Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveika,
nu kazkokia nesamone. Kur cia nustate , kad jus sveika? IS jiems atrodo nekalta liga? Gal ten kokie sarlatanai toje komisijoje susirinke?
As buvau pries tris savaites, tai gavau 35 proc. darbinguma.
Atsakyti
Pabandykit skust komisijos sprendima. Man kazkada buvo sumazine grupe, apskundziau, vyko svarstymas Vilniuje. Vilniaus komisija apziurejo ir paklause kodel jie tave cia atsiunte, kad ir taip viskas aisku. Dave 2 gr. ir isleido. Daugiau mano komisijai nebuvo noro man mazint grupe 4u.gif





QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 29, 19:36)
Sveiki. Buvau komisijoj del neigalumo, del IS ir isvarzos operacija atlikta ir ka jus galvojat negavau jokios sad.gif pasirodziau jiems 100 proc. darbinga doh.gif  doh.gif

Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 29, 19:36)
Sveiki. Buvau komisijoj del neigalumo, del IS ir isvarzos operacija atlikta ir ka jus galvojat negavau jokios sad.gif pasirodziau jiems 100 proc. darbinga doh.gif  doh.gif

tai ir MB pernai is pradziu komisija norejo nuimt neigaluma. verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,
aš ir skundžiau vieną kartą - tais metais gulėjau su 2 pablogėjimais ir paliko trečią grupę. Tai parašiau ten vietoj, kad peržiūrėtų skundą vedėjai lyg, ir po kokios savaitės atėjo atsakymas, kad suteikta antra grupė(45% darbingumas), net nebekvietė ateiti.
Trečią turi duoti jei tik patvirtinta IS, dėl antros reikia, kad būtų pablogėjimų.
Nenusileisk tik, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 30 kovo 2012 - 09:00
Pas mane parasyta, kad 2 pablogejimai nuo nustatymo ir dar operacija stuburo daryta prie 2 men. tai vien del sitos operacijos duodavo visiems anksciau mad.gif jie man paaiskino, kad po nauju sugrieztejo tvarka ir kadangi as turiu aukstaji issilavinima ir pagal specialybe mano darbas kabinetinis, tai atceit mano esamos ligos nei kiek netrukdo ji dirbti ir dar motyvavo tuo, kad edss lb mazas. gal kas zinot koks turi buti edss pvz 3 grupei? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 30, 13:46)
Pas mane parasyta, kad 2 pablogejimai nuo nustatymo ir dar operacija stuburo daryta prie 2 men. tai vien del sitos operacijos duodavo visiems anksciau  mad.gif jie man paaiskino, kad po nauju sugrieztejo tvarka ir kadangi as turiu aukstaji issilavinima ir pagal specialybe mano darbas kabinetinis, tai atceit mano esamos ligos nei kiek netrukdo ji dirbti ir dar motyvavo tuo, kad edss lb mazas. gal kas zinot koks turi buti edss pvz 3 grupei? doh.gif

Radau internete:
EDSS 3–3.5 – vidutinė negalia, kai yra 1 FS, ar lengva negalia, kai >2 FS
EDSS 4–4.5 – santykinai sunki negalia, ribota kasdieninė veikla, reikalinga minimali pagalba, be pagalbinių priemonių nueina iki 300 metrų
EDSS 5–5.5 – negalia trikdo visos dienos aktyvumą, be pagalbinių priemonių gali nueiti iki 100 metrų
EDSS 6–6.5 – einant reikalingos pagalbinės priemonės, gali nueiti <20 metrų ar reikalingas vežimėlis ir (ar) reikalinga pagalba važiuojant
EDSS 7–7.5 – gali nueiti iki 2 žingsnių, reikalingas vežimėlis, reikalinga pagalba važiuojant
EDSS 8–8.5 – lovos ligonis, epizodiškai ar visą laiką, iš dalies ar visiškai nekontroliuoja dubens organų funkcijų ir (ar) negali efektyviai bendrauti, valgyti, ryti
EDSS 9–9.5 – lovos ligonis, visiškai nekontroliuoja dubens organų funkcijų, negali efektyviai bendrauti, valgyti, ryti

Tai va ruteleee26 nutirpimai, silpnumas, nuovargis darbui netrugdo doh.gif tokia jau tvarka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@gi: 30 kovo 2012 - 15:51
QUOTE(Apart @ 2012 03 30, 09:59)
Sveiki,
aš ir skundžiau vieną kartą - tais metais gulėjau su 2 pablogėjimais ir paliko trečią grupę. Tai parašiau ten vietoj, kad peržiūrėtų skundą vedėjai lyg, ir po kokios savaitės atėjo atsakymas, kad suteikta antra grupė(45% darbingumas), net nebekvietė ateiti.
Trečią turi duoti jei tik patvirtinta IS, dėl antros reikia, kad būtų pablogėjimų.
Nenusileisk tik, sėkmės  4u.gif


as ir vel eisiu invaliduma pirmais metais guliejau ligonineje 15 kartu ir gavau trecia grupe, tad nebezinau ka skirs si karta jau guliejau 2 kartus .. keistai jie skire tas grupes kartais atrodo kad pagal savo nuotaika g.gif
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2012 03 30, 17:49)
as ir vel eisiu invaliduma pirmais metais guliejau ligonineje 15 kartu ir gavau trecia grupe, tad nebezinau ka skirs si karta jau guliejau 2 kartus .. keistai jie skire tas grupes kartais atrodo kad pagal savo nuotaika  g.gif

jiems galvoti nebereikia, uz juos kompiuterine programa sugalvoja...suvede skaiciukus ir gavo atsakyma...
Atsakyti
Aciu merginos uz info smile.gif pas mane raso edss 1, tai del to ir negavau nieko turbut,bet tikejausi kad dar isvarzos operacija itakos ju sprendima, bet nieko. turbut nelabai ka pakeis jei ir apeliacija paduosiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 30, 17:11)
Aciu merginos uz info smile.gif pas mane raso edss 1, tai del to ir negavau nieko turbut,bet tikejausi kad dar isvarzos operacija itakos ju sprendima, bet nieko. turbut nelabai ka pakeis jei ir apeliacija paduosiu sad.gif

As su 1EDS buvau gavusi 3 grupe, tada dar jokiu simptomu nebuvo. Dabar turiu 3,5EDS tai 45% darbingumo. Anksciau buvo kad vien del ligos duodavo invaliduma, o dabar as sokiruota doh.gif
Atsakyti
O kaip del santoriju ? Gal kas ilgiau sergantieji galetu pasidalint info.
Kas turi jau nuo 40 % nedarbinguma ar butina, kad butu pablogejimas, ar galima gaut kiekvienais metais? Kazkur rase, bet nebeatseku arba taip miglotai parasyta, kad nesuvokiu- priklauso ar ne?
Kad mazesni bala turint tai tikrai zinau, kad net ir po atkritimo neduoda- nepriklauso.
Tai kaip cia su tais atkritmais turi but per metus ar ne ?

Atsakyti
Sveikinu su Šv. Velykomis!
Tegul pavasaris atnešą visiems po kibirą sveikatos!!! 4u.gif


user posted image
Atsakyti