Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Man daktare liepe puse susileist i sedmenis pirma karta, tai as taip ir leidausi puse, tai kas bus kai visa susileisiu:) bet gal i sedmenis leciau suveikia nes salutinius pajutau po 5 val kazkur. is ryto viskas praejo, bet db dar galva pradejo skaudet:)
Atsakyti
Kai tik pradejau leisti avonexa tai irgi panasiai buvo, bet dabar ir be ibupromo galiu, rytais buna tik galva skauda ir kojas suka g.gif Buvau siandien pratesti savo neigalumo, po savaites lauksiu atsakymo. doh.gif sake tikriausiai tokia pacia ir paliks.O man dvi dienas taip degina kairia puse, juosmeni. Net nesuprantu ar degina ar salti jauciu, kad tik baisiau nebutu... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pas mane tai pastovus pedos deginimas, geriau gabapentina, tuo metu geriau buvo, db nustojau gerti nes nuo jo jauciuosi kaip isgerus pastoviai. Teko ir avaline pakeisti, nuo aukstakulniu i bekulne ir, kad jokio spaudimo nebutu, nes peda lb jautri. Daktaru vis klausiu ar nera kitu budu ta deginima suzinti, bet jie kaip viasada nieko nezino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2011 11 08, 20:45)
Pas mane tai pastovus pedos deginimas, geriau gabapentina, tuo metu geriau buvo, db nustojau gerti nes nuo jo jauciuosi kaip isgerus pastoviai. Teko ir avaline pakeisti, nuo aukstakulniu i bekulne ir, kad jokio spaudimo nebutu, nes peda lb jautri. Daktaru vis klausiu ar nera kitu budu ta deginima suzinti, bet jie kaip viasada nieko  nezino smile.gif

As irgi gabapentina pradejau gerti, viena karta man jau padejo, tikiuosi ir dabar pades, nes toks nemalonus jausmas doh.gif
Atsakyti
Ir as gabapentina geriu, uztirpus ranka, krutine, nugara-parase 2x dienoj, bet kad tada is lovos neislipsiu doh.gif vakare isgerus dar ryte lengvai apsvaigus jauciuosi, vairuoju kaip ikalus verysad.gif
Atsakyti
Ziuriu visiems ta gabapentina skiria:-) bet as db bandau apsieiti be jo, nes jis turi tiek salutiniu, turbut bus dienu kai labiau jo reikes. Beto sitam deginimui ir raminamieji kazkiek padeda. Jei lb degina puse tabletes isgeriu, dar ir depresine nuotaika issklaido.
Atsakyti
uhhh doh.gif as jau keturis menesius sergu ir nieks neduoda jokiu vaistu, turiu tik keleta vitaminu verysad.gif vienos rankos pirstai lengvai patirpe, kitos tiesiog suparalizuoti, nieko negaliu kelti su ja, nejauciu... o dar visa ranka taip niezti kad galiu iki kraujo prikrapstyti.... vat ruteleee26, js naujoke bet kaip suprantu jau gydymas paskirtas? g.gif
dar klausymelis apie vaistus, ar jie pasalina simptomus?
Atsakyti
MB pabandys i ozono terapija nueit, gal blogiau nepasidarys? g.gif
Atsakyti
Laba diena visiems smile.gif
kas žinote, pasakykite, kiek MT tyrimų daro, kad pamatytų IS židinius? Jei galvos MT yra be pakitimų, ar tai reiškia, kad viskas gerai ir stubure?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2011 11 09, 00:32)
uhhh  doh.gif  as jau keturis menesius sergu ir nieks neduoda jokiu vaistu, turiu tik keleta vitaminu  verysad.gif  vienos rankos pirstai lengvai patirpe, kitos tiesiog suparalizuoti, nieko negaliu kelti su ja, nejauciu... o dar visa ranka  taip niezti kad galiu iki kraujo prikrapstyti....  vat ruteleee26, js naujoke bet kaip suprantu jau gydymas paskirtas? g.gif
dar klausymelis apie vaistus, ar jie pasalina simptomus?


As ir panasiai sergu, tik uzvakar susileidau pirma injekcija interferonu, tai kolkas pajutau tik salutini poveiki, o del pagerejimo jei toks ir bus,manau reikia palaukti dar bent pora menesiu, tada ir bus matyt ar jie sumazino simptomus,beto kiekvienam individualiai, vieniems interfetonai lb padeda, kiti blogiau jauciasi:-( as db bandau ieskot informacijos kaip pagerinti savijauta uzsienio saituose, tai visur raso,kad lb svarbu mityba,atsisakyti riebaus maisto, kuris dar lb paskatina uzdegimini procesa organizme:-)
Atsakyti
[quote=ruteleee26,2011 11 09, 11:33]
As ir panasiai sergu, tik uzvakar susileidau pirma injekcija interferonu, tai kolkas pajutau tik salutini poveiki, o del pagerejimo jei toks ir bus,manau reikia palaukti dar bent pora menesiu, tada ir bus matyt ar jie sumazino simptomus,beto kiekvienam individualiai, vieniems interfetonai lb padeda, kiti blogiau jauciasi:-( as db bandau ieskot informacijos kaip pagerinti savijauta uzsienio saituose, tai visur raso,kad lb svarbu mityba,atsisakyti riebaus maisto, kuris dar lb paskatina uzdegimini procesa organizme:-)
Beje patarciau uztirpusius pirstus ar ranka mankstint, man buvo lb uztirpe 2 pirstai, buvo toks jausmas lyg ju isvis nebutu ir jie buvo silpni, tai reabilitacijoje man paskyre spec manksta butent tai plastakai, dar pati nusipirkau toki gumini, kur skirtas plaskos raumenims treniruot ir kasdien ji spaudziau po 100 kartu, po keliu savaiciu vel pajauciau pirstus ir jie atgavo savo jega.
Atsakyti
QUOTE(smėlė @ 2011 11 09, 09:09)
Laba diena visiems  smile.gif
kas žinote, pasakykite, kiek MT tyrimų daro, kad pamatytų IS židinius? Jei galvos MT yra be pakitimų, ar tai reiškia, kad viskas gerai ir stubure?
Ačiū  4u.gif


neesu eksperte, bet man dare du tyrimus nes galvos smegenys svarios buvo, o vat rezultatas parode keleta zidinuku stuburo smegenyse...
Atsakyti