukus? mano vaiaki po pamoku varo i burelius( beveik puse klases) .. pamoku metu (pvz. kuno k.) grieztai uzdrausta uzsisimt pasaliniais darbais.. tikra nesamone.
o del tinklalapio kurimi - galkas galit pasakyt kaip sukurt kad ivedus google koki raktini zodi ismestu tavo svetaine.. ? nepagaunu sito blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 11 01, 20:46)
[CODE]
smile.gif Ačiū už išsamią tinklaraščio kūrimo pamokėlę 4u.gif Pamėginau susikurti savąjį bloger'į. Gan sėkminga pradžia. Patogus ir nesudėtingas valdymas. Dėkui dar kartelį drinks_cheers.gif

Nėr už ką smile.gif Lauksim pakviečiant į svečius rolleyes.gif biggrin.gif

QUOTE(rollick @ 2011 11 02, 10:55)
o del tinklalapio kurimi - galkas galit pasakyt kaip sukurt kad ivedus google koki raktini zodi ismestu tavo svetaine.. ? nepagaunu sito  blush2.gif

Google, mano supratimu, greičiau pagauna tuos žodžius, kuriuos įrašai antraštėje. Aš parašiau tekstą su mano vaikų vardais. Ir db, parašius du iš jų, visada google pirmu numeriu išmeta mano dienoraščio adresą. Tai, jei kam iš draugų noriu pasiūlyt aplankyt mano užrašus, sakau, kad paieškoj įrašytų dviejų mano vaikų vardus ir viskas. gal aiškiai paaiškinau?
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 11 01, 10:44)
4u.gif Sveikos miekos koleges. Pirmiausiai su ATOSTOGOMIS.. Dabar turiu klausimėlį, žinau kad buvo rašyta, bet reikia labai daug perskaityti. O domintų ko reikia norint atestuotis metodininkui. Galima ir į až arba gal kas atsimena kur maždaug buvo rašyta. Dėkui

Ir mane labai tai domintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 11 01, 11:44)
4u.gif Sveikos miekos koleges. Pirmiausiai su ATOSTOGOMIS.. Dabar turiu klausimėlį, žinau kad buvo rašyta, bet reikia labai daug perskaityti. O domintų ko reikia norint atestuotis metodininkui. Galima ir į až arba gal kas atsimena kur maždaug buvo rašyta. Dėkui


laba
prie to paties, gal kuri prisiminsit, ko reikia vyr. mokytojui ar kur apie tai rasoma, gal kokia nuoroda ar pan. nes ir labai domina blush2.gif cia as gal viena tokia dar tik mokytoja... blush2.gif pirma leliukus augint pradejau, o atestuotis nespejau... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuko_mama: 02 lapkričio 2011 - 18:52
Sveikos,

šiandien raktelį išsiunčiau sypsenelei04. Sveikinu ją ir dar kartą prašau saugoti mūsų lobį. Elgtis atsakingai, nieko netrinti.
Atsakyti
4u.gif Gal nesupyks tai http://www.smm.lt/pr...ex.htmdalinuosi info
Atsakyti