Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(deimante88 @ 2012 03 23, 21:16)
geriami vaistai Gilenya

Kaip tik siandien apie juos skaiciau, bet negalvojau, kad taip greitai lt atsiras smile.gif o kodel vaistus keicia? Leidziamieji buvo neveiksmingi?
Atsakyti
pas mane ne tokie
Atsakyti
O kaip juos gauti?

Nemaniau , kad Lietuvoje jie jau kazkam skiriami. As tik skaitydavau apie juos.

Cia turbut jaunesniems skirta bus, o mums "seniukams" ar "be pazinciu" tai tik pasvajot tereikes...

Jetaus, gala gausiu nuo tu adatu- kad taip tabletyte, nebereiktu kaskart kankintis. Pavirtau i "begemota" su raudonomis dememis- skauda, bjauru - nekenciu. Ana diena pataikiau matyt ant kokios kraujagysles, tai dabar turiu raudonai violetine melyne tokio dydzio doh.gif Moterys mane supras tikiuos ka tai reiskia.

Ir dar. Tai kaip kovojate su nuovargiu. Gal kokie papildai ar vaistukai kokie geriami.
Nebezinau ka su savim daryt. Isplaunu indus, valgyt padarau ir kojos linksta, o kuna gelia jau kokie keli menesiai- kaip suvazineta. Miegu , ilsiuosi. Na tiesa dar biski dirbu (reikia gi kazkaip gyvent) bet jauciu , kad nebeistversiu jau to nuovargio. Patarkit ka daryt. Cia man jau kazkoks pataloginis nuovargis doh.gif

Laukiu patarimo is ilgiau sia liga seganciu, gal susiduret su tokia problemele.
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 23, 22:44)
Kaip tik siandien apie juos skaiciau, bet negalvojau, kad taip greitai lt atsiras smile.gif o kodel vaistus keicia? Leidziamieji buvo neveiksmingi?

leidziami man palei gydytojus netinka sad.gif o sitie lietuvoje nekompensuojami yra


QUOTE(juratema @ 2012 03 23, 23:25)
pas mane ne tokie

o kokie pas jus geremi ?

nes man dar tikslei nieko nezino po menesio zinosiu verdikta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2012 03 24, 14:19)
leidziami man palei gydytojus netinka sad.gif o sitie lietuvoje nekompensuojami yra
o kokie pas jus geremi ?

nes man dar tikslei nieko nezino po menesio zinosiu verdikta unsure.gif

O tai jus savo lesomis pirksit vaistus? jei jie nekompensuojami dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 24, 20:34)
O tai jus savo lesomis pirksit vaistus? jei jie nekompensuojami dar g.gif

ju musu valstybe nekompensuoja bet gydyma skire firmos kurios gamina tos vaistus
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2012 03 24, 19:47)
ju musu valstybe nekompensuoja bet gydyma skire firmos kurios gamina tos vaistus

tai vadinama vaistu studija, kol neuzregistruoti lt tol vykdomas tyrimas. Pas mane laquinimod
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 20, 13:11)
Knygute pirkau ligonineje vadinasi Dr Br. Spakausko atmintine sergantiems tarpslanksteliniu disku ligomis, bet nezinau ar knygynuose kur galima ja isigyti smile.gif jei norit galiu nufotkinti tuos 3 psl pratimu ir jums persiusti i el. pasta

Aciu uz geranoriskuma. Tevui knygutes solidziau atrodo, bandysiu susirasti knygute:)
Mano tevo ligos stazas labai ilgas. Jis sake, kad kazkur 35 -eriu metu jam buvo labai ilga remisija - apie 12 metu. 49 metu dar paskutini karta bego maratona 'Trakai - Vilnius' su jaunu grupe (pagal amziu priklause jau trumpesnis kilometrazas). Nuo 50 ji labai pradejo varginti antriniai IS reiskiniai.
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2012 03 25, 10:24)
tai vadinama vaistu studija, kol neuzregistruoti lt tol vykdomas tyrimas. Pas mane laquinimod

na o nors geriau nei leidziami ?ar pastebejoti pokyti?
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2012 03 25, 10:08)
na o nors geriau nei leidziami ?ar pastebejoti pokyti?

nebandzius leidziamu, cia mano pirmi ir vieninteliai tai neturiu su kuo lygint
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2012 03 25, 10:08)
na o nors geriau nei leidziami ?ar pastebejoti pokyti?


Jus is Klaipedos?

Mano vyras gerai tiriamus vaistus, bet jam labai blogai su zarnynu ir as manau, kad nuo ju...
Atsakyti
Sveiki. Buvau komisijoj del neigalumo, del IS ir isvarzos operacija atlikta ir ka jus galvojat negavau jokios sad.gif pasirodziau jiems 100 proc. darbinga doh.gif doh.gif
Atsakyti