Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(prie dubysos @ 2012 02 27, 11:00)
Noriu pasiteiraut-ar kam,kaip salutinis IS poveikis buvo viso kuno isberimas?MB labai isbere visa kuna,kaip dilgeline... g.gif tai tepasi salicilo spiritu ir gerai tavegili.niezejimas kuno ji varo is proto... schmoll.gif .Vaistu jokiu neperdozavo.Tiesa,kai lanko su senjoru organizacija ligonius ligonineje,buvo praeita savaite odos ligu skyriuje,gal ten kokius niezus pasigavo g.gif ?


Na as gulejau pries savaite ligonineje gavau 5 lasalines solumedrol , grizus po paros isvaziavau su greitaja vel i ligonine buvo salutinis poveikis odos tinimas ir begalinis koju skausmas.. gavau tevagil ir po keliu dienu atslugo thumbup.gif
Atsakyti
Man po solumedrolio veida isbere ir krutine spuogeliais, o kakla raudonom demem sad.gif demes praejo po keliu dienu, o spuogeliams prireike pora savaiciu doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras, konsultavausi su neurologe mano mieste, patarė pabandyti gerti sermion vaistukus, tai žinokit, man kažkaip lengviau akims... Tikiuosi todėl, kad paprasčiausias uždegimas rolleyes.gif Na o aš rytoj keliauju pas gydytoją L. Leščinskienę pasikonsultuot, nes niekur nėra vietų ir į ligoninę niekas manęs neguldys, bet MRT daryti būtina unsure.gif

Ir dar, šiandien mano gydytoja neurologė sakė, kad skambino kažkokiam docentui ir jis sakė, jog yra atvejis, kai merginai jau 5 metai dvejinasi akyse ir niekas visiškai nieko neranda ir niekas jai nepadeda doctor.gif Išsigandau mellow.gif
Atsakyti
Kas dėl tų bėrimų dar- po solumedrolio ar prednisolono mane visada išpila pūlinukais ir veidą ir krūtinę(kaip jaunatviniais spuogais), bet ne kaip dilgėline..gal praeina jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 28 vasario 2012 - 09:03
QUOTE(Apart @ 2012 02 28, 10:00)
Kas dėl tų bėrimų dar- po solumedrolio ar prednisolono mane visada išpila pūlinukais ir veidą ir krūtinę(kaip jaunatviniais spuogais), bet ne kaip dilgėline..gal praeina jau?

Kad niekad nebudavo taip... schmoll.gif ir betaferona leidosi, ir prednizolona gere, o dabar laselinem gauna Seimos sveikatos centre...Ligoninej tai solumedroli gavo, bet ir tai nebuvo jokiu salutiniu poveikiu doh.gif ,ir tikrai neperduozuota viskas...gal jau kepenys nebeatlaiko,organizmas uzsiterse g.gif ?tiek vaistu...,?Siandien vaziuos pas odos ligu gydytoja,paziures,kaip kas ten...
Atsakyti
Sveiki, mane siandien nusiunte MRT, galvos ir nugaros smegenu, nepasake ka itaria, pasake nonoriu gasdinti smile.gif

Vis narsau, ieskau info... Stai ka radau:

http://www.homosanit...setine_skleroze

http://is.kulvis.com/i_s.htm
Atsakyti
QUOTE(naistra @ 2012 02 28, 17:22)
Sveiki, mane siandien nusiunte MRT, galvos ir nugaros smegenu, nepasake ka itaria, pasake nonoriu gasdinti smile.gif

Vis narsau, ieskau info... Stai ka radau:

http://www.homosanit...setine_skleroze

http://is.kulvis.com/i_s.htm

o kuo jus skundziates, kad nusiunte MRT daryti?
Atsakyti
Labas vakaras, gal kuri esate susidurusi su Ličio druska, gal teko naudoti ar kažką girdėti?
Atsakyti
Sveikos (ki) blush2.gif
kaip laikotes? kaip sveikatytes? ar gerejantys orai neitakoja nauju simptomu? 4u.gif
Beje gal kam buvo jausmas kad koja nusalusi atrodo o kita koja tiesiog neklauso kaip judeti? blush2.gif kazkaip nekaip kojos jauciasi, einu ir ta viena atsilieka smile.gif jei kas turejot gal turite patarimu ka daryti? (p.s. jokiu vaistu nevartoju tik vitaminus) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2012 02 29, 22:33)
Sveikos (ki)  blush2.gif
kaip laikotes? kaip sveikatytes? ar gerejantys orai neitakoja nauju simptomu? 4u.gif
Beje gal kam buvo jausmas kad koja nusalusi atrodo o kita koja tiesiog neklauso kaip judeti? blush2.gif  kazkaip nekaip kojos jauciasi, einu ir ta viena atsilieka smile.gif jei kas turejot gal turite patarimu ka daryti? (p.s. jokiu vaistu nevartoju tik vitaminus) rolleyes.gif


MB, kai daugiau pavaiksto - viena koja visada velkasi... patarimo neduosiu, nes nezinau ka daryti...
Atsakyti
Pabandykit pagert plecianciu (pvz. csantinoli, sermiona) tikrai nepamaisys. Arba su gydytojo zinia plecianciu laseline susilasinti. Man padeda 4u.gif



QUOTE(buenita87 @ 2012 02 29, 23:33)
Sveikos (ki)  blush2.gif
kaip laikotes? kaip sveikatytes? ar gerejantys orai neitakoja nauju simptomu? 4u.gif
Beje gal kam buvo jausmas kad koja nusalusi atrodo o kita koja tiesiog neklauso kaip judeti? blush2.gif  kazkaip nekaip kojos jauciasi, einu ir ta viena atsilieka smile.gif jei kas turejot gal turite patarimu ka daryti? (p.s. jokiu vaistu nevartoju tik vitaminus) rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(buenita87 @ 2012 02 29, 22:33)
Sveikos (ki)  blush2.gif
kaip laikotes? kaip sveikatytes? ar gerejantys orai neitakoja nauju simptomu? 4u.gif
Beje gal kam buvo jausmas kad koja nusalusi atrodo o kita koja tiesiog neklauso kaip judeti? blush2.gif  kazkaip nekaip kojos jauciasi, einu ir ta viena atsilieka smile.gif jei kas turejot gal turite patarimu ka daryti? (p.s. jokiu vaistu nevartoju tik vitaminus) rolleyes.gif

Sveikatele ivairiai viena diena geriau, kita siek tiek blogiau smile.gif pries menesi turejau nedidele operacija, nusprendziau daugiau nekentet nugaros skausmu ir issipjaujaut stuburo isvarza, tai db tik pabaigiau reabilitacija poliklinikoje smile.gif beje poliklinikoje visai gerai ta reabilitacija thumbup.gif zymiau geriau nei pusyno kelyje. man ir viena peda kazkokia keista, beje ta kur buvo pasilpus per pirma ataka, tai net baisu darosi, kad kas blogiau nebutu, taip kiekviena diena ir gyvenu baimeje, ta paranoja net gyvent normaliai trukdo doh.gif doh.gif
Atsakyti