Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(smėlė @ 2011 11 09, 12:09)
Laba diena visiems  smile.gif
kas žinote, pasakykite, kiek MT tyrimų daro, kad pamatytų IS židinius? Jei galvos MT yra be pakitimų, ar tai reiškia, kad viskas gerai ir stubure?
Ačiū  4u.gif


o man kažkodėl tik galvos daro ir vienas gydytojas yra pasakęs- man svarbu, kad galvoj nedaugėtų..taupo turbūt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 11 10, 10:47)
o man kažkodėl tik galvos daro ir vienas gydytojas yra pasakęs- man svarbu, kad galvoj nedaugėtų..taupo turbūt  smile.gif


mano vyrui irgi tik galvos tedaro... ir dabar, kai dalyvauja projekte ir MR daro daznai, bet tik galvos...
Atsakyti
Norejau paklausti ar kam yra buve nuo avonexo, kad raumenys isitemptu ir skausmingai, man atsirado toks pojutis trecia diena po pirmos injekcijos. Tai nzn ar cia salutinis poveikis reiskiasi, ar cia ligos simptomas unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 11 10, 20:20)
Norejau paklausti ar kam yra buve nuo avonexo, kad raumenys isitemptu ir skausmingai, man atsirado toks pojutis trecia diena po pirmos injekcijos. Tai nzn ar cia salutinis poveikis reiskiasi, ar cia ligos simptomas unsure.gif  g.gif

man nuo avonexo taip nebuvo, panasiai buvo nuo betaferono, raumenys isitempdavo, lyg meslungis, net poodines melynes atsiradavo, tai ir paskyre avonexa.
Atsakyti
nu bliamba jei taip ir toliau bus tai man tures keisti vaistus, nes net masinos negaliu normaliai vairuot kaip koja sutraukia skausmingai. Bet jeigu man nuo silpniausiu puses injekcijos tokios problemos, kas bus jei kitus paskirs fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 11 10, 11:47)
o man kažkodėl tik galvos daro ir vienas gydytojas yra pasakęs- man svarbu, kad galvoj nedaugėtų..taupo turbūt  smile.gif


Ačiū už atsakymus. Man dažnai svaigsta galva, jaučiuosi tarsi būčiau lengvai apsvaigus, kartais kojos kaip vatinės atrodo. Padarė galvos MR, kaklo kraujagysles ištyrė - viskas gerai. Neurologę išrašė Tanakano ir Trankseno. Lyg ir geriau tapo. O dabar vėl... Tas svaigimas jau taaaaaaaip atsibodo doh.gif Kažkaip užklydau į šį forumą. Galvoju, o gal man IS? Pasiskaitinėjau, pati diagnozes nustatinėju sau blush2.gif Bet svarbiausia, noriu paskyti, kad šiame forume optimizmo tiek, kad užtektų ir visiems kitiem ir dar liktų bigsmile.gif Jūs tokios šaunuolės, apkabinu visas ir linkiu aplinkinių supratimo ir palaikymo ir kuo stipriausios sveikatėlės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
MB pasigavo kazkoki virusa tokiais dregnais orais verysad.gif ,o kazkaip sunkiai sekasi gydytis- mazai ka padeda lasiukai nuo slogos ir GRIPEXAS.Matyt, Betaferonas silpnina vaistu veikima. Temperaturos nera, bet jauciasi,kaip vatinis... angel_sadangel.gif ,traukia ji tiesiog prie zemes...bet apetitu nesiskundzia , tik nori kazkaip vaisiu, darzoviu. rolleyes.gif
Atsakyti
Virusai ir persalimai mus pakerta stipriai, kai buvau sveika galejau ir su temperatura varinet, db persalus vos is lovos islipu, galva sukasi, silpna, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 11 14, 11:20)
Virusai ir persalimai mus pakerta stipriai, kai buvau sveika galejau ir su temperatura varinet, db persalus vos is lovos islipu, galva sukasi, silpna,  doh.gif


man irgi siuo metu labai ant darzoviu patrauke smile.gif turbut vitaminu norisi ax.gif o jus nuo gripo skiepus darotes? as praeita savaite turejau viena, tai gyd. sake labai gerai sustiprinti imunine sistema, ypac ziemos metu thumbup.gif
Atsakyti
as niekuomet nebuvau gripu sirgus, pernai gydytoja ikalbejo pasiskiepint ir ka-pirma karta gyvenime sirgau gripu, tai siemet net nekalbejau kai pasiule..ir siaip apie tuos visokius skiepus labai priestaringos nuomones, gal merginos turi kokiu nuorodu, as kazka skaicius, ir ziurejus rusiskas laidas kad skiepai isvis nera geras daiktas, bet cia gal kaip kam iseina..
Atsakyti
Kiek zinau yra daug gripo atmainu, o nuo visu pasiskiepyti neimanoma, pati niekad nesiskiepiau, bet kas is pazistamu skiepijosi, po skiepo persirgo dar stipriau nei iprasta, tad manau nera veiksmingas dalykas:-)
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 11 14, 19:29)
Kiek zinau yra daug gripo atmainu, o nuo visu pasiskiepyti neimanoma, pati niekad nesiskiepiau, bet kas is pazistamu skiepijosi, po skiepo persirgo dar stipriau nei iprasta, tad manau nera veiksmingas dalykas:-)


pfff... mane apgavo tada doh.gif
Atsakyti