Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(naistra @ 2012 03 03, 00:24)
O sisteminiu enzimu nebandet?

Wobenzym bandė, bet labai senai, prieš kokius 9 metus.
Atsakyti
Allur kaip jusu brolis jauciasi db? Ar naudojo interferonus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 04, 01:09)
Allur kaip jusu brolis jauciasi db? Ar naudojo interferonus? smile.gif

Bandė - nepadėjo visai, dar pablogėjo.
Sausio mėnesį gulėjo KMUK vėl per naujo skyrė Prednizoloną, blogėja toliau...
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 02, 14:54)
Norejau paklaust ar kas bandet naudot vitamina b12 atskirai? smile.gif


Aš vieną sykį buvau Vilniuj privačiai pas nervų ligų docentę, ji man kaip tik patarė naudoti tik B12, nes tie mišiniai dažnai kelią alergiją kas mums nenaudinga.
Papildyta:
QUOTE(naistra @ 2012 03 02, 21:08)
Skaudziausia tai, kad vaikutis mano dar tik  2 metuku...

BUjau pagalvot, kas musu laukia, noretusi bentt jau iki 15 metu paciai uzauginti..

Tai tu kaip tik džiaukis, kad jau turi vaikutį ir be abejo užauginsi smile.gif , aš sergu 7 metai ir apie antrą visai galvoju, čia forume ne viena pasigimdė sirgdama ir džiaugiasi. Nenusimink aš ir praėjau viską. Tik patarimas - kuo mažiau skaityk apie tai kas tau kažkada bus, nes tai labai blogai veikia ir aš jau maniau anot knygų- viena ataka antra ir viskas nebevaikščiosiu. O buvo jau kokios 4 ir šiai dienai labai gerai jaučiuos, nors buvo visko.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 02, 14:54)
Norejau paklaust ar kas bandet naudot vitamina b12 atskirai? smile.gif puske atsiunte is amerikos dideli buteliuka ir sake, kad prie musu ligos irgi neblogai pavartot, ji dirba medicinos srity. Bet radau lietuviska straipsni kur rasoma, kad b12 tik maiste randamas ir yra naudingas, o papilduose jis tik chemija neveiksminga  g.gif Tai net nezinau ar verta ji gerti unsure.gif


Na, nenoriu buti isvadintas viska zinanciu wink.gif, bet kiek teko dometis apie b12 ir kitus b grupes vitaminus, tai sintetiniu pavidalu jie tikrai nera gerai.
Belieka sprendima priimti patiems mirksiukas.gif
Atsakyti
Pakartosiu klausimus del cerebrum: seimos gyd. gali israsyti g.gif kur leidziama? i raumenis?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 03 05, 10:11)
Pakartosiu klausimus del cerebrum: seimos gyd. gali israsyti  g.gif  kur leidziama? i raumenis?
ax.gif


Be abejo, kad gali
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 03 05, 09:51)
Be abejo, kad gali


aciuks.gif
Atsakyti
Jau pora dienu blauzdos kaip vatines kokios ir sunkiau einasi kazkaip, net nezinau ar eit pas neurologus ar laukt kol praeis, bet taip nuotaika sugadino doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 05, 17:04)
Jau pora dienu blauzdos kaip vatines kokios ir sunkiau einasi kazkaip, net nezinau ar eit pas neurologus ar laukt kol praeis, bet taip nuotaika sugadino doh.gif  doh.gif

O jėga yra, stiprios kojos? Jei nepasilpusios tai pati bandyčiau apsigydyt, nes man buvo visa koja ir užpakalis nutirpęs tai laukiau eilės į ligoninę, o kai paguldė pajutau, kad atitirpsta. Tai ir be hormonų būtų praėję.
Pagerčiau plečiančių, Gordius ir B grupės susileist nemaišytų manau.
Parašyk kaip einasi, linkiu, kad greičiau praeitų.
Įdomu ką Silver pasiūlytų natūraliais šiuo atveju? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 03 06, 10:22)
O jėga yra, stiprios kojos? Jei nepasilpusios tai pati bandyčiau apsigydyt, nes man buvo visa koja ir užpakalis nutirpęs tai laukiau eilės į ligoninę, o kai paguldė pajutau, kad atitirpsta. Tai ir be hormonų būtų praėję.
Pagerčiau plečiančių, Gordius ir B grupės susileist nemaišytų manau.
Parašyk kaip einasi, linkiu, kad greičiau praeitų.
Įdomu ką Silver pasiūlytų natūraliais šiuo atveju?  mirksiukas.gif

Jega kojose normali kolkas ir jau kelias dienas geriu pleciancius ir vitamina b, jei taip ir toliau reikes leistis smile.gif Bet as dar galvoju, kad gal stuburas itakoja, nes pries menesi man dare nedidele operacija juosmenyje ispjove isvarza, dar jis nelabai lankstus doh.gif aciu apart uz patarimus ir palaikyma 4u.gif tikiuosi greit praeis ir galesiu megautis pavasariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 06, 14:08)
Jega kojose normali kolkas ir jau kelias dienas geriu pleciancius ir vitamina b, jei taip ir toliau reikes leistis  smile.gif Bet as dar galvoju, kad gal stuburas itakoja, nes pries menesi man dare nedidele operacija juosmenyje ispjove isvarza, dar jis nelabai lankstus  doh.gif  aciu apart uz patarimus ir palaikyma 4u.gif tikiuosi greit praeis ir galesiu megautis pavasariu  smile.gif

tai man lygiai tas pats su tuo nutirpimu - rado išvaržą ir sako gali būti nuo jos..o hormonų gavau profilaktiškai gaunas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 06 kovo 2012 - 13:57