Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(ČIČI @ 2012 03 02, 12:59)
nieko baisaus... dabar svarbu higiena...

dar prie puokstes ligu... verysad.gif tai dabar ir prednizolono vaziuot lasintis negali,ir tavegili reik gert...na, jis toks, kad nebijo jokiu uzkratu, (' KAS SAUGOSI- DAUGIAU UZSIKRECIA"- cia MB isitikinimas doh.gif ).o ,va ,kas gavosi...kiti lanke ta skyriu- ir nieko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prie dubysos: 02 kovo 2012 - 13:12
QUOTE(prie dubysos @ 2012 03 02, 13:11)
dar prie puokstes ligu... verysad.gif tai dabar  ir prednizolono vaziuot lasintis negali,ir tavegili reik gert...na, jis toks, kad nebijo jokiu uzkratu, (' KAS SAUGOSI- DAUGIAU  UZSIKRECIA"- cia MB isitikinimas doh.gif ).o ,va ,kas gavosi...kiti lanke ta skyriu- ir nieko...


o kam tavegilis g.gif juk cia ne alergija... Yra specialus vaistai, kuriais reikia teptis ir patalyne keisti kasdien...
Atsakyti
silver79 aciu 4u.gif

juratema tau atskiras aciu taip pat 4u.gif

QUOTE(Apart @ 2012 03 02, 08:45)
Va čia tai įdomu, kaip čia praleidau g.gif
Kur pirkot ir kiek kainuoja įdomu?
Geros dienos  4u.gif


18,95 USD cia pirko 4u.gif siuntimas tik dar dasideda, per tarpininkes SM 4u.gif
Atsakyti
Norejau paklaust ar kas bandet naudot vitamina b12 atskirai? smile.gif puske atsiunte is amerikos dideli buteliuka ir sake, kad prie musu ligos irgi neblogai pavartot, ji dirba medicinos srity. Bet radau lietuviska straipsni kur rasoma, kad b12 tik maiste randamas ir yra naudingas, o papilduose jis tik chemija neveiksminga g.gif Tai net nezinau ar verta ji gerti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 03 02, 08:45)
Va čia tai įdomu, kaip čia praleidau g.gif
Kur pirkot ir kiek kainuoja įdomu?
Geros dienos  4u.gif

Iš JAV 100gr. pabandymui, turėtų gautis apie 90Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 02 kovo 2012 - 14:14
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 02 28, 19:36)
o kuo jus skundziates, kad nusiunte MRT daryti?


Mane jau seniai vargina stiprus nuovargis, buna kad guliu lovoj per dienas, skauda sanarius (galuniu), sunku sufokusuoti teksta, spenge ausyse, spranda skauda, viska uzmirstu, sunku susikaupti...

Skaudziausia tai, kad vaikutis mano dar tik 2 metuku...

BUjau pagalvot, kas musu laukia, noretusi bentt jau iki 15 metu paciai uzauginti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naistra: 02 kovo 2012 - 20:09
QUOTE(naistra @ 2012 03 02, 20:08)
Mane jau seniai vargina stiprus nuovargis, buna kad guliu lovoj per dienas, skauda sanarius (galuniu), sunku sufokusuoti teksta, spenge ausyse, spranda skauda, viska uzmirstu, sunku susikaupti...

Skaudziausia tai, kad vaikutis mano dar tik  2 metuku...

BUjau pagalvot, kas musu laukia, noretusi bentt jau iki 15 metu paciai uzauginti..

Na tai gali buti ne IS, bet jei ir ji daugelis su sia liga gyvena normaliai, beto db yra vaistai inte rferonai kurie stabdo progresavima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 02, 13:54)
Norejau paklaust ar kas bandet naudot vitamina b12 atskirai? smile.gif puske atsiunte is amerikos dideli buteliuka ir sake, kad prie musu ligos irgi neblogai pavartot, ji dirba medicinos srity. Bet radau lietuviska straipsni kur rasoma, kad b12 tik maiste randamas ir yra naudingas, o papilduose jis tik chemija neveiksminga  g.gif Tai net nezinau ar verta ji gerti unsure.gif

Na kiek domejaus, tai butent vit B12 dalyvauja-gerina nervinio impulso perdavima, kuris stringa, kai pazeistas mielinas. VYrui buvau nupirkus geriamo ir leidziamo-kazkokio poveikio nebuvo-nei taip nei anaip.. g.gif Bet, kad jam ir neurorubinas kaip vanduo schmoll.gif
Beje, cerebrum compositum kazkokio poveikio irgi nedave-nei energijos nei kazko kito-kaip vanduo.... Is visko ka vartojom-tai lecitinas sumazino cholesterolio kieki, nors ir kaip ten KMUK saipes is jo, wobenzym buvo sumazines skausmus nugaros, koju, ranku-bet kai paskyre rebifa, tai ir nebevartoja... g.gif ir vel skundzias skausmais sad.gif O rebifas tai tik pasalinius poveikius duoda- kadangi ir siaip nauda jo neaiski, tai jam konkreciai kol kas irgi neaisku, apart gripinio kratymo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 03 02, 21:45)
Na kiek domejaus, tai butent vit B12 dalyvauja-gerina nervinio impulso perdavima, kuris stringa, kai pazeistas mielinas. VYrui buvau nupirkus geriamo ir leidziamo-kazkokio poveikio nebuvo-nei taip nei anaip..  g.gif Bet, kad jam ir neurorubinas kaip vanduo  schmoll.gif
Beje, cerebrum compositum kazkokio poveikio irgi nedave-nei energijos nei kazko kito-kaip vanduo....  Is visko ka vartojom-tai lecitinas sumazino cholesterolio kieki, nors ir kaip ten KMUK saipes is jo, wobenzym buvo sumazines skausmus nugaros, koju, ranku-bet kai paskyre rebifa, tai ir nebevartoja...  g.gif ir vel skundzias skausmais sad.gif O rebifas tai tik pasalinius poveikius duoda- kadangi ir siaip nauda jo neaiski, tai jam konkreciai kol kas irgi neaisku, apart gripinio kratymo  doh.gif

Tai reikes pavartot b12, bet mane pastoviai beria nuo b vitaminu doh.gif beje aciu uz patarima del magnio , akies trukciojimas greitai praejo pradejus naudot thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteleee26: 02 kovo 2012 - 22:28
QUOTE(naistra @ 2012 03 02, 20:08)
BUjau pagalvot, kas musu laukia, noretusi bentt jau iki 15 metu paciai uzauginti..

Jei ir nustatys IS, tai dar ne nuosprendis, užauginsit ir dukrą ir anukų sulauksit.
Sakoma, kad dažniausiai moteris serga lengvesne IS forma.


Aš neprisistačiau, IS serga mano brolis jau 13 metų, ką siūlo mūsų gydytojai neveikia, ieškom įvairių kitų gydymo būdų, jeigu kas turit kokių pasiūlymų ar minčių, būčiau dėkinga jei pasidalinsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 02, 22:27)
Tai reikes pavartot b12, bet mane pastoviai beria nuo b vitaminu doh.gif beje aciu uz patarima del magnio , akies trukciojimas greitai praejo pradejus naudot thumbup.gif

B12 vit. kiek domejausi nesukelia jokiu alergiju, negali but jo perdozavimo wink.gif visas nereikalingas pasisalina wink.gif pagooglinki-rasi info-as prie serdama juo vyra ir badydama tuo domejausi wink.gif smile.gif dziaugiuos, kad magnis padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 03 02, 22:36)
Na tai gali buti ne IS, bet jei ir ji daugelis su sia liga gyvena normaliai, beto db yra vaistai inte rferonai kurie stabdo progresavima smile.gif


Labai dekoju uz atsakyma, man istiesu neramu, MRT tik 04 05 12, bijau kad nuprotesiu per menesi sad.gif


Papildyta:
QUOTE(Allur @ 2012 03 02, 23:53)
Jei ir nustatys IS, tai dar ne nuosprendis, užauginsit ir dukrą ir anukų sulauksit.
Sakoma, kad dažniausiai moteris serga lengvesne IS forma.
Aš neprisistačiau, IS serga mano brolis jau 13 metų, ką siūlo mūsų gydytojai neveikia, ieškom įvairių kitų gydymo būdų, jeigu kas turit kokių pasiūlymų ar minčių, būčiau dėkinga jei pasidalinsite  4u.gif


aciu..

O sisteminiu enzimu nebandet?
Atsakyti