Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Sveikos. Trecia menesi leidziuos interferona Extavia ir tose vietose pradejo rastis melynes, patarkit jei zinot ka daryt kad ju nebutu. Gal adata blogai atreguliavus ? Gal Klaipedietes zino ar sutvarke jau nervu skyriu ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(R-M @ 2012 02 20, 19:44)
Sveikos. Trecia menesi leidziuos interferona Extavia ir tose vietose pradejo rastis melynes, patarkit jei zinot ka daryt kad ju nebutu. Gal adata blogai atreguliavus ? Gal Klaipedietes zino ar sutvarke jau nervu skyriu ? rolleyes.gif

Vyrui leidziu interferona (rebif)-pries tai cirkinames biggrin.gif -toj vietoj pakelis keciupo arba majonezo atsaldo leidimo vieta-tada suleidziu rankiniu budu ( ne su injektorium) visa adata rebifo susmeigiu-paskui paspirituojam keciupo ar majonezo pakeli, ir ta leidimo vieta vel passaldom smile.gif Kol kas ta vieta tik viena -dvi dienas lieka paraudus smile.gif Beje, leidziu irgi laabai is leto... paskui dar pamasazuoju gerai. Kol kas visa tai padeda isvengt vietiniu reakciju, tik ta gripozine reakcija para issilaiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2012 02 17, 15:56)
As gal isvis sitoj temoj patylesiu, nes silver'is visu galu daktaras, ir jo nuomone visada pati teisingiausia ir negincijama  doh.gif  Sekmes visoms ir visiems, tikiuosi kad su sio guru pagalba visi pasveiksit.Iki

man irgi kartais nuo Silver visaziniskumo nesmagu darosi, patarti-viena, o mokyti (ir dar is auksto) - kita schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Rigedora @ 2012 02 21, 00:44)
Vyrui leidziu interferona (rebif)-pries tai cirkinames biggrin.gif -toj vietoj pakelis keciupo arba majonezo atsaldo leidimo vieta-tada suleidziu rankiniu budu ( ne su injektorium) visa adata rebifo susmeigiu-paskui paspirituojam keciupo ar majonezo pakeli, ir ta leidimo vieta vel passaldom smile.gif Kol kas ta vieta tik viena -dvi dienas lieka paraudus smile.gif Beje, leidziu irgi laabai is leto... paskui dar pamasazuoju gerai. Kol kas visa tai padeda isvengt vietiniu reakciju, tik ta gripozine reakcija para issilaiko sad.gif

yra specialūs geliniai šaldukai, man juos davė neurologiniam kab., nereiks majonezo ir pomidorų padažo šildyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2012 02 21, 07:59)
yra specialūs geliniai šaldukai, man juos davė neurologiniam kab., nereiks majonezo ir pomidorų padažo šildyt thumbup.gif

biggrin.gif yra, ir mes turim viena wink.gif ale jie tokie maziukai, kad tuoj susyla biggrin.gif o cia majonezo (toki rusiska, ne butely) pakeli kaukst ant uodegos lotuliukas.gif ir pasigirsta dziugavimo suksniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas grizau is ligonines po solumedrolio vakar smile.gif o siandien labai apieme skausmas nuo keliu iki pirkstu galiuku gal kam taip buvo nutike ? gal patarsike kanors? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deimante88 @ 2012 02 21, 11:41)
Labas grizau is ligonines po solumedrolio vakar  smile.gif  o siandien labai apieme skausmas nuo keliu iki pirkstu galiuku gal kam taip buvo nutike ? gal patarsike kanors? verysad.gif

Labutis, nu man būna, kad dūriai tokie kaip su yla užeina per kojų pirštus, bet ir praeina po poros dienų. Jau plečiančių ligoninėj turbūt gavai. Nenusimink friends.gif , praeis, o kas buvo nutikę, kad gulėjai ?
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2012 02 21, 14:27)
Labutis, nu man būna, kad dūriai tokie kaip su yla užeina per kojų pirštus, bet ir praeina po poros dienų. Jau plečiančių ligoninėj turbūt gavai. Nenusimink  friends.gif , praeis, o kas buvo nutikę, kad gulėjai ?


gavau plecianciu viena diena tik, ir 5 lasalines solu medrolio g.gif labai jau daug nes dar geriau prednizolona, buvo uzejas silpnumas pirma karta kojuose tai gydytoja iskart pagulde i klaipedos ligonine unsure.gif kai isejau tai buvo super jauciausi kaip katik gimusi o db tas naujas skausmas kazkaip varzo, na reik biski gal palaukti man lasalines kazkaip niekada iskart nepadedavo... jau metus nebuvo pablogejimu.. o db kazkaip pola vel mane verysad.gif sergu 2 metus tai vis dar kazkaip nauja viskas doh.gif
Atsakyti
Labas. Ar jau suremontavo Klaipedos ligonine ?
Atsakyti
Sveikos, nebežinau ką daryt ir kreipiuosi į Jus, susidūrusias su tokiu atveju... prieš kelias savaites pradėjo dvejintis akyse, galvojau, kad galbūt dėl nuovargio sesijos metu, bet vakar gavau siuntimą į Santariškes dėl šios klastingos ligos... Siuntimas ekstra skubia tvarka, o vietų net kovo mėnesiui nėra, nebežinau ką daryt, ką galvot, pastoviai ašaros akyse, kai pagalvoju, man juk tik 19 metų, o ką reikės daryt, jeigu tai tikrai ši liga... Tėvai., draugas ramina, kad nieko blogo nebus, kad paprasčiausiai šiaip kas, nes turiu pažįstamą, kuriai taip pat buvo ir ji tiesiog nešioja specialius lešius ir tiek, nieko rimto... Negaliu ištvert savam kaily, atrodo tuojau išprotėsiu nuo tos nežinios verysad.gif Maža to, kairė akis pradėjo žvairuot... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(victoria111 @ 2012 02 23, 10:20)
Sveikos, nebežinau ką daryt ir kreipiuosi į Jus, susidūrusias su tokiu atveju... prieš kelias savaites pradėjo dvejintis akyse, galvojau, kad galbūt dėl nuovargio sesijos metu, bet vakar gavau siuntimą į Santariškes  dėl šios klastingos ligos... Siuntimas ekstra skubia tvarka, o vietų net kovo mėnesiui nėra, nebežinau ką daryt, ką galvot, pastoviai ašaros akyse, kai pagalvoju, man juk tik 19 metų, o ką reikės daryt, jeigu tai tikrai ši liga... Tėvai., draugas ramina, kad nieko blogo nebus, kad paprasčiausiai šiaip kas, nes turiu pažįstamą, kuriai taip pat buvo ir ji tiesiog nešioja specialius lešius ir tiek, nieko rimto... Negaliu ištvert savam kaily, atrodo tuojau išprotėsiu nuo tos nežinios  verysad.gif Maža to, kairė akis pradėjo žvairuot...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Nepergyvenk, gal ir ne ta čia liga 4u.gif Bet su tuo priėmimu ir mano vyras susidūrė doh.gif Niekas ten priimamajam net nesiteikė guldyt į nervų skyrių, tik į akis vaistų oftalmologai suleido ir namo liepė važiuot doh.gif Kas ten per tvarka, neina man suprast. Žodžiu, žmogus pateko ten kur reikia tik po kelių mėnesių, kai vėl pasikartojo ataka, nes buvo užsirašęs į priekį paprasta eilės tvarka, kaip ir jūsų atveju. Bet aš jums patariu kaip nors bandyti prasimušti ten, gal per VIP kabinetą pabandykite pas neurologą, aišku kainuos nemažai, bet jei ja skubiai ko reikia, visada ten einu dėl šventos ramybės, ten daktarai visi iš Santariškių ligoninės dirba 4u.gif
Atsakyti
Apie magni-MB kadangi ir kraujotakos sutrikimu yra kaireje kojoje,tai pradejo vartot magni- pradejo viskas tvarkytis( geriau padeda ,nei ozono terapija mirksiukas.gif ).
Atsakyti
Aš laikau kumštukus, kad tik nebūtų... nežinau ką reikės daryt dėl siuntimo, eisiu pas savo gydytoją po pietų, gal kaip nors į Visaginą duotų siuntimą, greičiau būtų, nes mama šiandien paskambino į Santariškes, tai buvo aprėkta, jog jeigu reikia, tegu kviečia greitąją ir veža... Na ir pagalba blink.gif o kaip galima per tą VIP? Galagali plačiau paaiškinti? 4u.gif
Atsakyti