Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(simpatica @ 2011 12 29, 20:11)
Niekada nesirgau gripu, bet viena karta gydytoja liepe pasiskiepyti. Sirgau visa ziema, gerai tik paumejimu nebuvo  doh.gif  Dabar nesiskiepiju ir gerai thumbup.gif  sako kad tu gripo rusiu yra labai daug ir skiepija tik nuo vieno o yra ju dar... As tai pries skiepus.

As tai po skiepo pries 4 metus susirgau, MB skiepyjosi,kiek zinau,dar anksciau( pries lygtai 6 metus,tada dar kartu nebuvom),bet jam- nieko blogo tada nebuvo,bet po to,kai jo aplinkoje po skiepo susirgo ,tai nuo to laiko bijo,bet ,manau,kad butu geriau pasiskiepyt jam, g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2011 12 30, 10:21)
As tai po skiepo pries 4 metus susirgau, MB skiepyjosi,kiek zinau,dar anksciau( pries lygtai 6 metus,tada dar kartu nebuvom),bet jam- nieko blogo tada nebuvo,bet po to,kai jo aplinkoje po skiepo susirgo ,tai nuo to laiko bijo,bet ,manau,kad butu geriau  pasiskiepyt jam, g.gif  g.gif  g.gif  g.gif


nenoriu nieko bloga sakyti, nes tai neistirta, bet mano vyro gydytoja sako, kad skiepas nuo gripo gali buti viena is priezasciu, kodel jis susirgo IS....
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2011 12 30, 11:28)
nenoriu nieko bloga sakyti, nes tai neistirta, bet mano vyro gydytoja sako, kad skiepas nuo gripo gali buti viena is priezasciu, kodel jis susirgo IS....

aš lygiai taip pat manau- 3 metus iš eilės skiepijaus, o po trečio pasiskiepijimo praėjus mėnesiui buvo pirma ataka..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apart: 30 gruodžio 2011 - 12:11
Sveiki, visus su praejusiomis sventemis ir ateinanciais naujais metais 4u.gif smile.gif

Niekada gyvenime nesiskiepijau nuo gripo...tfu tfu tfu ir turbut sirgus vos kelis kartus...tfu tfu tfu, kad neprisipliurpciau.
o kam sirdeles gele, jus pasitikrinkite gal tikrai nuo vaistuku, nes as pamenu, kaip buvau vaistu bandymo programoje copaxono, tai kas kart darydavo kardiogramas, tikrino ar nedaro zalos, tai gal turi itakos, o gal ir ne... g.gif

Senbuves ir senbuvei prasom prisiduoti, kazkaip uzmigom, nebeislendam - pasipasakokite kaip gyvenate... smile.gif
Atsakyti
A



QUOTE(S@gi @ 2011 12 30, 13:27)
Sveiki, visus su praejusiomis sventemis ir ateinanciais naujais metais 4u.gif  smile.gif

Niekada gyvenime nesiskiepijau nuo gripo...tfu tfu tfu ir turbut sirgus vos kelis kartus...tfu tfu tfu, kad neprisipliurpciau.
o kam sirdeles gele, jus pasitikrinkite gal tikrai nuo vaistuku, nes as pamenu, kaip buvau vaistu bandymo programoje copaxono, tai kas kart darydavo kardiogramas, tikrino ar nedaro zalos, tai gal turi itakos, o gal ir ne... g.gif

Senbuves ir senbuvei prasom prisiduoti, kazkaip uzmigom, nebeislendam - pasipasakokite kaip gyvenate... smile.gif


Papildyta:
Sory... blush2.gif netycia issisiunte

As vaistuku nuo IS nenaudoju, tai ir negali buti nuo ju. Pageriau sirdies ritma reguliuojanciu ir jau geriau, vel kaip ant sparnu lakstau 4u.gif

Geru metu visiems 4u.gif




QUOTE(baltuke @ 2011 12 30, 14:02)

Atsakyti
Sveikos, noriu konsultacijos blush2.gif
kokie pirmiausiai pozymiai sios ligos islenda g.gif
man jau metai nugra pamaudza, kaire ranka nuo peties kazkokai nesava, silpna tokia g.gif visad sveikata buvo gera, galvojau gal sanariai, reumatologas - nieko nerado... pazasti pamaudzia, tikrinaus krutis viskas - ok...
kaip ir bedu lygtais nera, bet ta ranka kazkaip bejege tokia, o ir nugara skauda jau sedint, sunku darosi diena darbe isedeti.. o man tik 30 sad.gif
Atsakyti
Jums gali buti problemos su stuburu, pasitikrinkit ar kokios isvarzos neturit unsure.gif man pastoviai juosmeni maude,koja nutirpo daktarai sake nuo issetines, savo iniciatyva issityriau juosmeni ir isvarza rado,del jos negaliu ilgai sedet ir stovet sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 12 30, 10:10)
aš lygiai taip pat manau- 3 metus iš eilės skiepijaus, o po trečio pasiskiepijimo praėjus mėnesiui buvo pirma ataka..



na as niekad neturejau skiepu nuo gripo, tik susirgusi sugalvojau pasiskiepyti, bet sloga visktiek atsirado, tad manau tie skiepai nera reikalingas dalykas smile.gif schmoll.gif
Be to siandien per zinias sake kad Oxfordo universitete isrado sisema nuo IS, tik nezinia kiek metu gali trukti ja pritaikyti zmonems tabletemis ar injekcijomis smile.gif nauji metai, nauja zinia smile.gif sekmes visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti
VISUS IR VISAS SU ARTEJANCIAUS NAUJAIS METAIS.. smile.gif KITAIS METAIS MUSU SVEIKATOS BUS DAR GERESNES, SVIESIOS MINTYS MUS NEAPLEIS, LAUKSIM NAUJU LELIUKU 4u.gif IR SEIP BUS VISI LAIMINGI IR STIPRUS... smile.gif
Atsakyti
Mielieji,

Kai ateinantys Naujieji jau pradeda kutenti padus, prieš Naujametinį šurmulį verta nors trumpam sustoti...sustoti ir pagalvoti - ar aš tokia pati (toks pats), kokia (koks) buvau praėjusiais metais? Kokie buvo tie 2011-ieji...? Gal buvo tokių įvykių, kurių nesinori prisiminti, nes jie neatnešė džiaugsmo... Bet, tikime, visiems nutiko labai labai gero, labai labai gražaus, prasmingo! Pabandykite šiandien galvoti tik apie gerus dalykus, vaikščioti su nuoširdžia šypsena! smile.gif ir taip Naujųjų Metų slenkstį peržengti su viltimi, jog kitais metais gražių patyrimų bus dar daugiau!!! smile.gif

Būkit sveiki ir laimingi!!!

Atsakyti
SU NAUJAIS METAIS drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laimingu ir dziaugsmingu naujuju metu!!!
Atsakyti