Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(dalmatinas @ 2011 10 27, 08:41)
as irgi buvau uz naturalu gimdyma, bet dabar pati ne uz ka negimdyciau, toooooookia patirti apturejau, kad niekam nelinkeciau: nuo momento, kai pradejo begti vandenys iki sunaus gimimo - 46 val., vien skatinimo 12 val. ir viskas be nuskausminimo doh.gif , gimdziau ne Lietuvoje, manau, cia taip ilgai netemptu schmoll.gif jei tektu gimdyti dar karta, prasyciausi cezario, nes vien is baimes pati nepagimdyciau blink.gif
bet tikrai buvo verta, turiu toki dziaugsma ir gyvenimo varikli thumbup.gif

o siaube doh.gif pas mus tikrai tiek neleistu schmoll.gif butu buves cezaris ir viskas..

QUOTE(mariug @ 2011 10 27, 09:00)
smile.gif O dabar kokius vaistus naudojat nuo IS?

kol kas jokiu, nes maitinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 10 25, 13:40)
Aš per pusę perlaužiu ir 100 smile.gif
Jei atsiranda antikūniai nebeveikia vaistai- be reikalo leidžiamės skaitos.

Papildyta:
Aš l. noriu antro vaiko ir sūnus be proto pavydi kas turi seses brolius smile.gif , bet kaip dabar nutraukt tuos vaistus kai randasi nauji židiniai, nors jaučiuos gerai, ech nežinau ką ir daryti..gal kad vyras labiau norėtų, dabar sako žiūrėk sveikatą..taip ir svajoju.. 4u.gif



bent jau as nestumo metu jauciausi gerai ir nebuvo paumejimu, po nestumo daktarai grasinos nustosi maitint is kart bus paumejimas ir t.t. Nepajutau nieko baisaus ir nustojusi maitint, nebuvo ryskiu ataku, aisku negaliu sakyt kad neblogejo, bet palaipsniui, is tiesu kai reikia rupintis maze, kazkaip susiimi ir negalvoji apie liga.

Siulyciau ryztis antram vaikeliui kol amzius leidzia

Papildyta:
Okas liecia visus interferonus, cia tik mano nuomone, per ilgas diskusijas issiprasiau kad man skirtu interferona, pradejus ji leistis - o leidausi tik metus, per ta laika turejau daugiau paumejimu nei ju nesileisdama, ir salutinis poveikis siaubingas.Nebesileidziu tu vaistu jau gal 4 metai ar daugiau ir leidimosi vietos dar melynos, o ypac vasara.Aisku nieko nepakeisi.
Todel kad ten sako pirma gydykis po to galvok apie vaikus, galiu pasakyti kad pirma pagalvokite apie vaikus, nes liga jei isisiautes nebebus kelio atgal kuop toliau tuo labiau busit priklausomi nuo vaistu, o finise nebus jums tinkamo gydymo - teko ta isgirsti is kitu

Beje kaip VASISD laikosi?Kas pirmininkas?
Atsakyti
QUOTE(juratema @ 2011 10 26, 20:25)
Mergyte, sos, pagalbos. Kas gydotes pas gyd  Kizlaitiene gal galit man i az parasyt? labai labai reikia!!


as gydausi pas Kizlaitiene, bet labai neseniai apie men. tiktai:)
Atsakyti
Sveikutes, va jau trys men kaip vyrui bande atsistatineti akis, o vakare eme vel temti sad.gif sian vel pagulde i stacionara laselinem.... sad.gif trukt uz vadziu vel is pradziu.... sad.gif O dar ir virusas uzpuole... sad.gif Nebezinau jau ko besitiketi... bendrauju su zmogum laiskais, kuris bulgarijoj pasidare kaklo venu pletima.... dar tik savaite po operacijos, bet jau jaucia pagerejima-atsileido itempti raumenus, praeina galuniu tirpimas... g.gif Uztruko su viskuo ligoninej 6 dienas, kainavo 6200eu g.gif dideli pinigai, nuomones ivairios.. neurologe ziuri skeptiskai... bet gal verta aukoti tuos pinigus ir bandyti??
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2011 10 28, 13:15)
Sveikutes, va jau trys men kaip vyrui bande atsistatineti akis, o vakare eme vel temti sad.gif sian vel pagulde i stacionara laselinem.... sad.gif trukt uz vadziu vel is pradziu.... sad.gif O dar ir virusas uzpuole... sad.gif  Nebezinau jau ko besitiketi... bendrauju su zmogum laiskais, kuris bulgarijoj pasidare kaklo venu pletima.... dar tik savaite po operacijos, bet jau jaucia pagerejima-atsileido itempti raumenus, praeina galuniu tirpimas...  g.gif Uztruko su viskuo ligoninej 6 dienas, kainavo 6200eu  g.gif dideli pinigai, nuomones ivairios.. neurologe ziuri skeptiskai... bet gal verta aukoti tuos pinigus ir bandyti??


As irgi vis apie tai pagalvoju, Lenkijoj kaina irgi panasi apie 24 000 Lt, bet kiek skaiciau internete atsiliepimus, visi tokie teigiami, kad pagunda yra didele doh.gif kiek snekejau su neurologais, visi ziuri i procedura skeptiskai, paskatinimo negavau nei is vieno verysad.gif kazkuri mergina minejo, kad Panevezyje kazkas dare sia procedura, bet tikslesnes info nepateike g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2011 10 28, 13:35)
As irgi vis apie tai pagalvoju, Lenkijoj kaina irgi panasi apie 24 000 Lt, bet kiek skaiciau internete atsiliepimus, visi tokie teigiami, kad pagunda yra didele doh.gif kiek snekejau su neurologais, visi ziuri i procedura skeptiskai, paskatinimo negavau nei is vieno verysad.gif kazkuri mergina minejo, kad Panevezyje kazkas dare sia procedura, bet tikslesnes info nepateike g.gif

Sveikutes. Tik neieskokit to chirurgo Lietuvoj ir aplamai neliskit prie tu kraujagysliu. Lietuvoj operuoja Povilas Pauliukas, man irgi operavo dar pries nustatant IS. Pagerejimo jokio, tik komplikacijos. Pradejo jis operuot Vilniuj Lazdynuose, paskui jam uzdraude Lazdynuoise operuot - tai jis lengvatikiu ieskojo pradzio Moletuose, paskui Panevezi, dabar lygtai Ukmergej jau. Iesko tik ka isoperuot ir pinigeliu prisizert. g.gif Maniakas kazkoks doh.gif
Atsakyti
Labas mergaitės,

čia aš ta mergina, kur minėjau, kad sesei panevėžy kaklo angioplastiką darė 4u.gif
net išsigandau dėl to chirurgo, kad toks blogas g.gif
klausykit, aš neatsimenu to chirurgo pavardės, kur panevėžy operavo, bet pažadu pasidomėti ir parašyti.
Galiu tik tiek pasakyti, kad mums tai tikrai nieko nekainavo absoliučiai, tuo metu gulėjome ligoninėje ir atėjusi skyriaus vedėja pasiūlė bandyti darytis tą operaciją "kur žmonės važiuoja darytis į užzienį, o mes turime kas čia vietoj daro" - taip pasakė.
sesutės situacija tikrai prasta, ir nepasakyčiau, kad labai pagerėjo, bet ta vedėja nieko ir nežadėjo. Važiuojant namo prašė po mėnesio jai paskambinti ir papasakot kaip jaučiamės, ar padėjo operacija, tai čia mama paskui jai skambino ir kalbėjo.
Atsakyti
QUOTE(sviktute @ 2011 11 02, 11:19)
Labas mergaitės,

čia aš ta mergina, kur minėjau, kad sesei panevėžy kaklo angioplastiką darė  4u.gif
net išsigandau dėl to chirurgo, kad toks blogas  g.gif 
klausykit, aš neatsimenu to chirurgo pavardės, kur panevėžy operavo, bet pažadu pasidomėti ir parašyti.
Galiu tik tiek pasakyti, kad mums tai tikrai nieko nekainavo absoliučiai, tuo metu gulėjome ligoninėje ir atėjusi skyriaus vedėja pasiūlė bandyti darytis tą operaciją "kur žmonės važiuoja darytis į užzienį, o mes turime kas čia vietoj daro" - taip pasakė.
sesutės situacija tikrai prasta, ir nepasakyčiau, kad labai pagerėjo, bet ta vedėja nieko ir nežadėjo. Važiuojant namo prašė po mėnesio jai paskambinti ir papasakot kaip jaučiamės, ar padėjo operacija, tai čia mama paskui jai skambino ir kalbėjo.


o sesutes savijauta po operacijos nors kiek pagerejo?
Atsakyti
MB nakti ,kai vakar grizom is kaimo ,kvieciau greituke angel_sadangel.gif ,labai blogai su zarnynu buvo...spazmai,diegliai...jau bijom ,kad i puokste dirgliosios zarnos sindromo nebutu, nors gydytojai jau jam yra dare tyrimus...teks grizt prie Betaferono leidziamo, g.gif nes sukankins zarnyna su Prednizolonu mastau.gif ,na, ryt pas neurologa eina,nors neurologas priesingas pries leidziamus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariug: 02 lapkričio 2011 - 10:40
Maiug, uzjauciu...

bet kiek as zinau prednizolonas nera vaistas nuo IS ir tai visai ne tas pats kas vartoti Betaferona.... g.gif
Atsakyti
MB prirasytas nuo IS prednizolonas buvo,ka tik buvo pas neurologa,sake,kad nebegali gert to,nes po penkias tabletes is kart gerdavo,tai vel leisis betaferona,o paskui teks gal i ligonine gult,ziuresim... g.gif
Atsakyti
mariug sveikateles Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti