Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(juratema @ 2012 02 17, 15:56)
As gal isvis sitoj temoj patylesiu, nes silver'is visu galu daktaras, ir jo nuomone visada pati teisingiausia ir negincijama  doh.gif  Sekmes visoms ir visiems, tikiuosi kad su sio guru pagalba visi pasveiksit.Iki


Na, as tik pasakiau kaip cia yra su tuom medum blush2.gif smile.gif Matau, kad siek tiek suklydai wink.gif tad as tik patasiau. O del guru, tai man dar toli iki jo drinks_cheers.gif
Jei jusu nuomone ne tokia kaip mano (del tam tikru diskutuotinu dalyku), tai dar nereiksia, kad ji bloga smile.gif gali pritaikyti sau
Nieko asmenisko wink.gif O tokios diskusijos , manau, tik padeda. Tam ir sis forumas, ar ne?!

Atsakyti
QUOTE(victoria111 @ 2012 02 23, 15:31)
Na, buvau aš pas savo gydytoją, ramino ji mane, sakė, kad viskas bus gerai, tai šeštadienį eisiu pas neurologę savo mieste ir jeigu reiks, pirmadienį stengsis pagulgyt į ligoninę Vilniuje tyrimams, nes aš užsirašiau tik gydytojo neurologo konsultacijai Santariškėse, o dėl tyrimų dar nežinia... Kaip aš bijau...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Vis tikiuosi, kad viskas bus gerai, nes jaučiuosi šiaip puikiai, nėra jokių simptomų, tik dvejinimasis ir žvairumas vienoje akyje  verysad.gif Gėda net žmonėm pasirodyt su tokia akim...

sveika,
laikykis, stenkis neprisigalvot blogu ir baisiu dalyku, zinau, kad nelengva, pati per tai praejau, gal siuo sunkiu laikotarpiu pagerk kokiu raminanciu arbateliu ar ko panasaus, nes stresas ir itampa tikrai nepades schmoll.gif
pranesk kaip seksis, laikau uz tave kumscius 4u.gif
Atsakyti
http://proskleroz.ru/ labai neblogas ir naudingas psl rusu kalba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 02 24, 22:18)
http://proskleroz.ru/    labai neblogas ir naudingas psl rusu kalba wink.gif

kazkodel neatidaro, 502 out, raso.
Gal kas zinote ka reiskia huckmano indeksas, jo normas? Nerandu info apie ji, tevo 6,1 cm. Dar norejau pasitikslinti, jei nekaupia kontrastines medziagos, tai neaktyvus zidinys, ar ne taip supratau? Isvadoje pazymeta, kad daugybiniai, nekonkretizuota.
Taip pat nerandu nieko apie kaklo MR irasyta C3 mielopatini zidini 6,7, nekaupianti kontrasto.
Jei kas galetu pasidalinti ziniomis, buciau dekinga.
Noretusi issiaiskinti, kas tevo skausmu priezastis -IS ar susidevejes stuburas, jam kakle dar spaudzia 10 saknele. Skausmo klinikoj su Kenolog nueme radikulitinius skausmus, taciau pagrindinis skausmas sustiprejo.
Atsakyti
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2012 02 25, 01:01)
kazkodel neatidaro, 502 out, raso.
Gal kas zinote ka reiskia huckmano indeksas, jo normas? Nerandu info apie ji, tevo 6,1 cm. Dar norejau pasitikslinti, jei nekaupia kontrastines medziagos, tai neaktyvus zidinys, ar ne taip supratau? Isvadoje pazymeta, kad daugybiniai, nekonkretizuota.
Taip pat nerandu nieko apie kaklo MR irasyta C3 mielopatini zidini 6,7, nekaupianti kontrasto.
Jei kas galetu pasidalinti ziniomis, buciau dekinga.
Noretusi issiaiskinti, kas tevo skausmu priezastis -IS ar susidevejes stuburas, jam kakle dar spaudzia 10 saknele. Skausmo klinikoj su Kenolog nueme radikulitinius skausmus,  taciau pagrindinis skausmas sustiprejo.

Kaip zinau, kad jei nekaupia kontrasto tai neaktyvus zidinys. Man karta irgi buvo parasyta kad daugybiniai, taip pergyvenau doh.gif o kitame MRT jau aprase kiek zidiniu ir ju dydzius. Is daugybiniu liko tik keli ir tie sumazejo thumbup.gif
Atsakyti
Labas visiems.

Vel ikisau nosyte pasiskaitinet kaip laikotes.

As kol kas laikausi ryztingai. Gydytoja sake , kad isoriskai gerai atrodo smile.gif , gal cia vaistukai padeda, g.gif
bet man taip visad silpna. Sakes , tas nezmoniskas nuovargis.
Na nesu namu seimininke. Sakiau kol kojos dar velkas - manes namuose neuzdarys. Gal kokiu priemoniu turit tonusui pakelt, o tai toks "nudvesimas" jaucias.

Ar nejauciate artejancio pavasario poveikio.
Atsakyti
QUOTE(simpatica @ 2012 02 25, 15:34)
Kaip zinau, kad jei nekaupia kontrasto tai neaktyvus zidinys. Man karta irgi buvo parasyta  kad daugybiniai, taip pergyvenau doh.gif  o kitame MRT jau aprase kiek zidiniu ir ju dydzius. Is daugybiniu liko tik keli ir tie sumazejo thumbup.gif

Aciu, simpatika:) O kas kiek laiko jus darotes MRT? Gydytojas siuntima duoda, ar mokamai?
Atsakyti
[quote=victoria111,2012 02 23, 14:31]
Na, buvau aš pas savo gydytoją, ramino ji mane, sakė, kad viskas bus gerai, tai šeštadienį eisiu pas neurologę savo mieste ir jeigu reiks, pirmadienį stengsis pagulgyt į ligoninę Vilniuje tyrimams, nes aš užsirašiau tik gydytojo neurologo konsultacijai Santariškėse, o dėl tyrimų dar nežinia... Kaip aš bijau... verysad.gif

Pirmiausia, tai nesijaudink, tau tai tikrai labai neparanku dabar smile.gif O visa kita...svarbu papuolei pas gydytoją, esmė ta, kad dabar jau kažkas VYKS. Laikykis smile.gif
Atsakyti
Noriu pasiteiraut-ar kam,kaip salutinis IS poveikis buvo viso kuno isberimas?MB labai isbere visa kuna,kaip dilgeline... g.gif tai tepasi salicilo spiritu ir gerai tavegili.niezejimas kuno ji varo is proto... schmoll.gif .Vaistu jokiu neperdozavo.Tiesa,kai lanko su senjoru organizacija ligonius ligonineje,buvo praeita savaite odos ligu skyriuje,gal ten kokius niezus pasigavo g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prie dubysos: 27 vasario 2012 - 10:04
QUOTE(prie dubysos @ 2012 02 27, 11:00)
Noriu pasiteiraut-ar kam,kaip salutinis IS poveikis buvo viso kuno isberimas?MB labai isbere visa kuna,kaip dilgeline... g.gif

Nesu girdėjus, kad kam būtų tikrai ne nuo IS blink.gif Čia daug kas gali būti..

Ar skaitėt http://www.delfi.lt/...o.d?id=55990367
Kad vaistai biznis tai faktas, bet ką autorius siūlo vietoj insulino?

Nesileidau vakar vaistų kažkaip ranka nekilo...nors sako jei bent 7 metus išbuvo rinkoj skaitos pasitvirtino. Galva sukas nuo tų kalbų už ir prieš - kai gerai jauties gali klykti kad nenaudokit, bet kai rytą nebeatsikelsi iš lovos pats žmogus lėksi į ligoninę tos chemijos..
Atsakyti
QUOTE(kam_tai_rupi @ 2012 02 25, 23:47)
Aciu, simpatika:) O kas kiek laiko jus darotes MRT? Gydytojas siuntima duoda, ar mokamai?

Kai buvo paumejimai tai ligonineje gulejau ir dare MRT. Paskutini karta pati mokejau, nes ejau del netekto darbingumo tai gerai buvo turet naujas nuotraukas.
voriukai, as nedirbu bet irgi jauciu dabar toki nuovargi, kojos lyg ne mano, vos pavelku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpatica: 27 vasario 2012 - 11:01
QUOTE(prie dubysos @ 2012 02 27, 10:00)
Noriu pasiteiraut-ar kam,kaip salutinis IS poveikis buvo viso kuno isberimas?MB labai isbere visa kuna,kaip dilgeline... g.gif tai tepasi salicilo spiritu ir gerai tavegili.niezejimas kuno ji varo is proto... schmoll.gif .Vaistu jokiu neperdozavo.Tiesa,kai lanko su senjoru organizacija ligonius ligonineje,buvo praeita savaite odos ligu skyriuje,gal ten kokius niezus pasigavo g.gif ?


Sveiki, man panaši reakcija buvo po soulumedrolio, kojas buvo labai išbėrę, bet paskui, nežinau, ten ligoninėj ar ką davė, ar savaime, bet praėjo. Toks atvejis buvo tik vieną kartą, pirmą kartą kai gavau hormonų, tai manau, kad tai gali būti tiesiog, šiokia tokia elerginė reakcija. Manau, pasikonsultuokit sy gydytoja, nes tai gali būti vartojamų vaistų sukeltas šalutinis poveikis, kam kankintis wink.gif
Atsakyti