Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

o kiek mūsų daug smile.gif
Mano regėjimas yra -4, tai akinius nešioju seniai ir plius astigmatizmas, tai dar ir cilindras yra - jis ir duoda ryškumą. Tai sunku spręsti ar nuo ligos ar šiaip nuo trumparegystės prireikė tų cilindrų. Ir šiaip mano yra išretėjusi tinklainė ir matau ant sniego taškiukus ir visokius debesėlius, bet dar nesirgau kai tai nustatė. 4u.gif
Neuritus jau turėjau 4kartus. Ir kas įdomiausia kai blogai visai buvo su "gerąja" , ta blogoji geriau pradėjo matyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 06 vasario 2012 - 13:30
QUOTE(Rigedora @ 2012 02 06, 12:16)
Maratyna, o tau tik ryskumo truksta ar ir patamsejimas-kaip per dumus biggrin.gif kaip kad cia sake? smile.gif Nes vyrui toj aky lyg ir patamsejimas yra-ir iskart ziurint vaizdas neryskus, o paskui susifokusuoja. g.gif


šiuo metu tik ryškumas, dūmai, baltos dėmės ir šiukšlės užeina ir praeina smile.gif Tas nesufokusavimas yra išlikęs, staiga pasukus akis, pakėlus reikia kokios sekundės, kad viskas nusistotų, bet iki akinių man jau visai nebesusifokusuodavo, dabar tai vyksta thumbup.gif Šiaip, akių tokie nesuvedimai, dvejinimaisi, rukai gali būti ir paūmėjimo pradžia, manau, būtų gerai jums kreiptis į neurologą, dėl šventos ramybės, kad paskui nebūtų didesnės bėdos...draugiškas patarimas, kad būtų ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maratyna @ 2012 02 06, 13:28)
šiuo metu tik ryškumas, dūmai, baltos dėmės ir šiukšlės užeina ir praeina smile.gif Tas nesufokusavimas yra išlikęs, staiga pasukus akis, pakėlus reikia kokios sekundės, kad viskas nusistotų, bet iki akinių man jau visai nebesusifokusuodavo, dabar tai vyksta  thumbup.gif Šiaip, akių tokie nesuvedimai, dvejinimaisi, rukai gali būti ir paūmėjimo pradžia, manau, būtų gerai jums kreiptis į neurologą, dėl šventos ramybės, kad paskui nebūtų didesnės bėdos...draugiškas patarimas, kad būtų ramiau mirksiukas.gif

Maratyna, tai cia mums jau pasekmes wink.gif nes buvo visiskai aptemus akis-atsistatinejo, o paskui po men vel atkrito ir po tojau kas liko tai liko.. sad.gif ir tas disbalansas kankina. Vakarais ta geroji paraudus buna, kapiliarais nuseta kartais. zodziu reiks bandyt vel kalbet su okulistais g.gif
Atsakyti
As irgi savo staza padejau nuo kaires akies neurito, buvau visiskai apakus..Pagulde i akiu skyriu, i aki leido vaistukus, po ligonines atsistate po keliu menesiu, bet vistiek yra islikes susiaurejes akiplotis, tokia kaip musele aky matau (net uzsimerkus) ir kai ryski saule, sniegas kaip dabar-tai kazkokia ji man ne tokia..bet gyvent netrukdo, tai tegul tik taip buna, tai bus liux
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2012 02 06, 14:48)
As irgi savo staza padejau nuo kaires akies neurito, buvau visiskai apakus..Pagulde i akiu skyriu, i aki leido vaistukus, po ligonines atsistate po keliu menesiu, bet vistiek yra islikes susiaurejes akiplotis, tokia kaip musele aky matau (net uzsimerkus) ir kai ryski saule, sniegas kaip dabar-tai kazkokia ji man ne tokia..bet gyvent netrukdo, tai tegul tik taip buna, tai bus liux


Žinokit, tikrai, svarbiausia yra matyti šviesą tunelio gale, kad ir kaip būtų sunku, svarbu tikėti ta šviesa. Pavasarį turėjau labai rimtą atkritį, tokį, po kurio jau nebeatsigaunu. Vaikščiojau su lazda, žiauriai dėl to pergyvenau, buvau sanatorijoj ir pasakaiu sau, kad iš ten išeisiu pati, ir išėjau. Vaikščiojau pasieniais, iki tualeto slinkdavau 10 minučių, bet pati ir dabar ta lazda tik prisiminimas. Buvo kaip buvo ir dar gal daug visko bus, bet teisingai jūs sakote...tegul tik taip būna,kaip yra dabar tai bus liux thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena visoms, reikalainga jusu pagalba

Jus visos taip arti susidurete su IS, kad prasau jusu konsultacijos, nes seimos gydytoja mano savijautoje problemu nemato.

O problema tokia:
paskutiniu metu negaliu paaiskinti savo savijautos. Man nuolat zvimbia galvoje nuo to momento kai atsikeliu iki uzmiegu. Tai nuolat vargina. Pastebetau, kad ZYMIAI suprastejo atmintis, pamirstu elementarius dalykus. Dar dazniau negaliu suprasti, ka man sako aplinkiniai: garsus girdziu, o prasmes nepagaunu. Daznai perklausiu po kelis kartus, kol pagaliau pavyksta suprasti ka man sako. Daznai jauciu nuovargi ir galva ,,Kaip maisu trenkta", net sunku apibudinti, kas ne taip, lyg butu kubilas ant galvos. Buna periodai, ka stipriai tirpsta rankos, trukcioja aki ar kojos raumenys. Kartais kazkas pasidaro akyse, toks jausmas kad pasaulis sekundei apsisuka aukstin kojomis. Kartais skauda galva arba akys is vidaus.
Pries metus buvau pasidariusi galvos tomografija, buvau pas surtologa, bet blogo nieko nerado. Savijauta negereja. verysad.gif

Papasakokit prasau, ar mano savijau turi ka nors bendro su IS.

ACIU VISIMS ir DAIG jums SVEIKATOS
Atsakyti
MB isbande ozono terapija ketvirtadieni.Neaisku, ar po ozono terapijos,ar per tokius salcius pasalo kaire ranka ir koja( kur problemos)( o dar sestadieni laidotuvese buvom), ir buna,kad atsikeles nejaucia kaires rankos ir kojos... verysad.gif Kol atmasazuoju...Kol kas pas gydytoja nebesikreipe,gal praeis g.gif .Pasitepa IBUMETIN tepalu dar,vis geriau.
Atsakyti
QUOTE(paszaga @ 2012 02 07, 12:41)
Laba diena visoms, reikalainga jusu pagalba

Jus visos taip arti susidurete su IS, kad prasau jusu konsultacijos, nes seimos gydytoja mano savijautoje problemu nemato.

Papasakokit prasau, ar mano savijau turi ka nors bendro su IS.
ACIU VISIMS ir DAIG jums SVEIKATOS

Sveiki, neesu eksperte, gal kazkas ir tinka IS, bet nemanau, kad ji jums yra. Manyciau, kad reiketu pagerti magnio ir plecianciu. Gal mazai ilsites, sunkiai dirbate. Reikia smegenims deguones, organizmui poilsio. Zinoma, cia tik
mano nuomone, neesu medike mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S@gi: 07 vasario 2012 - 10:55
laba diena visiems,
noriu paklausti, ar man gali buti IS?
nuo rugsejo menesiu(turejau toki kaip priepoli nakti:kuno drebejimas, ar tai traukuliai, neaisku; galvos svaigimas; silpnumas)po to pastoviai buvo bloga savijauta, bendras silpnumas, paumejo mano turima toliaregyste(dvejinimosi akyse nera, vaivoriksciu irgi nematau.Tiesiog siektiek blogesnis regejimas, be akiniu dabar sunkoka skaityt, nes liejasi raides(pagrinde kompe, laikrasti lengviau skaityt)Kartais skauda desine aki.Akis tikrintos trys kartus(akiu dugnas taip pat).Jokiu pakeitimu nera, viskas gerai.Sako gali spazmuot kraujagysle, todel skauda.
siaip mane neramina desines kojos ir rankos toks kaip silpnumas(nors nepasakyciau, kad neturiu jose jegos)Tiesiog desine ranka ir koja greiciau pavargsta(desinej kojoj jauciamas toks kaip sunkumas ar skausmas tarp slaunies ir klubo, desinej rankoj tas jausmas kazkur peties zonoje)Desine koja kartais pasidaro kaip medine ilgiau pavaiksciojus, nors as ja jauciu, nera ji uztirpus ar panasiai.Rankoj budavo toks skausmas, lyg kazkas sukiotu vyduje raumenys, ar tai sanarius.naktymis kartais uztirpsta desines rankos mazasis ir bevardis pirstai, kartais uztirpsta desine peda.Kairej pusei tokie reiskiniai, kaip tirpimai, buna labai retai, dazniau desinej pusej.
Daryti kraujo ir skydliaukes tyrimai, viskas normoj.Drayti galvos EEG, KT, MRT irgi viskas svaru, nieko nerodo.Viskas normos rybose.Darytas juosmens ir kaklo sryties rentgenas, yra nedideles ataugos(pradine osteochondrozes stadija)Dar turiu siuntima pas angiochirurga, patikrinti kaklo kraujagysles.
ar gali pagal mano aprasytus simptomus buti IS?labai jau man baisu sad.gif
isanksto dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olgiuke81: 07 vasario 2012 - 12:11
[quote=olgiuke81,2012 02 07, 12:08]
laba diena visiems,
noriu paklausti, ar man gali buti IS?
nuo rugsejo menesiu(turejau toki kaip priepoli nakti:kuno drebejimas, ar tai

Sveiki, simptomai, kuriuos išvardinote galimi ir IS, bet jie taip pat galimi ir dėl ataugų ar dėl bėdų su kraujagyslėmis. Šiaip, mes čia kalbam tik iš savo patirties, patyrimų ir tai, ką pačios sužinom besidomėdamos šia liga. Sakėt darytas MRT ir nėra pakitimų, žinoma, dėl IS atmetimo reikėtų atlikti juosmeninę punkciją. Kol kas eikit pas gydytoją dėl kaklo kraujagyslių, nesibaiminkit kol kas labai, nes jūsų jaučiami simptomai tikrai būdingi ne tik IS smile.gif Jeigu angiochirurgai neras problemų iš savo pusės, manau, tikrai būsit nusiųsta pas neurologus, o ten jau viskas bus aiškiau smile.gif O kol kas gal Jus palengvintų kokie plečiantys, pabandykit pasitarti su šeimos gydytoją, nesikankinkit. Sėkmės smile.gif
Papildyta:
[quote=paszaga,2012 02 07, 10:41]
Laba diena visoms, reikalainga jusu pagalba

Jus visos taip arti susidurete su IS, kad prasau jusu konsultacijos, nes seimos gydytoja mano savijautoje problemu nemato.

Tas akių skausmas, vaizdo vertimasis galimas IS simptomas, bet, žinot, patys gydytojai nemažai laiko aiškinasi ar jaučiami simptomai būtent dėl tos ligos. Aš tai patarčiau kažkokiu būdu šeimos gydytojos prašyti siuntimo pas neurologą (šiaip, galima ir paprašyti, kad norite pasitikrinti, manau, tikrai turėtų siųsti), atliktų tyrimus, paskirtų ar tai kažkokių vitaminų, ar plečiančių. O kol kas pasistenkite pailsėti, nes tikrai, poilsio trūkumas gali labai stipriai paaštrinti blogą savijautą smile.gif
Atsakyti
Man jau kokia savaite kaip koju pirstai toks jausmas kad pamerkti saltam vandeny, nepadeda nei vilnones kojines, niekas-na paprasciausiai nemalonu...brr..
Atsakyti
Skaitau olgiuke81 ir paszaga g.gif atrodo, kad MB pasakoja apie savo savijauta... nenoriu gasdinti, bet man labai panasu i IS
Atsakyti