Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Laba visiems smile.gif
turiu klausima-kas vartojat rebifa-ar po menesio kito daretes kepenu tyrimus? ar buvo norma ar nukrypimai? unsure.gif nes pas maniski po 1,5men-vienas is ju (GPT(ALT)) stipriai virsija norma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 02 15, 14:59)
Laba visiems smile.gif
turiu klausima-kas vartojat rebifa-ar po menesio kito daretes kepenu tyrimus? ar buvo norma ar nukrypimai?  unsure.gif nes pas maniski po 1,5men-vienas is ju (GPT(ALT)) stipriai virsija norma  g.gif

Pradžioje buvo nukrypimas, tik kokio laipsnio, nepamenu, po to jau viskas nusistovėjo ir niekas nieko neviršija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 02 14, 14:53)
Pastaba. Vanduo turi buti siltas - apie 45-60 laipsniu. Turiu ta beda, tad tikrai patikrinta. Taip galite daryti pries kiekviena valgi.
Medų ištirpdyti stiklinėje šilto vandens: ryte po 30 g, dieną po 40 g ir vakare po 30 g. Gerti 1,5-2 valandas prieš pusryčius ir pietus, bei 3 valandas po vakarienės. Beje vartojant šiltą medaus gėrima, didėja hemoglobino kiekis kraujyje, gerėja miegas, nuotaika ir t. t. Taigi, nauda bus triguba ar net dar didesne  smile.gif
Visus SU Šv. Valentino diena!  wub.gif

Ir dar nuo silto vandens su medum kyla rugstingumas-tai dar viena nauda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2012 02 15, 16:54)
Ir dar nuo silto vandens su medum kyla rugstingumas-tai dar viena nauda?  g.gif


Juratema, ak, bet tu klysti. Siltas mazina, saltas didina. Tai pat mazina sarminis mineralinis vanduo. 1,5-2 VAL PRIES KIEKVIENA PAGRINDINI VALGI PUODELI PASILDYTO SIEK TIEK TOKIO MINERALINIO GALIMA GERTI. LABAI PADEDA NURAMINTI SKRANDI
Atsakyti
Sveiki:-) norejau paklaust ar kam buvo kad akis trukciotu daug kartu i diena po kelias sekundes? Nezinau ar cia man nuo to kad blogai issimiegu pastarosiomis dienomis ar liga primena apie save unsure.gif
Atsakyti
rutelee, kai akis trukcioja gali but ir magnio trukumas wink.gif Pabandyk nusipirkt vaistinej miltelius magnis diasporalis-vienas pakelis apie 1lt kainuoja berods, bet man labai efektyviai suveikia, kai pajuntu magnio trukuma-jo vieno uztenka i diena. O siaip tai vyrui, kai sutrauke veida akis irgi stipriais trukciojo ilga laika g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 02 15, 15:59)
Laba visiems smile.gif
turiu klausima-kas vartojat rebifa-ar po menesio kito daretes kepenu tyrimus? ar buvo norma ar nukrypimai?  unsure.gif nes pas maniski po 1,5men-vienas is ju (GPT(ALT)) stipriai virsija norma  g.gif

Sveiki, vartoju Avonexa ir 2 kartus per metus daro tyrimus. ALS ir AST visada norma bet karta bilirubinas triskart virsijo norma. Tai nutrauke vaistus keliom savaitem, padare reikiamus tyrimus ir viskas gerai, sako kad kartais taip gali atsitikti g.gif pati turiu eit kraujo priduot tyrimams, bet sloga mane pagavo doh.gif sedziu apsisnargliavusi, apdziaudijau visus namus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 02 15, 19:28)
Sveiki:-) norejau paklaust ar kam buvo kad akis trukciotu daug kartu i diena po kelias sekundes? Nezinau ar cia man nuo to kad blogai issimiegu pastarosiomis dienomis ar liga primena apie save unsure.gif


sveika smile.gif na man taip buvo ligos pradzioje kokias pora savaiciu, paskui savaime praejo smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau magnio kaip patare Rigedora ir tikiuosi kad tai magnio trukumas visgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 02 17, 13:02)
Nusipirkau magnio kaip patare Rigedora ir tikiuosi kad tai magnio trukumas visgi smile.gif

na bent jau nepakenks tai tikrai wink.gif jei net ir ne magnio trukumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2012 02 15, 17:27)
Juratema, ak, bet tu klysti. Siltas mazina, saltas didina. Tai pat mazina sarminis mineralinis vanduo. 1,5-2 VAL PRIES KIEKVIENA PAGRINDINI VALGI PUODELI PASILDYTO SIEK TIEK TOKIO MINERALINIO GALIMA GERTI. LABAI PADEDA NURAMINTI SKRANDI

As gal isvis sitoj temoj patylesiu, nes silver'is visu galu daktaras, ir jo nuomone visada pati teisingiausia ir negincijama doh.gif Sekmes visoms ir visiems, tikiuosi kad su sio guru pagalba visi pasveiksit.Iki
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2012 02 17, 13:58)
na bent jau nepakenks tai tikrai wink.gif jei net ir ne magnio trukumas smile.gif

Kiek esu vartojus magni, jis tikrai pagerina mano savijauta ir sirdelei gerai thumbup.gif nes nuo paauglystes laiku kartais islenda paroksizmine tachikardija doh.gif
Atsakyti