Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(deimante88 @ 2012 04 17, 18:21)
man po solumedrolio sutrikes buvo visas menstruaciju ciklas po kiek laiko normalizavosi bet atsirado labai daug kitu pasaliniu poveikiu  doh.gif


Aš jį jau 3 metus gaunu, tai visada sutrinka ir pusmečiui ir ilgiau, bet čia dabar kraujuot pradėjau, truputi išsigandau, bet manau, gal čia taip organizmas valos, nes valgyt nenoriu, geriu daug skysčių, tikiuosi, kad taip turi būti, nes nebenoriu daugiau, jau ir taip ten išsiderino viskas, kas galėjo išsiderint. O kiek laiko jums reikia atsigaut, na, kad vėl grįžtų jėgos, nes aš ir taip nelabai tos sveikatėlės turiu, o po šito vaistuko, tai išvis va lovo pūpsau?
Atsakyti
QUOTE(Maratyna @ 2012 04 17, 16:04)
Labas "kolegės" turiu klausimą, šiandien baigiau soulumedrolio kursą ir jua vakar pastebėjau, kad negausiai kraujuoju, mėnesinės baigėsi prieš 5 dienas, kaip manot vewrta sunerimti? Soulumedrolis man ne naujiena, bet tas kraujavimas dar nebuvo, jis nėra gausus, bet vistiek, lyg mėnesinių pradžia. Gal čia tokia organizmo išsiderinimo reakcija, kaip manote? Pqtarkit, pasidalinkit...Ačiū, mergaitės .

manau tikrai gali buti salutinis vaistuku poveikis 4u.gif nebent blogai labai jausites, tada manau galit kreiptis i medikus.
nepamenu, ka man lasino ligonineje, reiketu susirasti israsa g.gif bet man pasiderines ciklas taipogi buvo, dar budama ligonineje labai stipriai kraujavau ir ne laiku. po vaistu jauciausi labai nekaip, atrode, kad sunku net is lovos iki WC nueit, grizus namo atsigavau gal tik po 2-3 savaiciu 4u.gif Laikykites ir galvokit, kad kiekviena diena jausites tik geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
: Laikykites ir galvokit, kad kiekviena diena jausites tik geriau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]

Ačiū, ir man prireikia apie poros savaičių, kol vėl išsijudinu, tik va ta kraujavimas...bet aš tikiuosi dabar, kad čia organizmas valosi smile.gif Visada visą tą lašinu su mintim, kad va jau po to lakstysiu, kaip tankas smile.gif Būkim sveikos, mielosios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maratyna @ 2012 04 18, 09:31)
Ačiū, ir man prireikia apie poros savaičių, kol vėl išsijudinu, tik va ta kraujavimas...bet aš tikiuosi dabar, kad čia organizmas valosi smile.gif Visada visą tą lašinu su mintim, kad va jau po to lakstysiu, kaip tankas smile.gif Būkim sveikos, mielosios 4u.gif

aciuks.gif tikrai taip, bus viskas gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maratyna @ 2012 04 17, 19:57)
Aš jį jau 3 metus gaunu, tai visada sutrinka ir pusmečiui ir ilgiau, bet čia dabar kraujuot pradėjau, truputi išsigandau, bet manau, gal čia taip organizmas valos, nes valgyt nenoriu, geriu daug skysčių, tikiuosi, kad taip turi būti, nes nebenoriu daugiau, jau ir taip ten išsiderino viskas, kas galėjo išsiderint. O kiek laiko jums reikia atsigaut, na, kad vėl grįžtų jėgos, nes aš ir taip nelabai tos sveikatėlės turiu, o po šito vaistuko, tai išvis va lovo pūpsau?

as nesijausdavau niekada prastai nuo lasaliniu , paskutini karat buvo pasalinis poveikis lauze kaulus ir isveze su greitaja. O siaip po lasaliniu jausdavausi gan neblogai
Atsakyti
QUOTE(Maratyna @ 2012 04 17, 19:57)
Aš jį jau 3 metus gaunu, tai visada sutrinka ir pusmečiui ir ilgiau, bet čia dabar kraujuot pradėjau, truputi išsigandau, bet manau, gal čia taip organizmas valos, nes valgyt nenoriu, geriu daug skysčių, tikiuosi, kad taip turi būti, nes nebenoriu daugiau, jau ir taip ten išsiderino viskas, kas galėjo išsiderint. O kiek laiko jums reikia atsigaut, na, kad vėl grįžtų jėgos, nes aš ir taip nelabai tos sveikatėlės turiu, o po šito vaistuko, tai išvis va lovo pūpsau?

Sveika 4u.gif gal cia ne tik vaistai, bet ir pavasaris, nes man lygiai tas pats blush2.gif tik jokiu laseliniu man nelasino, bet leidziu Avonexa. Kartais buna toks nedidelis kraujavimas blush2.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos megaites 4u.gif , jau puse metu neesu cia uzsukusi, o kodel net nezinau, tiesiog prie kompo visai neatsisedu. Nes praradau darba, o namie namu ruosa ir siaip visokiu rupesteliu. ax.gif
Man taip pat sis pavasaris nelabai geras, labai jauciuosi pavargusi, nors nzn nuo ko, silpna, ir kojos nenesa tiek kiek noreciau tik apie 200metru ir aliumba. O del menesiniu man irgi kazko uzstrigo ir va jau 3savaites veluoja doh.gif . O po solumedrolio ar prednisolono tai po 3men nesirgdavau taip isvaro organizma is rikiuotes. Siaubas doh.gif
Atsakyti
Mes - jau po ligonines smile.gif ,dabar beliks TA pas seimos gydytoja rolleyes.gif ,ir gero gastroenterologo paieskos.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif kur visos dingusios? Kaip sveikateles atsilus orams? Ar neveikia pavasaris? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 04 29, 23:53)
Sveikutes smile.gif kur visos dingusios? Kaip sveikateles atsilus orams? Ar neveikia pavasaris? smile.gif


Ne sveikute, bet sveikutis smile.gif Na, manes seniai jau niekas neveikia smile.gif tris kartus per peti pfu pfu pfu smile.gif Laikausi savo nusistatyto "naujo" gyvenimo budo ir dziaugiuosi gera sveikata. Viliuosi, kad jums visoms taip pat viskas puikiai smile.gif
Grazaus pavasario ir geros nuotaikos ! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 04 30, 07:40)
Ne sveikute, bet sveikutis smile.gif Na, manes seniai jau niekas neveikia smile.gif tris kartus per peti pfu pfu pfu smile.gif Laikausi savo nusistatyto "naujo" gyvenimo budo ir dziaugiuosi gera sveikata. Viliuosi, kad jums visoms taip pat viskas puikiai smile.gif
Grazaus pavasario ir geros nuotaikos ! smile.gif

Labai dziugu girdet silver, kad jus puikiai jauciates 4u.gif gal galima butu placiau apie jusu nauja gyvenimo buda, gal kazka sau pritaikysiu, nes taip norisi gerai jaustis ir daug ka nuveikti, kai uz lango grazus orai smile.gif
Atsakyti
Geriausias vaistas yra pozityvus mastymas.
Bjauriai jauciates, bet matote saule, galit uzuosti kvapus, gal dar vaikstote ir panaisiai. Kokia palaima tuomet apima suvokus , kad dar gyvenate.
Labai sunku iveikt liudnas mintis. Nustokite gailetis saves ir dejuoti-prasviesies tikrai gyvenimas. Susiraskit idomios veiklos ir stacia galva- neliks laiko niekams.

Negaliu dziaugtis sveikata, bet pavasari tarsi siela atgimsta:)
Atsakyti