Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Apart @ 2012 03 06, 13:57)
tai man lygiai tas pats su tuo nutirpimu - rado išvaržą ir sako gali būti nuo jos..o hormonų gavau profilaktiškai gaunas  g.gif

Tai va kai yra dvi neurologines problemos poto ir galvoji kuri cia kalta dabar, kuria gydyt g.gif o jum isvarza seniai rado? ar jauciat skausma jausmenyje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 06, 15:57)
Tai va kai yra dvi neurologines problemos poto ir galvoji kuri cia kalta dabar, kuria gydyt g.gif o jum isvarza seniai rado? ar jauciat skausma jausmenyje? smile.gif

Tai dabar tik lapkričio menesį, sakė nedidelė. Pati prašiau sakau skauda nugara ypač kai reikia galvą išsiplauti pasilenkus(vos atsitiesiu po to) ar grindis valant. Tai bandė ant IS nurašyt, tipo daug kam skauda.
Lankiau stuburo stiprinimo mankštas rebilitaciniam, tai kaip ir geriau paliko, reikia pastoviai daryti pratimus. Dabar kosmo diską nupirko, pažiūrėsiu kiek tiesos ten biggrin.gif
O ką tu su nugara darei, nepafėjo niekas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 07 kovo 2012 - 10:09
QUOTE(Apart @ 2012 03 07, 10:06)
Tai dabar tik lapkričio menesį, sakė nedidelė. Pati prašiau sakau skauda nugara ypač kai reikia galvą išsiplauti pasilenkus(vos atsitiesiu po to) ar grindis valant. Tai bandė ant IS nurašyt, tipo daug kam skauda.
Lankiau stuburo stiprinimo mankštas rebilitaciniam, tai kaip ir geriau paliko, reikia pastoviai daryti pratimus. Dabar kosmo diską nupirko, pažiūrėsiu kiek tiesos ten  biggrin.gif
O ką tu su nugara darei, nepafėjo niekas?

Man prasidejo viskas rugpjucio men. Pradejo pastoviai skaudet juosmeni ir koja, ji daznai tirpdavo, kai buvau daktaru konsiliume man ir pasake cia turbut nuo IS, pagerk gordius ir praeis, as ji geriau, bet kai nustodavau, vel viskas is naujo doh.gif tada issireikalau juosmens mrt ir rado isvarza, irgi nedidele,bet spaudziancia nerva, pries operacija skausmai iki asaru davesdavo, tai nusprendziau operuotis, operacija visai nesunki ant rytojaus jau gali vaiksciot smile.gif
Atsakyti
Merginos sveikinu visas su kovo 8-ja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 08, 13:18)
Merginos sveikinu visas su kovo 8-ja 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Aciu rutele ir tave 4u.gif
Kazkaip pastaruoju metu metu uzejo keistas simptomas g.gif desniji nugaros sona baisiai niezti o kai bandau kasytis nezmoniskai degina verysad.gif pirmosiomis dienomis galvojau gal soleriume persikaitinau, bet savaite negaletu trukti tokie nudegimai, o sis niezulys jau geras 8dienas kamuoja doh.gif
Gal kas turejot panasia situacija? gal kokie kremai tam padeda?
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 03 05, 10:51)
Be abejo, kad gali

Ar tada nors kiek jie kompensuojami? Mano tevui israso Ruole, mama perka pilna kaina.
Mama leidzia i raumenis kas trecia diena, jam israsydavo po 10 ampuliu, paskutini karta 20. Is vis israso 4 papildus po 10 ampuliu, kas menesi truputeli kai pakeicia.
Nors tevui buvo dideles problemos su stemple bei skrandziu del perdidelio fermentu kiekio, todel kelis men. visu papildu/vaistu/fermentu vartojimas buvo uzdrasutas, isskyrus tai, kas gyde virskinimo trakta. Dabar kelis men vel naudoja, mama sako, kad jis igauna daugiau energijos/jegu. Nzn'au kaip is tiesu, taciau jie mano, kad tai padeda.
Nepamenu ar minejau, mano tevui be daugybiniu IS zidiniu galvoje, dar yra ir IS zidinys kakle kazkur 6 cm. Pagal jo judejimo/skausmo/nejautrumo pozymius, gydytojas mane, kad priezastis gali slypeti kaklo zonoje.
Papildyta:
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 07, 11:45)
Man prasidejo viskas rugpjucio men. Pradejo pastoviai skaudet juosmeni ir koja, ji daznai tirpdavo, kai buvau daktaru konsiliume man ir pasake cia turbut nuo IS, pagerk gordius ir praeis, as ji geriau, bet kai nustodavau, vel viskas is naujo doh.gif tada issireikalau juosmens mrt ir rado isvarza, irgi nedidele,bet spaudziancia nerva, pries operacija skausmai iki asaru davesdavo, tai nusprendziau operuotis, operacija visai nesunki ant rytojaus jau gali vaiksciot smile.gif

Gal ta naujoviska operacija, su minimalia intervencija?
Atsakyti
Neseniai per teliką žiūrėjau "Lietuvos garbė". Rodo garbingų žmonių apdovanojimus.
Žiūriu sėdi invalido vėžimėlyje daktaras. Taip suspaudė širdį keista mintis- išsėtinė.
Pasakoja apie jį koks stiprus ir ryžtingas žmogus, sugeba dirbti net sedėdamas invalido vežimėlyje. Kriokiau dar ilgai po šios laidos. Kiek reikia turėt savyje jėgų gyvent šitaip. Aišku siaubas sukaustė mane. Mano antroji pusė tik pamačius šią laidą ir mano liejamas ašaras pradėjo suvok realybę, kaip sunku kovot su šia liga.
Kad taip išlik stipriai ir oriai sergant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voriukai @ 2012 03 17, 11:41)
Neseniai per teliką žiūrėjau "Lietuvos garbė". Rodo garbingų žmonių apdovanojimus.
Žiūriu sėdi invalido vėžimėlyje daktaras. Taip suspaudė širdį keista mintis- išsėtinė.
Pasakoja apie jį koks stiprus ir ryžtingas žmogus, sugeba dirbti net sedėdamas invalido vežimėlyje.  Kriokiau dar ilgai po šios laidos. Kiek reikia turėt savyje jėgų gyvent šitaip. Aišku siaubas sukaustė mane. Mano antroji pusė tik pamačius šią laidą  ir mano liejamas ašaras pradėjo suvok realybę, kaip sunku kovot su šia liga.
Kad taip išlik stipriai ir oriai sergant 4u.gif

Ziurejom ir mes, doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2012 03 10, 12:59)
Ar tada nors kiek jie kompensuojami? Mano tevui israso Ruole, mama perka pilna kaina.
Mama leidzia i raumenis kas trecia diena, jam israsydavo po 10 ampuliu, paskutini karta 20. Is vis israso 4 papildus po 10 ampuliu, kas menesi truputeli kai pakeicia.
Nors tevui buvo dideles problemos su stemple bei skrandziu del perdidelio fermentu kiekio, todel kelis men. visu papildu/vaistu/fermentu vartojimas buvo uzdrasutas, isskyrus tai, kas gyde virskinimo trakta. Dabar kelis men vel naudoja, mama sako, kad jis igauna daugiau energijos/jegu. Nzn'au kaip is tiesu, taciau jie mano, kad tai padeda.
Nepamenu ar minejau, mano tevui be daugybiniu IS zidiniu galvoje, dar yra ir IS zidinys kakle kazkur 6 cm. Pagal jo judejimo/skausmo/nejautrumo pozymius, gydytojas mane, kad priezastis gali slypeti kaklo zonoje.
Papildyta:

Gal ta naujoviska operacija, su minimalia intervencija?

Taip, padaro 2-3 cm pjuvi tiktai, vadinasi mikrodiskektomija smile.gif man dare kaune ten geriausi neurochirurgai.
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 17, 12:59)
Taip, padaro 2-3 cm pjuvi tiktai, vadinasi mikrodiskektomija smile.gif man dare kaune ten geriausi neurochirurgai.

Ar operacija padejo atsikratyti skausmu ir tirpimo? Po kiek laiko galejote sedeti?
Atsakyti
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2012 03 17, 21:31)
Ar operacija padejo atsikratyti skausmu ir tirpimo? Po kiek laiko galejote sedeti?

atrodo db juosmens nebeskauda, galiu sedet ir stovet ilgiau, bet saltukas toks per koja nueina dar taip, buvo ir pries operacija smile.gif po operacijos antra diena leido tik wc atsisest, o ketvirta diena sake, kad galiu po truputuka sedet. Aisku sedet gana nemalonu, atrodo ten tempia viska ir stuburas kaip medinis, todel sedet normaliai galejau tik po 3 savaiciu ir lb is leto atsistato stuburo lankstumas, reikalinga reabilitacija 3 savaiciu ir poto kasdien manksta apie 20 min. iki gyvenimo pabaigos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 18, 13:07)
atrodo db juosmens nebeskauda, galiu sedet ir stovet ilgiau, bet saltukas toks per koja nueina dar taip, buvo ir pries operacija smile.gif po operacijos antra diena leido tik wc atsisest, o ketvirta diena sake, kad galiu po truputuka sedet. Aisku sedet gana nemalonu, atrodo ten tempia viska ir stuburas kaip medinis, todel sedet normaliai galejau tik po 3 savaiciu ir lb is leto atsistato stuburo lankstumas, reikalinga reabilitacija 3 savaiciu ir poto kasdien manksta apie 20 min. iki gyvenimo pabaigos  doh.gif

Tevui skauda juosmeni, gal del segmetu L2/L3? Gal pamenate, koki segmenta jums operavo? Saunu, kad skausmas dingo. Bet keista, kad liko saltukas. O ka gydytojai sake del saltuko?
Po ankstesniu laiku operaciju, kai pjuvis buvo didesnis, pora men. sedeti neleisdavo, ant galvos stovet turbut pusmeti. Tevas per anksti sedosi ir per anksti ant galvos stojosi, gal ir tai turi itakos dabartinei jo stuburo buklei.
Gal manksta, kad randai stubure butu mazesni, teisingai suaugtu? O kokius pratimus rekomenduoja? Tevas kazkokius daro ant kedutes, bet jauciu, kad gal visai netokius, kokiu reiktu....
Atsakyti