Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Apart @ 2012 04 12, 08:37)
Labutis, kažkaip norisi sveiki sakyt, bet kaip ir netinka tas pasisveikinimas šiam forume, visada galvoju kaip pradėti.. biggrin.gif
Taip nurimęs forumas..kur senosios mergaitės  4u.gif
Man ta koja kur buvo nutirpus ir toliau kaista, tokie karščio pliūpsniai pereina.
Ar kas iš vis esat jautę, kad kaistų ?  4u.gif

Tai gali buti ir nuo isvarzos, jei tos puses saknele liecia, man del isvarzos su koja visokios nesamones darydavosi, degino, tirpdavo, saldavo doh.gif kai eufilina sulasino ligoninej kuriam laikui aprimo, bet neilgam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 04 12, 11:35)
sakyk, kad yra kas zino kaip jauciasi, ir uz bloga nusiteikima ispirtu i minkstaja  mirksiukas.gif  hihihi.gif



irnesakyk.gif sakys, kad jiems netaip...
Atsakyti
Labutis 4u.gif man kazkaip jau 4 metai be jokiu pablogejimu (tfu tfu tfu). thumbup.gif Visiskai negalvoju apie liga, bet kartais kai labai pavargusi einu miegot tai baisu, kad tik ryte viskas butu gerai, kad pablogejimas neateitu doh.gif jau 2 menesi vaikstau i aerobika, labai patinka ir kunas stangresnis, pilvukas mazeja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 12 balandžio 2012 - 15:30
QUOTE(simpatica @ 2012 04 12, 13:29)
Labutis  4u.gif  man kazkaip jau 4 metai be jokiu pablogejimu (tfu tfu tfu). thumbup.gif Visiskai negalvoju apie liga, bet kartais kai labai pavargusi einu miegot tai baisu, kad tik ryte viskas butu gerai, kad pablogejimas neateitu doh.gif  jau 2 menesi vaikstau i aerobika, labai patinka ir kunas stangresnis, pilvukas mazeja  thumbup.gif


Sutinku su jumis smile.gif as apie liga visiskai negalvoju, ir aukstakulnius nesioju ir daug begioju, sportuoju, jauciuosi visiskai sveika blush2.gif tik deja ranku pirstu padutes tokios nejautrios bet pripratusi prie to nes tas jausmas jau gerus puse metu kankina doh.gif
Gal kam irgi tokie pirstukai like? rolleyes.gif Kazkaip keista nes as jokiu vaistu nevartoju (neskaitant vitaminu) ir kartais pagalvoju kodel Neurologas nieko nesiulo, sako as gerai atrodau kol jauna gali be vaistu pabuti... kaip jusu nuomone i toki komentara? Kaip naujosios mamytes? ar jauciate pasikeitimu po nestumo? nestuke.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2012 04 12, 20:25)
Sutinku su jumis smile.gif as apie liga visiskai negalvoju, ir aukstakulnius nesioju ir daug begioju, sportuoju, jauciuosi visiskai sveika  blush2.gif  tik deja ranku pirstu padutes tokios nejautrios bet pripratusi prie to nes tas jausmas jau gerus puse metu kankina doh.gif
Gal kam irgi tokie pirstukai like? rolleyes.gif  Kazkaip keista nes as jokiu vaistu nevartoju (neskaitant vitaminu) ir kartais pagalvoju kodel Neurologas nieko nesiulo, sako as gerai atrodau kol jauna gali be vaistu pabuti... kaip jusu nuomone i toki komentara? Kaip naujosios mamytes? ar jauciate pasikeitimu po nestumo? nestuke.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Man kaires plastakos 2 pirstai ir dalis plastakos po pirmos atakos prarado jautruma, ka bedariau nepavyko atsikratyt sios problemeles, tai jau susigyvenau su ja smile.gif na mano neurologai sako geriau kuo anksciau pradeti vartoti vaistus, kad zidiniu nedaugetu o su jais ir simptomu, bet tu vaistu veikimas ir iki galo neaiskus, belieka tiketi, kad padeda smile.gif bet jeigu gera savijauta gal ju istikruju nereikia smile.gif
Atsakyti
Blogai,kad MB nenori atsisakyti ramento alkuninio.Jau gydytojai sake,kad butina atsisakyti, nes tai- tik meskos paslauga irnesakyk.gif .Siaip po namus,kieme,ar kai soka,sportuoja ir darbe - be jokio ramento puikiausiai.O kai tik i gatve( net 100 metru i parduotuve)-griebiasi ramento... doh.gif Nereikia jau jam visai, bet, galbut-kazkoks saugumo jausmas atsiranda?Su ramentu draugauja jau apie 4 metus( po mikroinsulto).
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 04 12, 09:37)
Labutis, kažkaip norisi sveiki sakyt, bet kaip ir netinka tas pasisveikinimas šiam forume, visada galvoju kaip pradėti.. biggrin.gif
Taip nurimęs forumas..kur senosios mergaitės  4u.gif
Man ta koja kur buvo nutirpus ir toliau kaista, tokie karščio pliūpsniai pereina.
Ar kas iš vis esat jautę, kad kaistų ?  4u.gif


Mane pastoviai kankino kaitimo ir deginimo pojutis, vienu metu per kelias kuno dalis, reikedavo nuskausminamuju vienu metu nes tai virsdavo skausmu unsure.gif db kaip ir nebero tokiu stipriu pojuciu


QUOTE(buenita87 @ 2012 04 12, 21:25)
Sutinku su jumis smile.gif as apie liga visiskai negalvoju, ir aukstakulnius nesioju ir daug begioju, sportuoju, jauciuosi visiskai sveika  blush2.gif  tik deja ranku pirstu padutes tokios nejautrios bet pripratusi prie to nes tas jausmas jau gerus puse metu kankina doh.gif
Gal kam irgi tokie pirstukai like? rolleyes.gif  Kazkaip keista nes as jokiu vaistu nevartoju (neskaitant vitaminu) ir kartais pagalvoju kodel Neurologas nieko nesiulo, sako as gerai atrodau kol jauna gali be vaistu pabuti... kaip jusu nuomone i toki komentara? Kaip naujosios mamytes? ar jauciate pasikeitimu po nestumo? nestuke.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Man metus laiko jau laikoosi tas islikes nejautrumas pirstuose, db kazkiek jau lyg ir geriau, arba tiesiog pripranti unsure.gif
Atsakyti
4u.gif , man 2 pėdos pirštai 3 metus buvo nutirpę, atsigavo , o dabar vėl mažiau jautrūs. Net nebesitikėjau, kad iš vis atsigaus.
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 03 26, 08:51)
Jus is Klaipedos?

Mano vyras gerai tiriamus vaistus, bet jam labai blogai su zarnynu ir as manau, kad nuo ju...

MB ,nors ir leidziamus gavo,taciau laaaabai sianakt pablogejo su zarnynu vel,vel spazmai, skausmai... irnesakyk.gif .Vel greituke( o kaime,tai kol atvaziavo is rajono verysad.gif )...norejo nevezt i ligonine,bet mate,kad blogai zmogiukui,tai i rajonine nuveze...tai kol kas palikau ten,bet ,kad ilgai nelaikys. doctor.gif .Reiks kaip nors ieskot gero gastroenterologo.Gal kas zinot Kaune?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prie dubysos: 16 balandžio 2012 - 11:51
QUOTE(Apart @ 2012 04 16, 07:55)
4u.gif , man 2 pėdos pirštai 3 metus buvo nutirpę, atsigavo , o dabar vėl mažiau jautrūs. Net nebesitikėjau, kad iš vis atsigaus.

bigsmile.gif super bigsmile.gif ir as tikiuos, kad man atsistatys thumbup.gif
Atsakyti
Labas "kolegės" turiu klausimą, šiandien baigiau soulumedrolio kursą ir jua vakar pastebėjau, kad negausiai kraujuoju, mėnesinės baigėsi prieš 5 dienas, kaip manot vewrta sunerimti? Soulumedrolis man ne naujiena, bet tas kraujavimas dar nebuvo, jis nėra gausus, bet vistiek, lyg mėnesinių pradžia. Gal čia tokia organizmo išsiderinimo reakcija, kaip manote? Pqtarkit, pasidalinkit...Ačiū, mergaitės .
Atsakyti
QUOTE(Maratyna @ 2012 04 17, 17:04)
Labas "kolegės" turiu klausimą, šiandien baigiau soulumedrolio kursą ir jua vakar pastebėjau, kad negausiai kraujuoju, mėnesinės baigėsi prieš 5 dienas, kaip manot vewrta sunerimti? Soulumedrolis man ne naujiena, bet tas kraujavimas dar nebuvo, jis nėra gausus, bet vistiek, lyg mėnesinių pradžia. Gal čia tokia organizmo išsiderinimo reakcija, kaip manote? Pqtarkit, pasidalinkit...Ačiū, mergaitės .


man po solumedrolio sutrikes buvo visas menstruaciju ciklas po kiek laiko normalizavosi bet atsirado labai daug kitu pasaliniu poveikiu doh.gif
Atsakyti