Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Gretuteka @ 2012 01 12, 10:06)
Labutis  4u.gif  o as zinokit neturejus niekada puslelines  blush2.gif

Man labai retai iškyla gal į 5 metus kartą. Vieną kartą nuo saulės buvo baisiai - visos lūpos sutino, galvojau, kad sprogs, net pas gyd.ėjau.

Kaip tu jautiesi, ar maitini, kaip Emutė 4u.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 12 sausio 2012 - 09:46
QUOTE(juratema @ 2012 01 11, 17:49)
Laba, as irgi herpesiuka turiu... verysad.gif  ir laikas nuo laiko vis islenda..man po ligonines (solumedrolio) kazkaip nepagerejo, toki keisti jutimai atsirado, dabar leidziuosi cerebrum ir galium heel, ir po pirmos injekcijos praejo kuno drebejimas  thumbup.gif  eisiu rytoj turbut del grupes pakartotinai, nes per 2 metus 3x ligoninje gulejau, gal galvoju pakeis kazka..bet kai savijauta pagerejo, tai bijau ir eit, kad per sveika nepasirodyciau lotuliukas.gif

labas man ir po solomedrolio nepraeidavo skirdavo dar prednizolona jis iskart veikdavo, o as ligonineje per metus 10 kartu gulejau ir gavau tik 3 grupe biggrin.gif o net paeit tada negalejau sake sveika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2012 01 12, 11:44)
As irgi nesirgus pusleline kolkas, bet vaikysteje sunkiai persirgau infekcine monukleoze  g.gif

Man rodos ir as budama kudykis sirgau sia liga. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 01 12, 10:06)
Labutis  4u.gif  o as zinokit neturejus niekada puslelines  blush2.gif

MB vaikysteje sirges vejaraupiais,be to, Afganistane kai tarnavo TA ,buvo kontuzytas...gal cia nuo to?bet kad nuo kontuzyjos 23 metai praejo,o nuo vejaraupiu dar daugiau-kazkur 33 . g.gif o straipsnis- kiek zmoniu,tiek nuomoniu...
Atsakyti
Cia realiai speliok nespeliojus: sirgau vejaraupiais, monokleoze, turejau gyvenime 2-3 puslelines...niekad nesiskiepijau nuo gripo, bet turejau visus privalomus skiepus kudikysteje..niekas nepasakys is kur ir nuo ko... g.gif
Atsakyti
Anksciau pusleline turejau per metus po kelis kartus, o dabar jau senokai nera (ir labai dziaugiuosi thumbup.gif )
Atsakyti
As pati vejaraupiais sirgau ,kai man buvo 6 metukai,kai perskaitau, zmogau, visokius straipsnius-baime net suima...visko prisigalvoji... fear.gif
Atsakyti
Siap jau pirmadieni MB israso is gastro, keliaus i neurologoni toliau" pasiremontuot" ,kaip jau man jo liga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prie dubysos @ 2012 01 13, 10:48)
,kaip jau man jo liga doh.gif


taip neturetum sau leisti galvoti, turi priimti ji visa toki, koks yra...
Atsakyti
MB jau po" techinines apziuros',gulasi rytoj i neurologini ,zada jam pakeist vaistus g.gif ,na jau cia gydytojai geriau zino,jiems sprest,dabar pradejo kaip ir stipriau jaustis thumbup.gif ,zarnynas apsitvarke po ligonines,tik va, tokiu oru silpnumas ji apima ,kaip:"isskalbtas". irnesakyk.gif ,na gal cia po " remonto"gastroenterologiniam.
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

QUOTE(Apart @ 2012 01 12, 09:45)
Man labai retai iškyla gal į 5 metus kartą. Vieną kartą nuo saulės buvo baisiai - visos lūpos sutino, galvojau, kad sprogs, net pas gyd.ėjau.

Kaip tu jautiesi, ar maitini, kaip Emutė  4u.gif ?

As kaip ir gerai, nebemaitinu, prisitaikem misinuka 4u.gif Bandziau gert enzymus, bet ar sutapimas ar buvau ka suvalgius, pradejo skrandi skaudet vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2012 01 18, 09:36)
Labukas visoms  4u.gif
As kaip ir gerai, nebemaitinu, prisitaikem misinuka  4u.gif  Bandziau gert enzymus, bet ar sutapimas ar buvau ka suvalgius, pradejo skrandi skaudet vel  doh.gif


O kodel nebemaitini?

Maniskis kazko pradejo skustis, kad blogiau mato g.gif
Atsakyti