Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Man 26 metai ir isvarza turiu, man atrode kad nieko sunkaus nekeliau, bet pasirodo kazka visgi dariau netaip doh.gif
Atsakyti
kad "gauti" isvarza nebutinai buti senai ar kelti sunkiai... galima kelti nesunkiai, bet neteisingai ir ... viskas
Atsakyti
MB nuo sio ryto siu siuntimu ligoninej... doctor.gif ,kol kas gastro ,paskui keliaus i neurologoni... irnesakyk.gif ,zodziu,reikia " pasiremontuot".Beje, norejau pasiteiraut,ar kam ,kaip IS pozymis buvo toks pojutis,kad ranku oda kaip slapia, nemalonu rubus vilket? Mano tetai atsirado toks pozymis.
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2012 01 09, 08:51)
kad "gauti" isvarza nebutinai buti senai ar kelti sunkiai... galima kelti nesunkiai, bet neteisingai ir ... viskas

Tikra teisybe drinks_cheers.gif man teko susidirti su daugybe jaunu zmoniu turinciu isvarza, amzius db ne rodiklis ligoms, nors pati net neitariau kad ja turiu ir skausmus nurasydavau IS , tik buvo keista kodel gydymas nepadeda, o pasirodo ne nuo to gydoma buvo doh.gif
Atsakyti
sveiki,
dar viena IS atsiradimo teorija:
http://www.delfi.lt/...e.d?id=54024159
g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2012 01 11, 15:31)
sveiki,
dar viena IS atsiradimo teorija:
http://www.delfi.lt/...e.d?id=54024159
g.gif

jo ką tik perskaičiau- bet tai kad mūsų imunitetas tipo per stiprus, o herpesas nusilpus atsiranda keista..
Atsakyti
g.gif gal ir yra cia kiek tiesos - per metus man 1-2 kartus Herpesas visad uzpuola. kitomis persalimo ligomis praejusiais metais nesirgau. Tad imunitetas pakankamai stiprus, bet va Herpes kazkaip randa kelia i mano organizma g.gif
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif apie sita teorija jau skaiciau anksciau, kaip beje ir apie infekcines monukleozes versija... Maniskis irgi daznai anksciau turedavo herpes, o ta monukleoze prasirgo vaikysteje...
Jau antras menuo kaip pasodintas ant rebifo... sad.gif tik ispudis, kad nuo jo tik blogeja savijauta... paumejes galvosvaigis, raumenu spastika, vis didejantys nugaros, ranku skausmai sad.gif O ir nuotaika bloga... sad.gif Jei taip ir toliau bus-nezinau ko reiks griebtis.....
Kol gere wobenzym-tie skausmai buvo atlege-dabar net nezinau ar yra prasmes atnaujinti wobenzym, kai farsiruojas tai interferonais? g.gif
Atsakyti
Laba, as irgi herpesiuka turiu... verysad.gif ir laikas nuo laiko vis islenda..man po ligonines (solumedrolio) kazkaip nepagerejo, toki keisti jutimai atsirado, dabar leidziuosi cerebrum ir galium heel, ir po pirmos injekcijos praejo kuno drebejimas thumbup.gif eisiu rytoj turbut del grupes pakartotinai, nes per 2 metus 3x ligoninje gulejau, gal galvoju pakeis kazka..bet kai savijauta pagerejo, tai bijau ir eit, kad per sveika nepasirodyciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Ir aš perskaičiau tą straipsnį, deja pati turiu tą pūslelinę ir kaip tik vakar zaraza ji man išlindo po kokių metų nebuvimo doh.gif O vyras mano sergantis IS jos niekada neturėjęs, bet vat vaikystėje kiaulyte sunkiai sirgo bei prieš ketverius metus taip pat sunkiai vėjaraupiais, tad manom, kad gal ir nuo šių ligų viskas prasidėjo, dargi galima pridėti kasmetinius skiepus nuo gripo... Kas čia žino kaip yra iš tiesų unsure.gif
Rigedora, gal visgi netinka tie vaistai, gal reiktų pasikonsultuoti dar, kad du mėnesius negerėja g.gif Mano vyras neseniai buvo patikrinime, tai ir toliau tęsia Rebif, tik dabar davė kažkokį patobulintą aparačiuką, pats susiranda vietą,kur leisti, žodžiu ,, krūtas ,, new_russian.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif o as zinokit neturejus niekada puslelines blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 12 sausio 2012 - 09:06
As irgi nesirgus pusleline kolkas, bet vaikysteje sunkiai persirgau infekcine monukleoze g.gif
Atsakyti